İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

AURORA Coin Nedir? | AURORA Coin Hakkında Bilgiler

Son olarak GAte.io borsasına ön satış için hazırlanan AURORA coin, hakkında internette çok az bilgi bulunan kripto para birimleri arasında yer alıyor. Bu yazımızda AURORA token hakkında bulduğumuz kısıtlı bilgileri sizlerle paylaşacağız.

AURORA Coin Nedir?

Aurora, tüm endüstri için olgun blok zinciri teknolojisi çözümleri sağlamaya adanmış üçüncü nesil blok zinciri teknolojisine dayanan merkezi olmayan bir uygulama platformudur.

AURORA Ekosistem ve Özellikleri

  • AuroraDev Uygulama Entegrasyonu Ar-Ge Platformu: Birden çok geliştirme dilini destekleyen Blockchain Entegrasyon Geliştirme IDE’si.
  • AuroraDist Merkezi Olmayan Uygulama Dağıtım Sistemi: Çok partili yapı, akıllı kullanıcı portresi, doğru dağıtım.
  • AuroraDex Merkezi Olmayan Borsa: Geleneksel ekonomi ve kripto ekonomisi arasındaki değer varlıklarının akışını hızlandırmak için kullanılır.
  • Aurora Zinciri: Aurora Eco’nun altında yatan halka açık zincir ağı, çeşitli endüstriler için ticari düzeyde bir teknoloji platformu sağlar.
  • Themis Konsensüs Mekanizması: Maksimum adalete odaklanarak gelişmiş güvenlik ve üstün işlem gücü elde edin.
  • Yükseltilebilir Blok Zinciri: Önerilen yükseltmelerle ilgili topluluk oylamasının sonucunu bekleyen zinciri otomatik olarak yükseltin.
  • Çok Zincirli Paralel Ağ: Çoklu konsensüs sistemleriyle uyumlu açık paralel zincir ağıdır.

AURORA Coin Nasıl Alınır?

AURORA coin maksimum arz miktarı 1.000.000.000 jeton olarak belirlenmiştir. AURORA Coin satın almak için Gate.io borsasına bağlantıdan komisyon indirimli olarak kayıt olabilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Yazılar

Kripto Para

Shopping.io, kullanıcıların büyük e-ticaret web sitesindeki ürünleri tek bir yerde aramasına, alışveriş yapmasına ve ödeme yapmasına olanak tanır! Kripto harcayabilmek için birden fazla sitede hesap...

Kripto Para

Hydraverse, bir metaverse oyna-kazan PVP ejderha yarışı oyunudur. Oyuncular, daha sonra benzersiz ejderhalar yaratan ejderha yumurtalarını açma şansına sahip olurlar. Bu ejderhalar yarışa katılabilir...

Kripto Para

Gate.io borsasına yeni girecek kripto paralar arasında listelenen ZKT coin hakkında merak edilen bilgileri birlikte inceleyelim. zkTube, zkRollup konseptine dayanmaktadır. Kısacası, zkRollup, tüm fonların ana...

Kripto Para

ORBLER, dünyanın her yerinden insanların zevk alabileceği gerçek zamanlı bir savunma oyunudur. Bir oyuncu, bir desteye 5 ORB kaydederek oyunun tadını çıkarabilir. Bazen bir...