İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

ArtByte (ABY) coin nedir?

ArtByte, kriptokrasinin benzersiz uygulamaları ve özelliklerinden yararlanarak sanatçı topluluğu ile hayranların daha kolay iletişimde olmasını amaçlıyor . ArtByte, üç yıldan kısa bir sürede kripto ekosisteminde makul bir seviyeye gelmiştir.

ArtByte platformunun ana simgesi ABY, tasarımcılar, fotoğrafçılar, ressamlar, illüstratörler, modeller, üretim ekipleri, heykeltıraşlar, yazarlar ve daha fazlası gibi dünyanın herhangi bir yerindeki sanatçılara verilebilir. ABY coin’i konserlere ve şovlara bilet satın almak, mal, hizmet satın almak ve gıda almak için kullanmak istenildiğinde ABD doları karşılığında değiştirmek de mümkündür.

ArtByte’in uzun ömrü kullanılabilecekleri çok çeşitli yolların oluşturulmasına yol açmıştır. ArtByte, hayranların favori sanatçılarını her yerde bulunan sosyal medya platformu aracılığıyla doğrudan desteklemelerini sağlayan bir heyecan uygulamasına sahiptir.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar