İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

(ATRI) Token Nedir? – Atari Şirketi Kendi Kripto Para Birimini Çıkarıyor

Pac-Man ve Pong gibi klasik video oyunlarının arkasındaki şirket olan Atari Group, Kasım ayı başlarında Atari Token (ATRI) kripto para biriminin halka arzını gerçekleştirecek.

Ethereum blok zinciri üzerine kurulu ERC-20 token formunda olan ve 2018 yılından beri geliştirilme aşamasında olan ATRI, eğlence endüstrisinde ödeme yöntemi olarak hizmet verecek.

Blok zinciri oyunları ve video oyun dağıtım gibi hizmetler sunan Ultra.io, token için ilk kullanım alanını teşkil edecek. Satıştan elde edilecek gelirlerin %35’lik kısmı şirkete giderken, bir fintech şirketi olan ICICB Group, gelirin kalanına sahip olacak.

Bitcoin.com’da listelenecek olan ATRI token aynı zamanda Atari’nin kendi kripto borsasında da yer alacak. Düzenlenen iki ayrı özel satış ile şu ana kadar yatırımcılar tarafından 1.5 milyon dolar değerinde ATRI token’ı satın alındı. Halihazırda ATRI token satışları devam ediyor.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Önceki satışlarda 0.08 dolar üzerinden sunulan ATRI token’lar şu anda 0.16 dolar üzerinden satılıyor. Daha fazla bilgiye ataritokens.com ve atarichain.com üzerinden ulaşmak mümkün.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar