İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Çözüm

Android Telefonlarda Ekran Dalgalanması Sorunu!

Telefonlarda ekran dalgalanması sorunu uzun süreli kullanımlarda daha sık yaşanmaktadır. Android telefonlarda daha sık rastlanan ekran dalgalanma sorunu zaman zaman yazılımsal olarakta oluşabiliyor.

Android telefonlarda uzun süre cihazın açık kalması ve reset edilmemesi sonucu ortaya çıktığı düşünülen bu sorun kullanıcıların canını oldukça fazla sıkıyor. Ekranda titremeler ve dalgalanmalar oluşabiliyor.

Bu sorunun diğer bir sebebi ise şarj esnasında cihaz ile oyun oynanması yada cihazın aşırı ısınmasına neden olacak uygulamaların kullanılması olarak biliniyor.

Cihazın uzun süreli açık tutulması aşırı ısınmaları ve ekran ledlerinin görevini tam olarak yerine getirememesine neden olabiliyor. Bu gibi durumlarda ilk olarak yapılması gereken cihazın kapatılması ve bir süre kapalı konumda bekletilmesidir.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Daha sonra cihaz kapalı konumdayken şarjını %100 doldurduktan sonra şarjdan çekip kullanıma devam edebilirsiniz. Ekran dalgalanması ekran yanığından kaynaklı ise servis noktası dışında çözümü maalesef yok.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

En Çok Okunanlar

İlgili Yazılar