İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

Basic Attention Token (BAT) coin nedir?

BAT, yayıncılar, reklam verenler ve kullanıcılar arasında değiştirilebilen yeni bir belirteç yaratarak sayısal reklamcılığın verimliliğini radikal bir şekilde arttırmayı hedefliyor. Bunların hepsi Ethereum blok zincirini kullanarak gerçekleştirmektedir.

BAT projesinin temelinde şuan ki mobil reklamların kullanıcı ve reklam verenlere verdiği zararların en aza indirilmesini sağlamak yatıyor. Örneği siteler reklamlar yüzünden geç yükleniyor, zaman aşımına uğruyor, reklam verenler botlara gereksiz yere para ödüyor ve kullanıcılar aşırı reklam yüklü sitelerden rahatsızlık çekiyor.

BAT platformu sayesinde tüm bu olumsuzluklara çözüm getirilmesi planlanıyor. Bunun içinde Brave tarayıcısının kullanılmasını öngörüyorlar.

Brave tarayıcısının temel özellikleri;

Advertisement. Scroll to continue reading.

Brave, hızlı açık kaynak kodlu, gizlilik odaklı, kötü niyetli reklamları ve izleyicileri engelleyen bir tarayıcıdır. Kullanıcıların dikkatini çekebilecek reklamları ekranda rahatsız etmeyecek şekilde konumlandırır ve yayıncıların gelir artışı sağlamasına yardımcı olur. Konumlandırmada değişiklikler olduğundan reklam verenler sahte tıklamalardan ve dolandırıcılardan en düşük seviyede etkilenir.

BAT coin alım satım yapmak için Üye OL → Binance.com

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

En Çok Okunanlar

İlgili Yazılar