İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Çözüm

Apple iPhone Kamera Geç Açılma Sorunu Çözümü!

Kripto para çekilişleri, güncel gelişmeler ve yorumlar için Twitter adresimi takip edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: Alternatif Coinler Listeleyen Köklü Kripto Para Borsaları (Bu borsalarda 1 Dolar Yatırımla 10.000 adet ve üzeri coin alabilirsiniz.)

Son zamanlarda artan iPhone kamerası geç açılma sorunları artmaya başladı. Gelen yoğun sorular üzerine bir makale yazma gereğini hissetim.  Tabi konu Apple olunca bu tarz sorunlar gerçekten ciddi dikkat topluyor. Son güncelleme ile birlikte yaşanan bu sorunun yazılımsal olduğu düşünülüyor. Ancak bazı cihazlarda iPhone 6 ve 6S modellerindeki kamera geç açılma sorunu anakart kaynaklıda olabiliyor.

İPhone 6 ve 6S modellerinden birini kullanıyorsanız servis kanalı ile cihazı değiştirme imkanınız var. Servis ile yapılan görüşmede kamera geç açılma sorunu yazılımsal görüldüğünden cihaza değişim verilmeyeceği söyleniyor ancak sorun yazılımsal değil ise değişim yapmaları gerekiyor.

Sorun RAM kullanımına bağlı yoğunluk kaynaklı olabilir arkaplandaki uygulamaları kapatıp kamera performansını tekrar denemenizde yarar var. En güncel yazılımı yükleyip deneyebilirsiniz.

iPhone kamera geç açılma sorunundan format atarak kurtulan bir kaç arkadaşımız var bu yöntemi denemektede yarar var.

Popüler kripto para birimleri hakkında güncel gelişmelere ve özet bilgilere anında ulaşmak için yeni Twitter adresimi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Yazılar