İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

AXL INU (AXL) coin Nedir? | aXL Coin Hakkında Bilgiler

AXL Inu, hızlı bir ilerlemeyle 2,1 milyon USD sağlamayı başardı; NFTb’de başarılı bir IDO, Bitmart’taki en hızlı IEO’lardan biri ve başarılı bir ön satış gerçekleştirdi.

Ultimate DEX platformu olan AXL, $AXL ve $NFTB katman belirteçleri olmak üzere AXL fırlatma panelini topluluğa tanıtmak için Dijital Sahiplik Platformu NFTb ile işbirliği yapıyor. Bu, AXL’in NFTb topluluğunu AXL Launchpad ile bağlamasına olanak tanıyacak ve AXL ekosisteminin maksimum düzeyde tanınmasını ve gelişmekte olan projelerle geliştirmenin ilk aşamalarında daha fazla bağlantı kurmasını sağlayacaktır. AXL Pad, piyasaya yeni ve yenilikçi yeni projelerin sunulmasına yardımcı olacaktır.

AXL, yeni ve öncü projelerin listelenmesini desteklemek, beslemek ve tanıtmak için durmadan çaba göstermektedir ve yakında bir dizi heyecan verici projenin açıklanması beklenmektedir. Başlatma paneli, yaratıcı girişimlerin konseptlerini topluluğa açıklamasını sağlarken, aynı zamanda destek, dikkat ve finansman sağlar.

AXL Başlatma Paneli Nedir?

AXL fırlatma paneli, diğer projelerin kendi fırlatma rampalarına sahip olmasına izin vererek, herhangi bir madeni para üzerinde bir seviye belirteci olarak çalışabilecektir. Tek yapmaları gereken akıllı bir sözleşme uygulamak ve tüm katman yapısı kendi para birimleri olacak.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Katman belirteçleri başlangıçta iki belirteçten oluşacaktır: $AXL ve $NFTB .

AXL Geçmişi

AXL projesi, işletmeler ve bireyler için merkezi olmayan çözümler sağlamak amacıyla başlatıldı. AXL platformu, Poly ağ köprüsünü kullanarak borsaların karşılaştığı önemli bir sorunu çözebilir.

AXL, Ethereum ve Binance Akıllı Zincir blok zincirlerini birbirine bağlayacak ve kullanıcıların birleşik bir ekosistem içinde birden fazla blok zincirinden uygulamalar, ürünler ve jetonlarla işbirliği yapmasına olanak tanıyan bir köprü inşa ediyor.

AXL Ekosistemi

AXL ekosisteminin başlıca özellikleri şunları içerir:

  • Merkezi Olmayan Borsa:

DEX anlaşmalarınız için en iyi fiyatı bulan bir DEX toplayıcı. AXL, en iyi fiyatlandırmayı ve en az miktarda kaymayı sağlamak için işlemlerinizi Likidite Havuzları boyunca birden fazla DEX’e böler.

  • NFT’ler:

Bireyler AXL NFT platformunu kullanabilir. Bu, AXL INU dijital sanatının basılmasını sağlar.

  • Ödüller:

Ödüller ve işlem ücretleri almak için AXL jeton sahipleri jetonlarını Stake Havuzlarında stake edebilirler. Stake dolaylı olarak sistemi desteklemeye hizmet eder.

  • Ödünç Ver ve Ödünç Al:

AXL, teşvikler kazanırken borç verenleri ve borç alanlarını etkin ve güvenli bir şekilde bağlamak için blok zincirinin hızını, otomasyonunu ve güvenliğini kullanacak, merkezi olmayan bir para piyasası platformu geliştirecek.

  • IDO Başlatma Paneli:

AXL Pad, kripto para projelerinin bir IDO başlatmasına ve belirteçleri dağıtmasına izin verecek.

  • Yeniden Satın Alma ve Yakma:

Tüm işlem ve IDO ücretleri, $AXL’i yeniden satın almak ve yakmak için kullanılacaktır.

AXL Coin Nedir?

AXL INU, Ethereum Zinciri (ETH) ve Binance Akıllı Zinciri (BSC) üzerinde bir Merkezi Olmayan Borsa (DEX) olarak geliştiriliyor; bu, likidite sağlanmasını, verim çiftçiliğini, staking’i, IDO’ları, NFT’yi ve borç verme ve borçlanmayı mümkün kılacaktır. Ekosistemin birincil simgesi olan $AXL ile başlar ve sistem ödül simgesi olarak $AXL’ler ile biter.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Maximum arz miktarı 100.000.000.000 AXL token olarak açıklanmıştır.

AXL Coin Nasıl Alınır?

AXL token satın almak için Gate.io borsasına bağlantıdan komisyon indirimli olarak kayıt olabilirsiniz.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

En Çok Okunanlar

İlgili Yazılar

Kripto Para

SATS, Binance’te listelendiğinin duyurulmasından bu yana işlem hacmi ve sahiplerinin ilgisindeki artışla %155 büyüme kaydetti.  Binance’in geri sayımına göre SATS, 1 saat 15 dakika içinde Binance’te...

Kripto Para

TerraUSD (USTC), Terra blok zincirinin merkezi olmayan ve algoritmik stablecoin’idir. Değeri ABD Dolarına sabitlenmiş, ölçeklenebilir, getiri sağlayan bir madeni paradır. TerraUSD, Terra topluluğuna değer sunmak ve Dai gibi...

Kripto Para

SAIL, Solana’da inşa edilen yeni bir ekosistemin ana hizmet belirteci olacak. gSAIL, dSAIL, vSAIL ve nSAIL için kullanılacaktır. SAIL’i tutmak, tüm SAIL ekosistem platformunda daha fazla...

Kripto Para

NADA Protocol Token, dünyanın en iyi 100 oyun geliştiricisinden biri olan NADA digital Co., Ltd. tarafından geliştirilen ve sağlanan blockchain tabanlı NFT mobil oyunlarının...