İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

ALTB Coin Nedir? | Altbase Nedir? | ALTB Coin Hakkında Bilgiler

Gate.io yeni Startup projeleri duyurmaya devam ediyor. Dünyanın en çok kripto para listeleyen borsalarından bir tanesi olan Gate.io ALTB coini listeye eklediğini duyurdu. Bu yazımızda ALTB coin hakkında bilgi, haber ve yorumları sizlere aktaracağız.

Altbase, kriptoya yeni başlayanlar için süreci basitleştirmeyi ve altcoin satın alma sürecini basit ve anlaşılır hale getirmeyi amaçlıyor. Yeni projelere yatırım yapmak ve karmaşık DApp’leri kullanmaktan kaynaklanan kafa karışıklığı çok yaygındır. Altbase, yeni yatırımcılar için giriş engelini azaltıyor. Atlbase’i bugün deneyin ve dünyanın herhangi bir yerindeki herhangi bir akıllı telefondan Atlbase Token, Bitcoin, Altcoins ve Meme Coins satın almanın yeni yolunu keşfedin.

Altbase Hakkında Merak Edilen Bilgiler

Altbase’i nasıl indirebilirim?

Mobil marketlerden Google Play Store‘dan veya Apple App Store‘dan indirebilirsiniz.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Altbase cüzdanımda listelenmeyen paraları saklayabilir miyim?

Ne yazık ki jeton Altbase’de listelenmiyorsa cüzdan jetonu desteklemeyecektir.

Altbase’de para çekme/para yatırma limiti nedir?

Şu anda herhangi bir para çekme limiti veya para yatırma limiti bulunmamaktadır.

Jetonlarımın fiyat tablosunu nasıl görebilirim?

Advertisement. Scroll to continue reading.

Uygulamanın içindeki tüm fiyat hareketlerini aşağıda görebilirsiniz ve “Paralar” menüsünde bir jeton seçtiğinizde görünecektir.

Diğer jetonları aktarmak için neden BNB’ye ihtiyacım var?

Binance Smart Chain’deki ücret ödemeleri nedeniyle, işlem yapabilmek için hesabınızda en az 0,01 BNB olması gerekir.

Coinlerimi başka bir cüzdandan Altbase’e nasıl aktarırım?

Portföyünüzü başka bir cüzdandan veya borsadan aktarmak için Altbase uygulamasında göndermeye çalıştığınız jetonu bulun, “Al” düğmesini seçin ve alternatif cüzdanınızla QR kodunu tarayın veya QR’nin altındaki cüzdan adresini kopyalayıp yapıştırın kod.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Altbase, gizli ifadem veya şifrem gibi hesap bilgilerimi hiç isteyecek mi?

Altbase, şifreniz veya gizli ifadeniz dahil olmak üzere hiçbir güvenlik bilginiz için sizinle asla iletişime geçmeyecektir. Bunu bilgileri asla kimseyle paylaşmayınız.

Altbase Token’ın 100xCoin ile bağlantısı nedir?

Altbase ve 100xCoin aynı şeydir. 100xCoin, Altbase uygulamasını daha iyi düzene sokmak için Altbase Token olarak yeniden markalandı. Altbase Token, Altbase uygulamasının yakıtıdır.

Yeni projeler ne sıklıkla listelenir?

Advertisement. Scroll to continue reading.

Proje listeleri sık sık, ancak genellikle talebe göre güncellenir. Favori projeniz listede yok mu? Belirteci Altbase Listeleme Yarışması sayfasında gönderin. En çok oyu alan proje kazanacak ve listeye eklenecektir.

Özel anahtarlarım bana mı ait?

Altbase uygulamasındaki anahtarlarınız %100 sizindir.

Altbase bir borsa mı?

Altbase, basitlik eklemek için yapılan bazı iyileştirmelerle PancakeSwap API’si etrafında inşa edilmiştir, ancak değişim statüsü almak için düzenleyici onay için geliştirmeler devam etmektedir.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Altbase’in amacı nedir?

Altbase, yeni yatırımcılar için girişe gereksiz bir engel ekleyen mevcut DeFi sahnesini rahatsız eden sorunları ortadan kaldırmak için tasarlandı. Projenin arkasındaki topluluk ekibi, listelenen projelere yeni yatırımları teşvik etmek için altcoin satın almayı kolaylaştırmayı amaçlıyor.

ALTB Coin Nedir?

ALTB, Altbase içerisinde herhangi bir işlemde kullanılacak dijital paradır. Altbase Jetonlarınızı ürün, mal ve hizmet satın almak için kullanabilirsiniz yakında tümü borsada daha fazla seçenek sunulacaktır.

ALTB Coin maksimum arz miktarı 935.000.000 jetondur. Dolaşımdaki miktar maksimum arzın tamamıdır.

ALTB Coin Nasıl Alınır?

Advertisement. Scroll to continue reading.

ALTB Token satın almak için Gate.io borsasına bağlantıdan komisyon indirimli olarak kayıt olabilirsiniz.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Kripto Para

MetaElfLand, E-Spor on-chain oyunlarının piyasada gelişmesiyle ekip bu hazineyi keşfetmeye karar verdi. Profesyonel Aktüer Üyelerin de yardımıyla MetaElfLand, tüm dünyadaki oyunculara uzun soluklu, adil ve...

Kripto Para

Typelt, kullanıcıların onu günlük yazma aktivitelerini gerçekleştirmek için kullanarak pasif bir gelir elde etmelerini sağlayan devrim niteliğinde yeni bir klavyedir. Bu yenilikçi klavye, klavye temalarını,...

Kripto Para

NADA Protocol Token, dünyanın en iyi 100 oyun geliştiricisinden biri olan NADA digital Co., Ltd. tarafından geliştirilen ve sağlanan blockchain tabanlı NFT mobil oyunlarının...

Kripto Para

Hatom: HTM, farklı bir ürün yelpazesi aracılığıyla DeFi ortamını canlandırmak gibi belirgin bir amacı olan MultiversX’in ilk likidite protokolü olarak hizmet ediyor. Organik ve...