İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

ATS Coin Nedir? | Atlas DEX Nedir? | ATS Coin Hakkında Bilgiler

Atlas DEX, kullanıcıların birden fazla zincir arasında sorunsuz bir şekilde kripto para ticareti yapmasına olanak tanıyan bir Merkezi Olmayan Zincirler Arası DEX toplayıcıdır.

Atlas’ın likidite toplamı, birden fazla DEX ve AMM’den en iyi fiyatları otomatik olarak toplayarak tüm işlemleriniz için en düşük kaymayı sağlar. Atlas DEX şu anda Solana’dan Ethereum, Binance Smart Chain (BSC) veya Polygon’a takasları desteklemektedir.

Tek yapmanız gereken cüzdanlarınızı bağlamak, istediğiniz işlem çiftlerini seçmek ve gerisini Atlas DEX halledecektir.

Atlas DEX’i Farklı Kılan Nedir?

Birden çok zincirde birçok DEX varken, Atlas DEX’in kullanıcılara sunduğu benzersiz değer teklifi, Zincirler Arası Swap’lar, Minimum Kayma ve Hızlı İşlemler ön plana çıkmaktadır.

Advertisement. Scroll to continue reading.
  • Çapraz Zincir Takasları: Atlas DEX, izinsiz köprüler tarafından desteklenen birden fazla zincir arasında herhangi bir jeton ticareti yapmanıza olanak tanır. Solana’nın Wormhole teknolojisini kullanarak, jetonların köprülenmesi güvenli ve merkezi olmayan bir şekilde yapılır. Blok zincirinin geleceği birbirine bağlanabilirliktir ve Atlas, gelişmelerin ön saflarında yer almaktadır.
  • Minimum Kayıp: Atlas DEX, en iyi fiyata erişmek ve kaymayı en aza indirmek için işlemlerinizi farklı AMM’ler arasında otomatik olarak böler. Ticaret çifti için en düşük kayma için DEX’ler arasında arama yapmanız gereken günler geride kaldı. Atlas, DeFi dünyasının her köşesinden likidite toplar ve kullanıcılara en derin toplu likidite havuzunu sağlar.
  • Hızlı İşlemler: Atlas DEX, yüksek performanslı ve inanılmaz derecede enerji verimli bir blok zinciri olan Solana üzerine inşa edilmiştir. Solana’nın hızı, Atlas’ın kullanıcı için arka uçta karmaşık işlemler ve sözleşmeler yapmasına izin vermek için çok önemlidir. Atlas, hem güvenli hem de düşük maliyetli, yıldırım hızında takaslar sunar.

ATS Coin Yorum

Atlas DEX, kullanıcıların çeşitli ihtiyaçlarını karşılayan DApp aracılığıyla basit bir kullanıcı arayüzü sunuyor. Atlas’ın, içinde yaşadığımız ve giderek artan çok zincirli dünyada gezinmek için hem perakende hem de kurumsal yatırımcılar için tercih edilen platform olacağı tahmin ediliyor.

ATS Coin Nedir?

Atlas DEX Token (ATS), Atlas DEX protokolüne güç sağlar. Atlas DEX, tokenin kullanım durumlarını genişleterek Atlas DEX Token (ATS) talebini sürekli olarak artırmayı hedefliyor.

Maksimum arz miktarı 250.000.000 ATS coin ile sınırlandırılmıştır.

Jetonun gelecekteki bazı yardımcı programları şunlardır:

  • Ücret indirimleri için farklı bahis seviyeleri.
  • ATS’inizi yatırın ve daha fazla jeton kazanın.
  • Atlas DEX Ekosistemi ile ilgili tekliflere oy verin.
  • Özel launchpad jeton satışlarına erişim NFT pazar yerimize erişin.

ATS Coin Nasıl Alınır?

ATS Token satın almak için Gate.io borsasına bağlantıdan komisyon indirimli olarak kayıt olabilirsiniz.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Kripto Para

NanoByte, kripto-cüzdanları e-para, kredi kartları, sigorta ve diğer yatırımlar gibi FIAT ürünleriyle uyumlu hale getirerek kripto para birimini geleneksel/geleneksel para birimi sistemine bağlamayı amaçlamaktadır....

Kripto Para

Gate.io Startup listelemesine eklenen ASTO Coin hakkında merak edilenleri sizler için derliyoruz. Altered State Machine (ASTO), Dinamik NFT’ler tarafından desteklenen yapay zeka için Merkezi...

Kripto Para

Web 2.0’a elveda deyin ve web 3.0 ile geleceğe girin. Web’i tamamen yeni bir bakış açısıyla keşfetmenizi sağlayan yerleşik kripto özellikleri içeren tamamen sürükleyici...

Kripto Para

Black Stallion, çeşitli zırhlı savaş araçları ve uçakların yanı sıra ek silahlarla (örneğin Drone’lar) dolu bir oyun evrenidir. MBG evreninde, taret gibi tank parçaları, tankın...