İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

AURORA Coin Nedir? | AURORA Coin Hakkında Bilgiler

Son olarak GAte.io borsasına ön satış için hazırlanan AURORA coin, hakkında internette çok az bilgi bulunan kripto para birimleri arasında yer alıyor. Bu yazımızda AURORA token hakkında bulduğumuz kısıtlı bilgileri sizlerle paylaşacağız.

AURORA Coin Nedir?

Aurora, tüm endüstri için olgun blok zinciri teknolojisi çözümleri sağlamaya adanmış üçüncü nesil blok zinciri teknolojisine dayanan merkezi olmayan bir uygulama platformudur.

AURORA Ekosistem ve Özellikleri

  • AuroraDev Uygulama Entegrasyonu Ar-Ge Platformu: Birden çok geliştirme dilini destekleyen Blockchain Entegrasyon Geliştirme IDE’si.
  • AuroraDist Merkezi Olmayan Uygulama Dağıtım Sistemi: Çok partili yapı, akıllı kullanıcı portresi, doğru dağıtım.
  • AuroraDex Merkezi Olmayan Borsa: Geleneksel ekonomi ve kripto ekonomisi arasındaki değer varlıklarının akışını hızlandırmak için kullanılır.
  • Aurora Zinciri: Aurora Eco’nun altında yatan halka açık zincir ağı, çeşitli endüstriler için ticari düzeyde bir teknoloji platformu sağlar.
  • Themis Konsensüs Mekanizması: Maksimum adalete odaklanarak gelişmiş güvenlik ve üstün işlem gücü elde edin.
  • Yükseltilebilir Blok Zinciri: Önerilen yükseltmelerle ilgili topluluk oylamasının sonucunu bekleyen zinciri otomatik olarak yükseltin.
  • Çok Zincirli Paralel Ağ: Çoklu konsensüs sistemleriyle uyumlu açık paralel zincir ağıdır.

AURORA Coin Nasıl Alınır?

AURORA coin maksimum arz miktarı 1.000.000.000 jeton olarak belirlenmiştir. AURORA Coin satın almak için Gate.io borsasına bağlantıdan komisyon indirimli olarak kayıt olabilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Yazılar

Kripto Para

Şu anda, kripto dünyasındaki eğilim değişti ve en yüksek büyüyen pazar segmentlerinden biri NFT ve oyna-kazan modeli geniş çapta yayılıyor. Bu segment, ilgili yatırımcılar...

Kripto Para

Creaticles, harika sanatçılara kaynak sağlamanıza, NFT’ler yaratmanıza ve basmanıza yardımcı olur. Başlamak için ihtiyacınız olan tek şey bir fikirdir. Creaticles geri kalan işlemlerin hepsini sizin için...

Kripto Para

YCT coin, Gate.io borsasında ön satışa eklenen coinler arasına girerek hedeflerinden bir tanesini daha gerçekleştirmiş oldu. Bu yazımızda YCT token hakkında merak edilenleri sizlere...

Kripto Para

Mytheria, siz de dahil olmak üzere sanatçılar için özel bir Kazanmak için Oyna topluluğu sunan ve sanatçı topluluğu adına (GODFORGE) sahip ilk öncü NFT oyunudur. GODFORGE, sanat...