İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

BASE Coin Nedir? | Base Protocol Nedir? | BASE Coin Yorum

Base Protocol , bir kripto endüstrisi endeksi olmayı hedefliyor, esnek tedarik belirteci BASE, tüm kripto para birimlerinin toplam piyasa değerine sabitlendi.

BASE, fiyatını tüm kripto para birimlerinin toplam piyasa değerine sabitlemeyi amaçlayan sentetik bir varlıktır. Temel olarak, BASE belirtecini tutarak tüm kripto endüstrisi hakkında spekülasyon yapabilirsiniz. Sonuç olarak, farklı madeni paraları araştırmak, çeşitli kripto borsalarına kaydolmak ve birden fazla farklı cüzdan yazılımı yüklemek için saatler harcamanıza gerek yok, BASE ile tüm bunları tek bir jetonla yapabilirsiniz.

Bunu, geleneksel bir endeks fonu satın almaktan çok, tokenize edilmiş bir piyasa takipçisi satın almak olarak düşünebilirsiniz. Tarihsel olarak, endeks fonlarının aktif olarak yönetilen herhangi bir yatırım fonundan daha iyi performans gösterdiğini biliyoruz. 

BASE, deneyimli kripto tüccarlarının portföylerini anında çeşitlendirmelerine ve riskten korunmalarına olanak tanır. Ayrıca, piyasadaki tüm dijital varlıkların büyümesine maruz bırakarak yeni başlayanlar ve perakende yatırımcılar için işe alımları kolaylaştırır.

Advertisement. Scroll to continue reading.

BASE Coin Nedir?

BASE, elastik tedarik belirteci olarak bilinen şeydir. Yani, fiyat sabitini sağlam tutmak için token arzını dinamik olarak ayarlayabilir. Hedef fiyat, tüm kripto para birimlerinin toplam piyasa değerinin trilyonda biridir. Ve piyasa değeri hesaplamalarını belirleyen veriler, bir Chainlink oracle aracılığıyla güvenli bir şekilde elde edilir. BASE fiyatı hedefin altındaysa, o zaman bir daralma rebase gerçekleşecek. Tersi durumda, BASE’in fiyatı hedefin üzerindeyse, genişleme yeniden tabanı gerçekleşecektir.

BASE Coin Nasıl Alınır?

BASE token satın almak için Gate.io borsasına bağlantıdan komisyon indirimli olarak kayıt olabilirsiniz.

Yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Kripto Para

NanoByte, kripto-cüzdanları e-para, kredi kartları, sigorta ve diğer yatırımlar gibi FIAT ürünleriyle uyumlu hale getirerek kripto para birimini geleneksel/geleneksel para birimi sistemine bağlamayı amaçlamaktadır....

Kripto Para

Gate.io Startup listelemesine eklenen ASTO Coin hakkında merak edilenleri sizler için derliyoruz. Altered State Machine (ASTO), Dinamik NFT’ler tarafından desteklenen yapay zeka için Merkezi...

Kripto Para

Web 2.0’a elveda deyin ve web 3.0 ile geleceğe girin. Web’i tamamen yeni bir bakış açısıyla keşfetmenizi sağlayan yerleşik kripto özellikleri içeren tamamen sürükleyici...

Kripto Para

Black Stallion, çeşitli zırhlı savaş araçları ve uçakların yanı sıra ek silahlarla (örneğin Drone’lar) dolu bir oyun evrenidir. MBG evreninde, taret gibi tank parçaları, tankın...