İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Çözüm

App Store’dan Kaldırılan Uygulamalar Nasıl İndirilir?

Epic Games bu hafta, App Store üzerindeki tüm Infinity Blade oyunlarını kaldırma kararı aldı. Oyunun sevenlerini pek mutlu etmeyen bu haber ile birlikte kullanıcılar oyunu geri yüklemenin yollarını aramaya başladı.

Uygulamanın App Store’dan kaldırılmasıyla birlikte geri dönüşün olmadığını düşünebilirsiniz. Ancak aşağıda anlatacağımız yöntem ile birlikte daha önce indirdiğiniz herhangi bir uygulamayı tekrar yükleyebilirsiniz.

Bu yöntemin çalışması için uygulamayı daha önce aynı cihazda indirmiş olmanız gerekiyor. Eğer uygulamayı App Store’dan kaldırılmadan önce indirmediyseniz, bu yöntem işe yaramayacaktır.

App Store’dan Kaldırılan Uygulamalar Nasıl İndirilir?

Kaybolan uygulamalarınızı bulmak için App Store’a girin ve ardından Güncellemeler ve sonrasında Satın Alınanlar’ı seçin. (iPad’de bu, sağ üst köşedeki profil simgenizin arkasındadır)

Advertisement. Scroll to continue reading.

Bu kullanıcı kimliğini kullanarak satın aldığınız her uygulamanın bir listesi burada gözükecek. Şu anda cihazınızda olmayan, indirdiğiniz her şeyi görmek için “Bu iPad’de Değil” veya “Bu iPhone’da Değil” e dokunabilirsiniz. Ya da sadece aradığınız uygulamayı bulmak için arama butonunu kullanabilirsiniz.

İstediğiniz uygulamayı bulduğunuzda indirmek için uygulamanın yanındaki bulut simgesine dokunun.

Bir uygulama mağazadan kaldırıldıysa, bu durumda geliştirici tarafından artık desteklenmediğini unutmayın. Bu, kullanıcı deneyiminizi kötü bir şekilde etkileyebilir.

iOS’un gelecekteki sürümleriyle, bu uygulama aynı zamanda cihazınızla uyumsuz hâle gelebilir.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

1 Comment

1 Comment

  1. User

    Şubat 28, 2019 at 10:22 pm

    telefonumu geri yüklemem sonucunda iplay uygulaması simge olarak görünüyor.Yüklemek için bastığımda appstore’dan kaldırıldığı için indirilemiyor diyor.Satın alınanlarda da görünmüyor maalesef.Tekrar yüklemenin veya zaten yüklü olduğu için tekrar aktif etmenin bir yolu var mı?

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

En Çok Okunanlar

İlgili Yazılar