İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

Aldrin (RIN) Coin nedir? | RIN Coin Hakkında Bilgiler

Aldrin (RIN) Coin aslında bir DEX platformu kripto parası olarak ortaya çıkmıştır, buna örnek vermek gerekirse global olarak en çok bilinen BNB binance kripto parasını örnek verebiliriz. Aynı şekilde Aldrin (RIN) Coin ‘de tam olarak bu tarzda bir kripto para.

Dex işlemlerinde genel itibari ile olan uyarı cex kullanmamanız ve dex üzerinden işlemlerinizi yapmanız olmaktadır, kesinlikle dikkat edilmesi gereken bir uyarı ve kuraldır fakat Aldrin (RIN) Coin gibi yeni yeni duyulan fiyatı halen istenilen değere ulaşmamış kripto para birimlerini cex üzerinden almanız size büyük kayıplar yaratmaz.

DEX üzerinden işlem yapmanız sizin için en iyi şekilde kripto para alım satımlarını yapmanıza olanak sağlayacaktır, nasıl ki bnb ile birçok kripto paraya ulaşabiliyorsanız ve cex üzerinden bu ulaşım yok ise Aldrin (RIN) Coin içinde durum farklı değil. Cex üzerindne Aldrin (RIN) Coin ile herhangi bir başka kripto para almanız çok kısıtlı olacaktır.

Aldrin (RIN) Coin Amacı Nedir?

Aldrin (RIN) Coin kendi Dex ‘i için çaba gösteren ekibin dex üzerinden daha rahat işlemler yapılması için çıkarılmış bir dijital para birimidir. Tam olarak amacı ekibe ve dex ‘e hizmet etmektir. Şu ana kadar bu hizmeti çok iyi şekilde yapmış bulunmakta, yazı itibari ile $3.68 dolar bandında çıkışına devam etmekte. Türk lirası bazında ise 36₺ fiyat bandında bulunmakta.

Her ne kadar şu anda bir dex kripto parası için sıralaması düşük olsa da #3960. Sırada olmak pek sorun gibi görünmüyor. Henüz yolun başında ve yol haritasının iyi ilerlemesi güncellemeler ile verilen destek fiyatın yüksek çıkışlara ve yüksek popülariteye sahip olacağına işaret ediyor.

Geçtiğimiz aylarda yapmış olduğu ath $7.61 dolar vuruşu ile birlikte düşüş trendi üzerinde istikrarlı bir yol izlemesi ise alttan toplama denilen yatırım durumuna yatırımcıları getirmiş bulunmakta ciddi bir ath ve düzeltme ile karşı karşıya. Alabileceği destekler ve birkaç iyi haber ile birlikte yakın ath yi devirip yeni ath ler yapması mümkün, Dex dijital parası oluşu ve yakın zamanda Aldrin Cex duyurulmasının haberleri şimdiden iyi yönde etkiler bırakıyor diyebiliriz.

RIN Coin Nasıl Alınır?

RIN Coin makisimum arz miktarı 50.000.000 RIN token’dir. RIN Coin satın almak için Gate.io borsasına bağlantıdan komisyon indirimli olarak kayıt olabilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Yazılar

Kripto Para

Şu anda, kripto dünyasındaki eğilim değişti ve en yüksek büyüyen pazar segmentlerinden biri NFT ve oyna-kazan modeli geniş çapta yayılıyor. Bu segment, ilgili yatırımcılar...

Kripto Para

Creaticles, harika sanatçılara kaynak sağlamanıza, NFT’ler yaratmanıza ve basmanıza yardımcı olur. Başlamak için ihtiyacınız olan tek şey bir fikirdir. Creaticles geri kalan işlemlerin hepsini sizin için...

Kripto Para

YCT coin, Gate.io borsasında ön satışa eklenen coinler arasına girerek hedeflerinden bir tanesini daha gerçekleştirmiş oldu. Bu yazımızda YCT token hakkında merak edilenleri sizlere...

Kripto Para

Mytheria, siz de dahil olmak üzere sanatçılar için özel bir Kazanmak için Oyna topluluğu sunan ve sanatçı topluluğu adına (GODFORGE) sahip ilk öncü NFT oyunudur. GODFORGE, sanat...