İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Çözüm

Apple iPhone Kamera Geç Açılma Sorunu Çözümü!

Son zamanlarda artan iPhone kamerası geç açılma sorunları artmaya başladı. Gelen yoğun sorular üzerine bir makale yazma gereğini hissetim.  Tabi konu Apple olunca bu tarz sorunlar gerçekten ciddi dikkat topluyor. Son güncelleme ile birlikte yaşanan bu sorunun yazılımsal olduğu düşünülüyor. Ancak bazı cihazlarda iPhone 6 ve 6S modellerindeki kamera geç açılma sorunu anakart kaynaklıda olabiliyor.

İPhone 6 ve 6S modellerinden birini kullanıyorsanız servis kanalı ile cihazı değiştirme imkanınız var. Servis ile yapılan görüşmede kamera geç açılma sorunu yazılımsal görüldüğünden cihaza değişim verilmeyeceği söyleniyor ancak sorun yazılımsal değil ise değişim yapmaları gerekiyor.

Sorun RAM kullanımına bağlı yoğunluk kaynaklı olabilir arkaplandaki uygulamaları kapatıp kamera performansını tekrar denemenizde yarar var. En güncel yazılımı yükleyip deneyebilirsiniz.

iPhone kamera geç açılma sorunundan format atarak kurtulan bir kaç arkadaşımız var bu yöntemi denemektede yarar var.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

En Çok Okunanlar

İlgili Yazılar