İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Çözüm

Apple iPhone’a Binance Uygulaması Yükleme [ÇÖZÜLDÜ]

Dünyanın en büyük kripto para borsalarından bir tanesi olan Binance, telefonlar için geliştirdiği mobil uygulama ile yatırımcıların istedikleri zaman, istedikleri yerden alım satım yapmalarına imkan tanıyor. Binance mobil uygulaması Android market (Google Play Store) tarafından kabul görürken App Store’da henüz bulunmuyor. App Store kripto para borsaları ve kripto para işlemleri yürüten uygulamaları şuan için mobil markete kabul etmiyor.

iPhone marka telefon kullanan kullanıcıların çoğu Binance mobil uygulamasını kullanamadığı için web browser üzerinden işlemlerini halletmeye çalışıyor. Ancak telefonlarda mobil uyumlu Binance masaüstü sürümü çok stabil çalışmıyor. Bu durumda akıllara ilk gelen “iPhone’a Binance uygulaması yüklemenin bir yolu var mı?” sorusu oluyor. Bu sorunun cevabı evet Apple iPhone için Binance mobil uygulaması kullanılabiliyor.

Binance iOS Uygulaması Yükleme

Binance App Store’da şuan için bulunmuyor. Binance uygulamasını iOS işletim sistemli telefonunuza yüklemek için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz. Binance uygulamasını iPhone’a indirmek için Safati tarayıcısını kullanmanız gerekmektedir.

→ https://www.binance.com adresine gidiyoruz.

Advertisement. Scroll to continue reading.

→ Alt kısımda çıkan Binance iOS indirme bağlantısına tıklayarak APP uygulamasını telefonunuza indirin.

→ Ayarlar > Genel > Cihaz Yönetimini açın ve Binance uygulamasını göreceksiniz.

→ Uygulamaya tıklayıp çıkan ekranda “Güven” seçeneğini tıklayın.

Bu işlem sonunda Binance uygulaması iPhone uygulamaları arasına eklenecektir. iPhone için geliştirilen bu Binance uygulamasında bir güncelleme yapılmadığı sürece uygulamayı kullanabilirsiniz.

Son zamanlarda en çok aldığımız geri dönüşlerden bir tanesi “Binance Apple uygulaması çalışmıyor sebebi nedir?” sorusu oluyor. Bu sorunun net olarak cevabı uygulama izinlerinin değişmiş olmasıdır. Uygulama izinlerinden kaynağı belli olamayan uygulamaları açıp Binance uygulamasına izin verdiğinizde sorun düzelecektir.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

En Çok Okunanlar

İlgili Yazılar