İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

AZERO Coin Nedir? | Aleph Zero Nedir? | AZERO Yorum

Aleph Zero, anında kesinliğe sahip, gizliliği artıran, Hisse Kanıtı halka açık bir blok zinciridir. Kurumsal kullanıma hazır, yüksek performanslı ağ, eşler tarafından gözden geçirilmiş ve bir ACM konferansında sunulan, Yönlendirilmiş Döngüsel Olmayan Grafik (DAG) tabanlı yeni bir fikir birliği protokolü üzerine kurulmuştur. Aleph Zero, DAG’yi aracı veri yapısı olarak kullanır, ancak yine de bir blok zinciri olarak kategorize edilebilir.

Aleph Zero bugüne kadar sürekli geliştirme, Substrate yığınıyla bütünleşme ve ekibi genişletme için 15 milyon dolar topladı. Proje başlangıçta kurucu ekip tarafından 2018’in başlarında, ayrıca arkadaşlar ve aile tarafından tohum öncesi bir tur aracılığıyla başlatıldı. Başlangıç ​​turu Aralık 2020’ye kadar büyük ölçüde tamamlandı. Kamu ön satışı, topluluk turları ve genel satış 2021’de tamamlandı.

Aleph Zero ana ağının ilk versiyonu 10 Kasım 2021’de yayına girdi.

Aleph Zero, 2022’de güvenli çok taraflı hesaplama araştırmasına (sMPC) ve sıfır bilgi kanıtlarına (ZKP) dayalı gizliliği artıran özellikleri etkinleştirmeyi planlıyor.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Aleph Zero, Substrate Builders Programının bir parçasıdır, ancak Aleph Zero bir Polkadot parachain değil, bağımsız bir ekosistemdir.

AZERO Coin Nedir?

AZERO, Aleph Zero platformuna güç sağlayan yerel paradır. Toplam arz miktarı 299.999.720 jeton olarak açıklanmıştır.

Aleph Zero üzerinde çalışan ekip büyümeye devam ediyor ve şu anda ağ geliştirme ve benimsemeye katkıda bulunan 30’dan fazla kişiden oluşuyor. AZERO ise ekibin en çok önem verdiği gelişim alanları arasında yer alıyor.

AZERO Coin Nasıl Alınır?

AZERO token satın almak için Gate.io borsasına bağlantıdan komisyon indirimli olarak kayıt olabilirsiniz.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Kripto Para

NanoByte, kripto-cüzdanları e-para, kredi kartları, sigorta ve diğer yatırımlar gibi FIAT ürünleriyle uyumlu hale getirerek kripto para birimini geleneksel/geleneksel para birimi sistemine bağlamayı amaçlamaktadır....

Kripto Para

Gate.io Startup listelemesine eklenen ASTO Coin hakkında merak edilenleri sizler için derliyoruz. Altered State Machine (ASTO), Dinamik NFT’ler tarafından desteklenen yapay zeka için Merkezi...

Kripto Para

Web 2.0’a elveda deyin ve web 3.0 ile geleceğe girin. Web’i tamamen yeni bir bakış açısıyla keşfetmenizi sağlayan yerleşik kripto özellikleri içeren tamamen sürükleyici...

Kripto Para

Black Stallion, çeşitli zırhlı savaş araçları ve uçakların yanı sıra ek silahlarla (örneğin Drone’lar) dolu bir oyun evrenidir. MBG evreninde, taret gibi tank parçaları, tankın...