İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

BASE Coin Nedir? | Base Protocol Nedir? | BASE Coin Yorum

Base Protocol , bir kripto endüstrisi endeksi olmayı hedefliyor, esnek tedarik belirteci BASE, tüm kripto para birimlerinin toplam piyasa değerine sabitlendi.

BASE, fiyatını tüm kripto para birimlerinin toplam piyasa değerine sabitlemeyi amaçlayan sentetik bir varlıktır. Temel olarak, BASE belirtecini tutarak tüm kripto endüstrisi hakkında spekülasyon yapabilirsiniz. Sonuç olarak, farklı madeni paraları araştırmak, çeşitli kripto borsalarına kaydolmak ve birden fazla farklı cüzdan yazılımı yüklemek için saatler harcamanıza gerek yok, BASE ile tüm bunları tek bir jetonla yapabilirsiniz.

Bunu, geleneksel bir endeks fonu satın almaktan çok, tokenize edilmiş bir piyasa takipçisi satın almak olarak düşünebilirsiniz. Tarihsel olarak, endeks fonlarının aktif olarak yönetilen herhangi bir yatırım fonundan daha iyi performans gösterdiğini biliyoruz. 

BASE, deneyimli kripto tüccarlarının portföylerini anında çeşitlendirmelerine ve riskten korunmalarına olanak tanır. Ayrıca, piyasadaki tüm dijital varlıkların büyümesine maruz bırakarak yeni başlayanlar ve perakende yatırımcılar için işe alımları kolaylaştırır.

Advertisement. Scroll to continue reading.

BASE Coin Nedir?

BASE, elastik tedarik belirteci olarak bilinen şeydir. Yani, fiyat sabitini sağlam tutmak için token arzını dinamik olarak ayarlayabilir. Hedef fiyat, tüm kripto para birimlerinin toplam piyasa değerinin trilyonda biridir. Ve piyasa değeri hesaplamalarını belirleyen veriler, bir Chainlink oracle aracılığıyla güvenli bir şekilde elde edilir. BASE fiyatı hedefin altındaysa, o zaman bir daralma rebase gerçekleşecek. Tersi durumda, BASE’in fiyatı hedefin üzerindeyse, genişleme yeniden tabanı gerçekleşecektir.

BASE Coin Nasıl Alınır?

BASE token satın almak için Gate.io borsasına bağlantıdan komisyon indirimli olarak kayıt olabilirsiniz.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

En Çok Okunanlar

İlgili Yazılar

Kripto Para

SATS, Binance’te listelendiğinin duyurulmasından bu yana işlem hacmi ve sahiplerinin ilgisindeki artışla %155 büyüme kaydetti.  Binance’in geri sayımına göre SATS, 1 saat 15 dakika içinde Binance’te...

Kripto Para

TerraUSD (USTC), Terra blok zincirinin merkezi olmayan ve algoritmik stablecoin’idir. Değeri ABD Dolarına sabitlenmiş, ölçeklenebilir, getiri sağlayan bir madeni paradır. TerraUSD, Terra topluluğuna değer sunmak ve Dai gibi...

Kripto Para

SAIL, Solana’da inşa edilen yeni bir ekosistemin ana hizmet belirteci olacak. gSAIL, dSAIL, vSAIL ve nSAIL için kullanılacaktır. SAIL’i tutmak, tüm SAIL ekosistem platformunda daha fazla...

Kripto Para

NADA Protocol Token, dünyanın en iyi 100 oyun geliştiricisinden biri olan NADA digital Co., Ltd. tarafından geliştirilen ve sağlanan blockchain tabanlı NFT mobil oyunlarının...