İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Çözüm

Android Telefonlarda Ekran Dalgalanması Sorunu!

Kripto para çekilişleri, güncel gelişmeler ve yorumlar için Twitter adresimi takip edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: Alternatif Coinler Listeleyen Köklü Kripto Para Borsaları (Bu borsalarda 1 Dolar Yatırımla 10.000 adet ve üzeri coin alabilirsiniz.)

Telefonlarda ekran dalgalanması sorunu uzun süreli kullanımlarda daha sık yaşanmaktadır. Android telefonlarda daha sık rastlanan ekran dalgalanma sorunu zaman zaman yazılımsal olarakta oluşabiliyor.

Android telefonlarda uzun süre cihazın açık kalması ve reset edilmemesi sonucu ortaya çıktığı düşünülen bu sorun kullanıcıların canını oldukça fazla sıkıyor. Ekranda titremeler ve dalgalanmalar oluşabiliyor.

Bu sorunun diğer bir sebebi ise şarj esnasında cihaz ile oyun oynanması yada cihazın aşırı ısınmasına neden olacak uygulamaların kullanılması olarak biliniyor.

Cihazın uzun süreli açık tutulması aşırı ısınmaları ve ekran ledlerinin görevini tam olarak yerine getirememesine neden olabiliyor. Bu gibi durumlarda ilk olarak yapılması gereken cihazın kapatılması ve bir süre kapalı konumda bekletilmesidir.

Daha sonra cihaz kapalı konumdayken şarjını %100 doldurduktan sonra şarjdan çekip kullanıma devam edebilirsiniz. Ekran dalgalanması ekran yanığından kaynaklı ise servis noktası dışında çözümü maalesef yok.

Popüler kripto para birimleri hakkında güncel gelişmelere ve özet bilgilere anında ulaşmak için yeni Twitter adresimi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Yazılar