İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Çözüm

Akbank Direkt Mobil Dekont Alma | Gönderme

Akbank Direkt Mobil uygulaması genel itibari ile en iyi mobil banka uygulamaları arasında gösteriliyor. Akıllı tefonların yaygınlaşması ile birlikte mobil bankacılık uygulamaları da hızla geliştirilmeye başlandı. Her ne kadar uygulamalar geliştirilse de hala istenilen seviyelere tam olarak gelemediler. Bankaların mobil uygulamaları geliştirirken müşteri taleplerini birinci sırada tutması gerekiyor.

Akbank mobil uygulamasında bir işlem sonrasında dekontu kaydetmeyi yada mail adresine göndermeyi unuttuysanız tekrar dekont çıkartmanız oldukça zahmetli olacaktır.

Bugün Akbank Direkt mobil kredi kartı ödemelerinde dekont alma sorunu yaşan kullanıcı sayısı oldukça fazladır. Akbank mobil uygulaması dekont sorununa henüz bir çözüm bulmuş değil, talep edilmesi durumunda mailinize dekont gönderimi sağlanıyor ancak bu işlem biraz zaman alabiliyor. Günümüzde mobil uygulamaları bize zamandan kazandırsınlar diye kullandığımız düşünüldüğünde bu tarz basit değişiklikleri bankaların hemen hayata geçirmesi gerekiyor.

Akbank İnternet Bankacılığı Dekont Alma

Akbank Direkt kullanıyorsanız vadeli ve vadesiz hesaplardan yapılan ödemeler için daha sonradan dekont alabiliyorsunuz. Kredi kartı ödemeleri için maalesef dekont alma işlemi platformda görünmüyor. Bu konuda yakın zamanda bir güncelleme gelmesini bekliyoruz.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Akbank Direkt Mobil Dekont Alma

Akbank Direkt Mobil uygulamasından vadeli ve vadesiz hesaplardan yapılan işlemlerden dekont alınabiliyor. Kredi kartı işlemlerinde dekont almak için çağrı merkezini aramanız yada şubeye gitmeniz gerekmektedir.

Akbank Mobil Havale yada Ödeme işlemlerinde dekont alma işlemi nasıl yapılır?

Akbank mobil dekont alma:

  • Uygulamaya giriş yapın.
  • İşlem yapılan kartı seçin.
  • Hesap İşlemleri açılacaktır. Dekont almak, göndermek istediğiniz ödeme yada para gönderme işlemini seçin.
  • Sağ üst köşedeki paylaşma simgesine tıklayın.
  • Dekont açılacaktır. Paylaş butonuna tıklayın.

Açılan seçeneklerden işlem dekontunu indirebilir, mesaj yada mail yoluyla bir başkasına gönderebilirsiniz.

Akbank Direkt Bilgisayardan Dekont Alma

Akbank Direkt platformunu bilgisayardan kullanıyorsanız mobilde olduğu gibi vadeli ve vadesiz işlemlerin dekontlarını indirebilir yada bir başkasına gönderebilirsiniz.

Akbank Direkt İnternet Bankacılığı Havale yada Ödeme işlemlerinde dekont alma;

Advertisement. Scroll to continue reading.
  • İnternet tarayıcısından Akbank Direkt sayfasını açın
  • Sağ kısımdaki arama bölümüne “Hesap İşlemleri” yazıp aratın
  • Hesap hareketlerimi listele seçeneğini seçin
  • Dekont almak istediğiniz, işlem yaptığını hesabı seçin
  • Son işlemlerin listesi çıkacaktır. İşlem karşısındaki dekont simgesine tıklamanız yeterlidir.

Dekont simgesine tıkladığınızda karşınıza işlem dekontu ön izlemesi gelecektir. Alt kısımda bulunan seçeneklerden dekontu indirebilir yada mail olarak gönderebilirsiniz.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

En Çok Okunanlar

İlgili Yazılar