İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

ASK Coin nedir? | Permission Coin Nedir? | ASK Coin Bilgileri

Birçok kripto projesi veri güçlendirmeyi öne çıkarsa da, çoğu kullanıcının verilerinden belirli bir tarayıcı veya uygulamayla yararlanma yeteneğini sınırlar. Permission’ın platformu, kullanıcıların güvenli bir şekilde izin vermesine ve birden fazla kanal ve bağlamda verilerinden kazanç sağlamasına yardımcı olmak için oluşturulmuştur.

Küresel gizlilik düzenlemeleri, reklam engelleyiciler ve reklam teknolojisindeki çarpıcı değişiklikler, rızaya dayalı yeni bir reklamcılık modelini zorunlu kılıyor. Permission, pazarlamacıların tercihe bağlı kitleler oluşturmasına ve katılım için izin istemesine olanak tanıyarak ve kullanıcıların paylaşmaya gönüllü oldukları veriler için ödüllendirilmelerini sağlayarak, ASK’yı teknoloji platformlarının ve pazarlamacıların Web 3.0’da rekabet etmesine yardımcı olmak için temel olarak görür.

Şu anda kullanıcılar, verilerini güvenli bir şekilde paylaşarak ve alakalı reklamları ve içeriği almayı seçerek ASK kazanıyor. Deneyim, öncelikle beyan edilen veri paylaşımı etkinlikleri ve Permission.io’daki video reklamlarla etkileşim yoluyla sağlanır. Reklamcılar ayrıca ASK’yı kendi dijital kanallarında bir teşvik mekanizması olarak uygulayabilir, sadakat ve kişiselleştirilmiş reklam kampanyaları sağlayabilir. Ek olarak, Shopify platformundaki satıcılar aracılığıyla ASK kazanma ve harcama yeteneği, diğer büyük e-Ticaret platformlarını takip etmek üzere boru hattındadır.

Projenin diğer hedefleri arasında 9 patent aldığı tescilli teknolojisi “Data Algebra”nın daha derin gelişimi yer alıyor. Çığır açan teknoloji, silolarda ve uygulamalarda halihazırda depolanan verileri sıvılaştırarak, bireylerin tüm veri setlerini toplamasını ve bunlardan para kazanmasını ve şirketlerin mümkün olan en kapsamlı veri setleri üzerinde izin verilen görünürlük elde etmesini mümkün kılıyor.

Advertisement. Scroll to continue reading.

ASK Coin Nedir?

ASK, izin için kullanılan para birimidir. Birincil kullanım durumu, izin verilen veriler ve katılım üzerine kurulu küresel bir dijital reklam sistemini güçlendirmektir. Proje, kullanıcıların güvenli bir şekilde izin vermelerini ve web üzerinden verilerinden para kazanmalarını sağlayarak Web 2.0’ın en önemli sorunlarından bazılarına; gözetim kapitalizmi, veri sömürüsü ve kesintili pazarlamaya bir panzehir sunmayı amaçlarken, pazarlamacılar için kurumsal bir çözüm sunar. Ayrıca reklam harcamalarından daha iyi getiri sağlar.

ASK Coin toplam arz miktarı 100.000.000.000 ASK jetonu olarak duyurulmuştur. ASK coin hangi borsalarda var?

ASK Coin Nasıl Alınır?

ASK Token satın almak için Gate.io borsasına bağlantıdan komisyon indirimli olarak kayıt olabilirsiniz.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

En Çok Okunanlar

İlgili Yazılar

Kripto Para

SATS, Binance’te listelendiğinin duyurulmasından bu yana işlem hacmi ve sahiplerinin ilgisindeki artışla %155 büyüme kaydetti.  Binance’in geri sayımına göre SATS, 1 saat 15 dakika içinde Binance’te...

Kripto Para

TerraUSD (USTC), Terra blok zincirinin merkezi olmayan ve algoritmik stablecoin’idir. Değeri ABD Dolarına sabitlenmiş, ölçeklenebilir, getiri sağlayan bir madeni paradır. TerraUSD, Terra topluluğuna değer sunmak ve Dai gibi...

Kripto Para

SAIL, Solana’da inşa edilen yeni bir ekosistemin ana hizmet belirteci olacak. gSAIL, dSAIL, vSAIL ve nSAIL için kullanılacaktır. SAIL’i tutmak, tüm SAIL ekosistem platformunda daha fazla...

Kripto Para

NADA Protocol Token, dünyanın en iyi 100 oyun geliştiricisinden biri olan NADA digital Co., Ltd. tarafından geliştirilen ve sağlanan blockchain tabanlı NFT mobil oyunlarının...