İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

AURORA Coin Nedir? | AURORA Coin Hakkında Bilgiler

Son olarak GAte.io borsasına ön satış için hazırlanan AURORA coin, hakkında internette çok az bilgi bulunan kripto para birimleri arasında yer alıyor. Bu yazımızda AURORA token hakkında bulduğumuz kısıtlı bilgileri sizlerle paylaşacağız.

AURORA Coin Nedir?

Aurora, tüm endüstri için olgun blok zinciri teknolojisi çözümleri sağlamaya adanmış üçüncü nesil blok zinciri teknolojisine dayanan merkezi olmayan bir uygulama platformudur.

AURORA Ekosistem ve Özellikleri

  • AuroraDev Uygulama Entegrasyonu Ar-Ge Platformu: Birden çok geliştirme dilini destekleyen Blockchain Entegrasyon Geliştirme IDE’si.
  • AuroraDist Merkezi Olmayan Uygulama Dağıtım Sistemi: Çok partili yapı, akıllı kullanıcı portresi, doğru dağıtım.
  • AuroraDex Merkezi Olmayan Borsa: Geleneksel ekonomi ve kripto ekonomisi arasındaki değer varlıklarının akışını hızlandırmak için kullanılır.
  • Aurora Zinciri: Aurora Eco’nun altında yatan halka açık zincir ağı, çeşitli endüstriler için ticari düzeyde bir teknoloji platformu sağlar.
  • Themis Konsensüs Mekanizması: Maksimum adalete odaklanarak gelişmiş güvenlik ve üstün işlem gücü elde edin.
  • Yükseltilebilir Blok Zinciri: Önerilen yükseltmelerle ilgili topluluk oylamasının sonucunu bekleyen zinciri otomatik olarak yükseltin.
  • Çok Zincirli Paralel Ağ: Çoklu konsensüs sistemleriyle uyumlu açık paralel zincir ağıdır.

AURORA Coin Nasıl Alınır?

AURORA coin maksimum arz miktarı 1.000.000.000 jeton olarak belirlenmiştir. AURORA Coin satın almak için Gate.io borsasına bağlantıdan komisyon indirimli olarak kayıt olabilirsiniz.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

En Çok Okunanlar

İlgili Yazılar

Kripto Para

NanoByte, kripto-cüzdanları e-para, kredi kartları, sigorta ve diğer yatırımlar gibi FIAT ürünleriyle uyumlu hale getirerek kripto para birimini geleneksel/geleneksel para birimi sistemine bağlamayı amaçlamaktadır....

Kripto Para

Gate.io Startup listelemesine eklenen ASTO Coin hakkında merak edilenleri sizler için derliyoruz. Altered State Machine (ASTO), Dinamik NFT’ler tarafından desteklenen yapay zeka için Merkezi...

Kripto Para

Web 2.0’a elveda deyin ve web 3.0 ile geleceğe girin. Web’i tamamen yeni bir bakış açısıyla keşfetmenizi sağlayan yerleşik kripto özellikleri içeren tamamen sürükleyici...

Kripto Para

Black Stallion, çeşitli zırhlı savaş araçları ve uçakların yanı sıra ek silahlarla (örneğin Drone’lar) dolu bir oyun evrenidir. MBG evreninde, taret gibi tank parçaları, tankın...