İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

Altair (AIR) Coin Nedir? | AIR Coin Hakkında Bilgiler

Gate.io borsasının yeni ön satışa açtığı AIR coin hakkında bilgileri inceliyoruz.

Altair, Santrifüj Zincirinde gerçek dünya varlıklarını (RWA) finanse etmek için Santrifüj tarafından oluşturulan endüstri lideri altyapıyı, Santrifüj Zincirinde yayınlanmadan önce en yeni deneysel özelliklerle birleştirir.

Altair, Substrate kullanılarak inşa edilmiştir ve Santrifüj Zinciri ile neredeyse aynı kod tabanına sahip olacaktır. Varlık finansmanının sınırlarını test etmek isteyen kullanıcılar için deneysel bir ağdır. Altair, kullanıcıların en deneysel varlıklarını token haline getirmelerini ve finanse etmelerini sağlar. Varlıkları için finansman sağlamak isteyen herkes için bir sonraki adımdır.

Birlikte çalışabilirlik, DeFi’de likiditeyi artırmanın anahtarıdır. Altair, varlıkların nerede olursa olsun finansmana erişmesine izin vermek için Kusama, Polkadot ve Ethereum ekosistemleri arasında köprü kuracak. Gelecekte Altair, herkesin DeFi likiditesine erişmesine izin vermek için Kusama’yı kullanarak bu ekosistemler arasında giderek daha fazla projeyi birbirine bağlayabilir. Bağlı zincirler, protokoller ve Dapp’ler ne kadar fazlaysa, likidite akışı o kadar büyük olacaktır.

Advertisement. Scroll to continue reading.

AIR Coin Nedir?

AIR simgesi, Altair’in yerel simgesidir. Kusama’ya devredilen temel işlevlerle, AIR belirtecinin sınırı yoktur. Geleneksel bir ağ belirtecinden daha fazlası olabilir.

AIR belirteci, Altair’e aşağıdaki yardımcı programla güç sağlar:

  • Altair’in gelişimini yönetin
  • İşlem ücretleri için ödeme yapın
  • Zinciri sabitleyin
  • Ödül benimseme

Altair ağı, başlangıçta, AIR belirteçlerini CFG belirteç sahiplerine, 1 AIR : 1 CFG dağıtmak için Santrifüj zincirindeki bakiyelerin anlık görüntüsünü almıştır.. Token arzı lansmanda 425 milyon olarak açıklanmıştır.

AIR Coin Nasıl Alınır?

AIR token satın almak için Gate.io borsasına bağlantıdan komisyon indirimli olarak kayıt olabilirsiniz.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Kripto Para

NanoByte, kripto-cüzdanları e-para, kredi kartları, sigorta ve diğer yatırımlar gibi FIAT ürünleriyle uyumlu hale getirerek kripto para birimini geleneksel/geleneksel para birimi sistemine bağlamayı amaçlamaktadır....

Kripto Para

Gate.io Startup listelemesine eklenen ASTO Coin hakkında merak edilenleri sizler için derliyoruz. Altered State Machine (ASTO), Dinamik NFT’ler tarafından desteklenen yapay zeka için Merkezi...

Kripto Para

Web 2.0’a elveda deyin ve web 3.0 ile geleceğe girin. Web’i tamamen yeni bir bakış açısıyla keşfetmenizi sağlayan yerleşik kripto özellikleri içeren tamamen sürükleyici...

Kripto Para

Black Stallion, çeşitli zırhlı savaş araçları ve uçakların yanı sıra ek silahlarla (örneğin Drone’lar) dolu bir oyun evrenidir. MBG evreninde, taret gibi tank parçaları, tankın...