İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

Altair (AIR) Coin Nedir? | AIR Coin Hakkında Bilgiler

Gate.io borsasının yeni ön satışa açtığı AIR coin hakkında bilgileri inceliyoruz.

Altair, Santrifüj Zincirinde gerçek dünya varlıklarını (RWA) finanse etmek için Santrifüj tarafından oluşturulan endüstri lideri altyapıyı, Santrifüj Zincirinde yayınlanmadan önce en yeni deneysel özelliklerle birleştirir.

Altair, Substrate kullanılarak inşa edilmiştir ve Santrifüj Zinciri ile neredeyse aynı kod tabanına sahip olacaktır. Varlık finansmanının sınırlarını test etmek isteyen kullanıcılar için deneysel bir ağdır. Altair, kullanıcıların en deneysel varlıklarını token haline getirmelerini ve finanse etmelerini sağlar. Varlıkları için finansman sağlamak isteyen herkes için bir sonraki adımdır.

Birlikte çalışabilirlik, DeFi’de likiditeyi artırmanın anahtarıdır. Altair, varlıkların nerede olursa olsun finansmana erişmesine izin vermek için Kusama, Polkadot ve Ethereum ekosistemleri arasında köprü kuracak. Gelecekte Altair, herkesin DeFi likiditesine erişmesine izin vermek için Kusama’yı kullanarak bu ekosistemler arasında giderek daha fazla projeyi birbirine bağlayabilir. Bağlı zincirler, protokoller ve Dapp’ler ne kadar fazlaysa, likidite akışı o kadar büyük olacaktır.

Advertisement. Scroll to continue reading.

AIR Coin Nedir?

AIR simgesi, Altair’in yerel simgesidir. Kusama’ya devredilen temel işlevlerle, AIR belirtecinin sınırı yoktur. Geleneksel bir ağ belirtecinden daha fazlası olabilir.

AIR belirteci, Altair’e aşağıdaki yardımcı programla güç sağlar:

  • Altair’in gelişimini yönetin
  • İşlem ücretleri için ödeme yapın
  • Zinciri sabitleyin
  • Ödül benimseme

Altair ağı, başlangıçta, AIR belirteçlerini CFG belirteç sahiplerine, 1 AIR : 1 CFG dağıtmak için Santrifüj zincirindeki bakiyelerin anlık görüntüsünü almıştır.. Token arzı lansmanda 425 milyon olarak açıklanmıştır.

AIR Coin Nasıl Alınır?

AIR token satın almak için Gate.io borsasına bağlantıdan komisyon indirimli olarak kayıt olabilirsiniz.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Kripto Para

MetaElfLand, E-Spor on-chain oyunlarının piyasada gelişmesiyle ekip bu hazineyi keşfetmeye karar verdi. Profesyonel Aktüer Üyelerin de yardımıyla MetaElfLand, tüm dünyadaki oyunculara uzun soluklu, adil ve...

Kripto Para

Typelt, kullanıcıların onu günlük yazma aktivitelerini gerçekleştirmek için kullanarak pasif bir gelir elde etmelerini sağlayan devrim niteliğinde yeni bir klavyedir. Bu yenilikçi klavye, klavye temalarını,...

Kripto Para

NADA Protocol Token, dünyanın en iyi 100 oyun geliştiricisinden biri olan NADA digital Co., Ltd. tarafından geliştirilen ve sağlanan blockchain tabanlı NFT mobil oyunlarının...

Kripto Para

Hatom: HTM, farklı bir ürün yelpazesi aracılığıyla DeFi ortamını canlandırmak gibi belirgin bir amacı olan MultiversX’in ilk likidite protokolü olarak hizmet ediyor. Organik ve...