İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

Ardana (DANA) Coin Nedir? | DANA Coin Hakkında Bilgiler

Gate.io borsasında ön satışa eklenen Ardana, Cardano’ya herhangi bir ekonomiyi başlatmak ve sürdürmek için gereken gerekli DeFi ilkellerini getirecek, merkezi olmayan bir stabilcoin merkezidir.

Ardana Platformunun Dört Ana Özelliği

  • Tamamen Merkezi Olmayan: Tarafsız, teminat destekli ve ABD Dolarına sabitlenmiştir.
  • Borçlanma: Kullanıcıların kilitli teminat karşılığında sabit para ödünç almasına izin verir.
  • Değer Deposu: Değişken piyasalarda bile değeri koruyan güvenli değer deposudur.
  • Cardona Tarafından Desteklenmektedir: Cardano’nun hızı, ölçeklenebilirliği ve güvenliği kullanılarak oluşturulmuştur.

dUSD Nedir?

dUSD doğrulanabilir bir şekilde zincir üstü teminatla desteklenir ve borçluların ADA veya diğer desteklenen varlıklar üzerinde kaldıraç kullanmalarını sağlar.

Danaswap Nedir?

İstikrarlı çoklu varlık havuzları için otomatikleştirilmiş bir piyasa yapıcı (AMM) merkezi olmayan borsadır. Danaswap, likidite sağlayıcıları için düşük riskli getiri fırsatları sağlarken, minimum kayma ile takasları mümkün kılan, sermaye açısından oldukça verimlidir.

DANA Coin Nedir?

DANA, sahiplerini Ardana’dan elde edilen karlarla ödüllendiren ve elinde tutanların proje parametrelerinde yapılan değişiklikler üzerinde oy kullanmasına izin veren Ardana ekosisteminin hizmet ve yönetim belirtecidir.

Advertisement. Scroll to continue reading.

DANA Coin Nasıl Alınır?

Ardana belirtecinin maksimum arz miktarı 125,000,000 DANA token’dir. DANA Coin satın almak için Gate.io borsasına bağlantıdan komisyon indirimli olarak kayıt olabilirsiniz.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Kripto Para

MetaElfLand, E-Spor on-chain oyunlarının piyasada gelişmesiyle ekip bu hazineyi keşfetmeye karar verdi. Profesyonel Aktüer Üyelerin de yardımıyla MetaElfLand, tüm dünyadaki oyunculara uzun soluklu, adil ve...

Kripto Para

Typelt, kullanıcıların onu günlük yazma aktivitelerini gerçekleştirmek için kullanarak pasif bir gelir elde etmelerini sağlayan devrim niteliğinde yeni bir klavyedir. Bu yenilikçi klavye, klavye temalarını,...

Kripto Para

NADA Protocol Token, dünyanın en iyi 100 oyun geliştiricisinden biri olan NADA digital Co., Ltd. tarafından geliştirilen ve sağlanan blockchain tabanlı NFT mobil oyunlarının...

Kripto Para

Hatom: HTM, farklı bir ürün yelpazesi aracılığıyla DeFi ortamını canlandırmak gibi belirgin bir amacı olan MultiversX’in ilk likidite protokolü olarak hizmet ediyor. Organik ve...