İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

BASE Coin Nedir? | Base Protocol Nedir? | BASE Coin Yorum

Base Protocol , bir kripto endüstrisi endeksi olmayı hedefliyor, esnek tedarik belirteci BASE, tüm kripto para birimlerinin toplam piyasa değerine sabitlendi.

BASE, fiyatını tüm kripto para birimlerinin toplam piyasa değerine sabitlemeyi amaçlayan sentetik bir varlıktır. Temel olarak, BASE belirtecini tutarak tüm kripto endüstrisi hakkında spekülasyon yapabilirsiniz. Sonuç olarak, farklı madeni paraları araştırmak, çeşitli kripto borsalarına kaydolmak ve birden fazla farklı cüzdan yazılımı yüklemek için saatler harcamanıza gerek yok, BASE ile tüm bunları tek bir jetonla yapabilirsiniz.

Bunu, geleneksel bir endeks fonu satın almaktan çok, tokenize edilmiş bir piyasa takipçisi satın almak olarak düşünebilirsiniz. Tarihsel olarak, endeks fonlarının aktif olarak yönetilen herhangi bir yatırım fonundan daha iyi performans gösterdiğini biliyoruz. 

BASE, deneyimli kripto tüccarlarının portföylerini anında çeşitlendirmelerine ve riskten korunmalarına olanak tanır. Ayrıca, piyasadaki tüm dijital varlıkların büyümesine maruz bırakarak yeni başlayanlar ve perakende yatırımcılar için işe alımları kolaylaştırır.

Advertisement. Scroll to continue reading.

BASE Coin Nedir?

BASE, elastik tedarik belirteci olarak bilinen şeydir. Yani, fiyat sabitini sağlam tutmak için token arzını dinamik olarak ayarlayabilir. Hedef fiyat, tüm kripto para birimlerinin toplam piyasa değerinin trilyonda biridir. Ve piyasa değeri hesaplamalarını belirleyen veriler, bir Chainlink oracle aracılığıyla güvenli bir şekilde elde edilir. BASE fiyatı hedefin altındaysa, o zaman bir daralma rebase gerçekleşecek. Tersi durumda, BASE’in fiyatı hedefin üzerindeyse, genişleme yeniden tabanı gerçekleşecektir.

BASE Coin Nasıl Alınır?

BASE token satın almak için Gate.io borsasına bağlantıdan komisyon indirimli olarak kayıt olabilirsiniz.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Kripto Para

MetaElfLand, E-Spor on-chain oyunlarının piyasada gelişmesiyle ekip bu hazineyi keşfetmeye karar verdi. Profesyonel Aktüer Üyelerin de yardımıyla MetaElfLand, tüm dünyadaki oyunculara uzun soluklu, adil ve...

Kripto Para

Typelt, kullanıcıların onu günlük yazma aktivitelerini gerçekleştirmek için kullanarak pasif bir gelir elde etmelerini sağlayan devrim niteliğinde yeni bir klavyedir. Bu yenilikçi klavye, klavye temalarını,...

Kripto Para

NADA Protocol Token, dünyanın en iyi 100 oyun geliştiricisinden biri olan NADA digital Co., Ltd. tarafından geliştirilen ve sağlanan blockchain tabanlı NFT mobil oyunlarının...

Kripto Para

Hatom: HTM, farklı bir ürün yelpazesi aracılığıyla DeFi ortamını canlandırmak gibi belirgin bir amacı olan MultiversX’in ilk likidite protokolü olarak hizmet ediyor. Organik ve...