İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

AURORA Coin Nedir? | AURORA Coin Hakkında Bilgiler

Son olarak GAte.io borsasına ön satış için hazırlanan AURORA coin, hakkında internette çok az bilgi bulunan kripto para birimleri arasında yer alıyor. Bu yazımızda AURORA token hakkında bulduğumuz kısıtlı bilgileri sizlerle paylaşacağız.

AURORA Coin Nedir?

Aurora, tüm endüstri için olgun blok zinciri teknolojisi çözümleri sağlamaya adanmış üçüncü nesil blok zinciri teknolojisine dayanan merkezi olmayan bir uygulama platformudur.

AURORA Ekosistem ve Özellikleri

  • AuroraDev Uygulama Entegrasyonu Ar-Ge Platformu: Birden çok geliştirme dilini destekleyen Blockchain Entegrasyon Geliştirme IDE’si.
  • AuroraDist Merkezi Olmayan Uygulama Dağıtım Sistemi: Çok partili yapı, akıllı kullanıcı portresi, doğru dağıtım.
  • AuroraDex Merkezi Olmayan Borsa: Geleneksel ekonomi ve kripto ekonomisi arasındaki değer varlıklarının akışını hızlandırmak için kullanılır.
  • Aurora Zinciri: Aurora Eco’nun altında yatan halka açık zincir ağı, çeşitli endüstriler için ticari düzeyde bir teknoloji platformu sağlar.
  • Themis Konsensüs Mekanizması: Maksimum adalete odaklanarak gelişmiş güvenlik ve üstün işlem gücü elde edin.
  • Yükseltilebilir Blok Zinciri: Önerilen yükseltmelerle ilgili topluluk oylamasının sonucunu bekleyen zinciri otomatik olarak yükseltin.
  • Çok Zincirli Paralel Ağ: Çoklu konsensüs sistemleriyle uyumlu açık paralel zincir ağıdır.

AURORA Coin Nasıl Alınır?

AURORA coin maksimum arz miktarı 1.000.000.000 jeton olarak belirlenmiştir. AURORA Coin satın almak için Gate.io borsasına bağlantıdan komisyon indirimli olarak kayıt olabilirsiniz.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Kripto Para

MetaElfLand, E-Spor on-chain oyunlarının piyasada gelişmesiyle ekip bu hazineyi keşfetmeye karar verdi. Profesyonel Aktüer Üyelerin de yardımıyla MetaElfLand, tüm dünyadaki oyunculara uzun soluklu, adil ve...

Kripto Para

Typelt, kullanıcıların onu günlük yazma aktivitelerini gerçekleştirmek için kullanarak pasif bir gelir elde etmelerini sağlayan devrim niteliğinde yeni bir klavyedir. Bu yenilikçi klavye, klavye temalarını,...

Kripto Para

NADA Protocol Token, dünyanın en iyi 100 oyun geliştiricisinden biri olan NADA digital Co., Ltd. tarafından geliştirilen ve sağlanan blockchain tabanlı NFT mobil oyunlarının...

Kripto Para

Hatom: HTM, farklı bir ürün yelpazesi aracılığıyla DeFi ortamını canlandırmak gibi belirgin bir amacı olan MultiversX’in ilk likidite protokolü olarak hizmet ediyor. Organik ve...