İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

ASK Coin nedir? | Permission Coin Nedir? | ASK Coin Bilgileri

Birçok kripto projesi veri güçlendirmeyi öne çıkarsa da, çoğu kullanıcının verilerinden belirli bir tarayıcı veya uygulamayla yararlanma yeteneğini sınırlar. Permission’ın platformu, kullanıcıların güvenli bir şekilde izin vermesine ve birden fazla kanal ve bağlamda verilerinden kazanç sağlamasına yardımcı olmak için oluşturulmuştur.

Küresel gizlilik düzenlemeleri, reklam engelleyiciler ve reklam teknolojisindeki çarpıcı değişiklikler, rızaya dayalı yeni bir reklamcılık modelini zorunlu kılıyor. Permission, pazarlamacıların tercihe bağlı kitleler oluşturmasına ve katılım için izin istemesine olanak tanıyarak ve kullanıcıların paylaşmaya gönüllü oldukları veriler için ödüllendirilmelerini sağlayarak, ASK’yı teknoloji platformlarının ve pazarlamacıların Web 3.0’da rekabet etmesine yardımcı olmak için temel olarak görür.

Şu anda kullanıcılar, verilerini güvenli bir şekilde paylaşarak ve alakalı reklamları ve içeriği almayı seçerek ASK kazanıyor. Deneyim, öncelikle beyan edilen veri paylaşımı etkinlikleri ve Permission.io’daki video reklamlarla etkileşim yoluyla sağlanır. Reklamcılar ayrıca ASK’yı kendi dijital kanallarında bir teşvik mekanizması olarak uygulayabilir, sadakat ve kişiselleştirilmiş reklam kampanyaları sağlayabilir. Ek olarak, Shopify platformundaki satıcılar aracılığıyla ASK kazanma ve harcama yeteneği, diğer büyük e-Ticaret platformlarını takip etmek üzere boru hattındadır.

Projenin diğer hedefleri arasında 9 patent aldığı tescilli teknolojisi “Data Algebra”nın daha derin gelişimi yer alıyor. Çığır açan teknoloji, silolarda ve uygulamalarda halihazırda depolanan verileri sıvılaştırarak, bireylerin tüm veri setlerini toplamasını ve bunlardan para kazanmasını ve şirketlerin mümkün olan en kapsamlı veri setleri üzerinde izin verilen görünürlük elde etmesini mümkün kılıyor.

Advertisement. Scroll to continue reading.

ASK Coin Nedir?

ASK, izin için kullanılan para birimidir. Birincil kullanım durumu, izin verilen veriler ve katılım üzerine kurulu küresel bir dijital reklam sistemini güçlendirmektir. Proje, kullanıcıların güvenli bir şekilde izin vermelerini ve web üzerinden verilerinden para kazanmalarını sağlayarak Web 2.0’ın en önemli sorunlarından bazılarına; gözetim kapitalizmi, veri sömürüsü ve kesintili pazarlamaya bir panzehir sunmayı amaçlarken, pazarlamacılar için kurumsal bir çözüm sunar. Ayrıca reklam harcamalarından daha iyi getiri sağlar.

ASK Coin toplam arz miktarı 100.000.000.000 ASK jetonu olarak duyurulmuştur. ASK coin hangi borsalarda var?

ASK Coin Nasıl Alınır?

ASK Token satın almak için Gate.io borsasına bağlantıdan komisyon indirimli olarak kayıt olabilirsiniz.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Kripto Para

NanoByte, kripto-cüzdanları e-para, kredi kartları, sigorta ve diğer yatırımlar gibi FIAT ürünleriyle uyumlu hale getirerek kripto para birimini geleneksel/geleneksel para birimi sistemine bağlamayı amaçlamaktadır....

Kripto Para

Gate.io Startup listelemesine eklenen ASTO Coin hakkında merak edilenleri sizler için derliyoruz. Altered State Machine (ASTO), Dinamik NFT’ler tarafından desteklenen yapay zeka için Merkezi...

Kripto Para

Web 2.0’a elveda deyin ve web 3.0 ile geleceğe girin. Web’i tamamen yeni bir bakış açısıyla keşfetmenizi sağlayan yerleşik kripto özellikleri içeren tamamen sürükleyici...

Kripto Para

Black Stallion, çeşitli zırhlı savaş araçları ve uçakların yanı sıra ek silahlarla (örneğin Drone’lar) dolu bir oyun evrenidir. MBG evreninde, taret gibi tank parçaları, tankın...