İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

Ardana (DANA) Coin Nedir? | DANA Coin Hakkında Bilgiler

Gate.io borsasında ön satışa eklenen Ardana, Cardano’ya herhangi bir ekonomiyi başlatmak ve sürdürmek için gereken gerekli DeFi ilkellerini getirecek, merkezi olmayan bir stabilcoin merkezidir.

Ardana Platformunun Dört Ana Özelliği

  • Tamamen Merkezi Olmayan: Tarafsız, teminat destekli ve ABD Dolarına sabitlenmiştir.
  • Borçlanma: Kullanıcıların kilitli teminat karşılığında sabit para ödünç almasına izin verir.
  • Değer Deposu: Değişken piyasalarda bile değeri koruyan güvenli değer deposudur.
  • Cardona Tarafından Desteklenmektedir: Cardano’nun hızı, ölçeklenebilirliği ve güvenliği kullanılarak oluşturulmuştur.

dUSD Nedir?

dUSD doğrulanabilir bir şekilde zincir üstü teminatla desteklenir ve borçluların ADA veya diğer desteklenen varlıklar üzerinde kaldıraç kullanmalarını sağlar.

Danaswap Nedir?

İstikrarlı çoklu varlık havuzları için otomatikleştirilmiş bir piyasa yapıcı (AMM) merkezi olmayan borsadır. Danaswap, likidite sağlayıcıları için düşük riskli getiri fırsatları sağlarken, minimum kayma ile takasları mümkün kılan, sermaye açısından oldukça verimlidir.

DANA Coin Nedir?

DANA, sahiplerini Ardana’dan elde edilen karlarla ödüllendiren ve elinde tutanların proje parametrelerinde yapılan değişiklikler üzerinde oy kullanmasına izin veren Ardana ekosisteminin hizmet ve yönetim belirtecidir.

Advertisement. Scroll to continue reading.

DANA Coin Nasıl Alınır?

Ardana belirtecinin maksimum arz miktarı 125,000,000 DANA token’dir. DANA Coin satın almak için Gate.io borsasına bağlantıdan komisyon indirimli olarak kayıt olabilirsiniz.

Yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

En Çok Okunanlar

İlgili Yazılar

Kripto Para

NanoByte, kripto-cüzdanları e-para, kredi kartları, sigorta ve diğer yatırımlar gibi FIAT ürünleriyle uyumlu hale getirerek kripto para birimini geleneksel/geleneksel para birimi sistemine bağlamayı amaçlamaktadır....

Kripto Para

Gate.io Startup listelemesine eklenen ASTO Coin hakkında merak edilenleri sizler için derliyoruz. Altered State Machine (ASTO), Dinamik NFT’ler tarafından desteklenen yapay zeka için Merkezi...

Kripto Para

Web 2.0’a elveda deyin ve web 3.0 ile geleceğe girin. Web’i tamamen yeni bir bakış açısıyla keşfetmenizi sağlayan yerleşik kripto özellikleri içeren tamamen sürükleyici...

Kripto Para

Black Stallion, çeşitli zırhlı savaş araçları ve uçakların yanı sıra ek silahlarla (örneğin Drone’lar) dolu bir oyun evrenidir. MBG evreninde, taret gibi tank parçaları, tankın...