İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

Aldrin (RIN) Coin nedir? | RIN Coin Hakkında Bilgiler

Aldrin (RIN) Coin aslında bir DEX platformu kripto parası olarak ortaya çıkmıştır, buna örnek vermek gerekirse global olarak en çok bilinen BNB binance kripto parasını örnek verebiliriz. Aynı şekilde Aldrin (RIN) Coin ‘de tam olarak bu tarzda bir kripto para.

Dex işlemlerinde genel itibari ile olan uyarı cex kullanmamanız ve dex üzerinden işlemlerinizi yapmanız olmaktadır, kesinlikle dikkat edilmesi gereken bir uyarı ve kuraldır fakat Aldrin (RIN) Coin gibi yeni yeni duyulan fiyatı halen istenilen değere ulaşmamış kripto para birimlerini cex üzerinden almanız size büyük kayıplar yaratmaz.

DEX üzerinden işlem yapmanız sizin için en iyi şekilde kripto para alım satımlarını yapmanıza olanak sağlayacaktır, nasıl ki bnb ile birçok kripto paraya ulaşabiliyorsanız ve cex üzerinden bu ulaşım yok ise Aldrin (RIN) Coin içinde durum farklı değil. Cex üzerindne Aldrin (RIN) Coin ile herhangi bir başka kripto para almanız çok kısıtlı olacaktır.

Aldrin (RIN) Coin Amacı Nedir?

Aldrin (RIN) Coin kendi Dex ‘i için çaba gösteren ekibin dex üzerinden daha rahat işlemler yapılması için çıkarılmış bir dijital para birimidir. Tam olarak amacı ekibe ve dex ‘e hizmet etmektir. Şu ana kadar bu hizmeti çok iyi şekilde yapmış bulunmakta, yazı itibari ile $3.68 dolar bandında çıkışına devam etmekte. Türk lirası bazında ise 36₺ fiyat bandında bulunmakta.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Her ne kadar şu anda bir dex kripto parası için sıralaması düşük olsa da #3960. Sırada olmak pek sorun gibi görünmüyor. Henüz yolun başında ve yol haritasının iyi ilerlemesi güncellemeler ile verilen destek fiyatın yüksek çıkışlara ve yüksek popülariteye sahip olacağına işaret ediyor.

Geçtiğimiz aylarda yapmış olduğu ath $7.61 dolar vuruşu ile birlikte düşüş trendi üzerinde istikrarlı bir yol izlemesi ise alttan toplama denilen yatırım durumuna yatırımcıları getirmiş bulunmakta ciddi bir ath ve düzeltme ile karşı karşıya. Alabileceği destekler ve birkaç iyi haber ile birlikte yakın ath yi devirip yeni ath ler yapması mümkün, Dex dijital parası oluşu ve yakın zamanda Aldrin Cex duyurulmasının haberleri şimdiden iyi yönde etkiler bırakıyor diyebiliriz.

RIN Coin Nasıl Alınır?

RIN Coin makisimum arz miktarı 50.000.000 RIN token’dir. RIN Coin satın almak için Gate.io borsasına bağlantıdan komisyon indirimli olarak kayıt olabilirsiniz.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

En Çok Okunanlar

İlgili Yazılar

Kripto Para

NanoByte, kripto-cüzdanları e-para, kredi kartları, sigorta ve diğer yatırımlar gibi FIAT ürünleriyle uyumlu hale getirerek kripto para birimini geleneksel/geleneksel para birimi sistemine bağlamayı amaçlamaktadır....

Kripto Para

Gate.io Startup listelemesine eklenen ASTO Coin hakkında merak edilenleri sizler için derliyoruz. Altered State Machine (ASTO), Dinamik NFT’ler tarafından desteklenen yapay zeka için Merkezi...

Kripto Para

Web 2.0’a elveda deyin ve web 3.0 ile geleceğe girin. Web’i tamamen yeni bir bakış açısıyla keşfetmenizi sağlayan yerleşik kripto özellikleri içeren tamamen sürükleyici...

Kripto Para

Black Stallion, çeşitli zırhlı savaş araçları ve uçakların yanı sıra ek silahlarla (örneğin Drone’lar) dolu bir oyun evrenidir. MBG evreninde, taret gibi tank parçaları, tankın...