İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

ANML Coin Nedir? | Animal Concerts Nedir? | ANML Coin Yorum

Düşen albüm satışları, müzik dinlemedeki artış ve sınırlı tur kapasitesi ile sanatçıların gelirleri keskin bir şekilde düşüyor, ancak hayranlar etkileşime aç ve sevgili müzisyenleriyle daha kişisel bir bağlantı arıyorlar.

Küresel çapta etkinlikler, özellikle geçen yıl çevrimiçi olarak düzenlendi. Belçikalı Mega Rave Tomorrowland, 2020’de çevrimiçi oldu ve 1 Milyondan fazla bilet sattı. İnsanlar evlerinde partiler veriyor, arkadaşlarını davet ediyor ve oradaymış gibi parti veriyorlardı. Bu artık ana akım haline geliyor ve buradaki potansiyel gittikçe büyüyor.

Animal Concerts çözümlerini şu şekilde çaıklıyor; “Ünlü sanatçılar için konserler düzenleyeceğiz ve dünya çapında neredeyse sınırsız bir izleyici kitlesine çevrimiçi olarak aktaracağız. Sanatçılar için yepyeni gelir akışları ve hayranların onlarla etkileşim kurması için yeni ve ilginç yollar yaratıyoruz. Sanatçıları ve hayranları bir araya getirerek sorunu her iki taraftan da çözüyoruz. Yılın ilerleyen zamanlarında konserler için birçok ünlü sanatçıyla zaten anlaşmalarımız var. “

Animal Concerts Projesi

Büyük bir sanatçı, tek bir şehirde bir mekan için kolayca 100.000 bilet satabilir bu çevrimiçi akış yoluyla tüm dünyaya açılırsa ve milyonlarca bilet satılabilir. Milyonlarca aktif bir topluluğa sahip olduğumuzda, reklam, promosyon ve ortaklıklarda ek gelir akışı potansiyeli çok büyük olacaktır. Superbowl tarzı sponsorlar olabilir, eğlence veya kripto şirketleriyle ortaklıklar olabilir. 

Advertisement. Scroll to continue reading.

Her grubun, topluluğa getirebileceği bir fanatik takipçiler ordusu vardır. Her sanatçı için tam teşhir hattı olacak ve konserlerin yapıldığı samimi mekanlara VIP bilet satılırken sanatçılar adına NFT’lerin koleksiyonlarını üretip satılabilecek. GenZ, oyun içi harcamalar gibi dijital varlıkları satın almaya alışkın. Günümüzde pek çok çocuk, fiziksel malları kendileri satın almak yerine dijital varlıklara para harcamayı tercih ediyor. Onlara konserden bir T-Shirt satılabilir ve sonra bu T-shirt’ü en sevdikleri oyunda Avatarlarına giyebilirler. 

ANML Coin Nedir?

ANML coin, Animal Concerts platformunun yardımcı program belirtecidir. Toplamda 12.500.000.000 ANML token basılmıştır.

Hayranlar, sanatçılar ve ortaklar Animal Token’dan ve kapsamlı kullanımından yararlanır:

  • Animal Token, pazarımızda bilet, NFT ve diğer ürünleri satın almak için kullanılan para birimi olacaktır.
  • NFT’leri toplayın: Her bilet bir NFT olacak, koleksiyonlar NFT olacak, olasılıklar sonsuz
  • Ticketmaster vb. platformlar üzerinden Animal token’ımızla bilet satın alan hayranlar için indirimler.
  • Yönetim, oylama ve hayran etkileşimi: Jeton Sahipleri, NFT’lere, sınırlı sayıda üretilen ürünlere, ücretsiz biletlere ve diğer benzersiz materyallere ve koleksiyonlara erken erişim elde eder.
  • Ödüller: yarışmalar için bahis yapma ve kârların nasıl yeniden dağıtılacağına ilişkin seçim gibi ödüllerle birlikte kârın bir yüzdesi yeniden dağıtılabilir veya yakılabilir, bu topluluk tarafından oylanır.
  • ANIMAL ekosistemine ne kadar çok hayran katılırsa, hayranlar o kadar çok jeton kazanır ve en sadık, aktif hayranlar daha büyük indirimler kazanır.

ANML Coin Nasıl Alınır?

ANML token satın almak için Gate.io borsasına bağlantıdan komisyon indirimli olarak kayıt olabilirsiniz.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Kripto Para

NanoByte, kripto-cüzdanları e-para, kredi kartları, sigorta ve diğer yatırımlar gibi FIAT ürünleriyle uyumlu hale getirerek kripto para birimini geleneksel/geleneksel para birimi sistemine bağlamayı amaçlamaktadır....

Kripto Para

Gate.io Startup listelemesine eklenen ASTO Coin hakkında merak edilenleri sizler için derliyoruz. Altered State Machine (ASTO), Dinamik NFT’ler tarafından desteklenen yapay zeka için Merkezi...

Kripto Para

Web 2.0’a elveda deyin ve web 3.0 ile geleceğe girin. Web’i tamamen yeni bir bakış açısıyla keşfetmenizi sağlayan yerleşik kripto özellikleri içeren tamamen sürükleyici...

Kripto Para

Black Stallion, çeşitli zırhlı savaş araçları ve uçakların yanı sıra ek silahlarla (örneğin Drone’lar) dolu bir oyun evrenidir. MBG evreninde, taret gibi tank parçaları, tankın...