İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

HABER

Başka Telefona Gelen Mesajları Görme

Kripto para çekilişleri, güncel gelişmeler ve yorumlar için Twitter adresimi takip edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: Alternatif Coinler Listeleyen Köklü Kripto Para Borsaları (Bu borsalarda 1 Dolar Yatırımla 10.000 adet ve üzeri coin alabilirsiniz.)

Başka numaraya gelen mesajlar nasıl okunur yada farklı numaraya nasıl yönlendirilir? Bu makalemizde farklı bir numaraya gelen mesajların nasıl okunacağı konusunda bilgilendirme yapmaya çalışacağız.

Günümüzde sms atma oranlarının oldukça düşük olduğunu göz önünde bulundurarak başka numaraya gelen mesajları incelerken WhatsApp uygulamasını baz alacağız. Operatörler ek bir uygulama yardımı olsun yada olmasın mesaj bilgisini kesinlikle paylaşmıyor. Hatta herhangi bir sebepten yanlışlıkla kendiniz bir mesajı sildiyseniz operatörlerden öğrenmek için bir sürü prosedür uygulamasına maruz kalıyorsunuz.

Başka telefona gelen mesajları okumak için program kullanmak kişisel verilerinizin farklı kişilerin eline geçmesine neden olabilir. Bu yüzden başka telefona gelen mesajları öğrenme uygulaması adı altında size önerilen yada internette bulduğunuz uygulamaları çok dikkatle kontrol etmelisiniz.

Başka Telefona Gelen WhatsApp Mesajları Görme

Başka telefona gelen mesajları ücretsiz görmek için WhatsApp web uygulamasını kullanabilirsiniz.

  • WhatsApp web sitesini açın
  • Mesajlarına erişmek istediğiniz telefondan WhatsApp uygulamasına girin
  • Seçeneklerden WhatsApp webi tıklayın
  • Web sitesindeki kare kodu okutun
  • Artık telefondaki tüm mesajlara erişiminiz var

Web sürümünden erişim sağladığınız telefondan WhatsApp web kapatılana kadar istediğiniz mesajı uzaktan okuyabilirsiniz.

WhatsApp uygulamasında çağrı yönlendirme uygulamasına benzer mesaj yönlendirme gibi bir seçenek yoktur. Ancak bir telefonda iki farklı WhatsApp kullanımı imkanı sunulmaktadır. Bu durumda diğer telefondan çıkış yapılacaktır. Yani farklı numaraya gelen mesajları sadece kullandığınız telefonda aktif olarak kullanabilirsiniz.

Popüler kripto para birimleri hakkında güncel gelişmelere ve özet bilgilere anında ulaşmak için yeni Twitter adresimi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Yazılar

Çözüm

Kripto para çekilişleri, güncel gelişmeler ve yorumlar için Twitter adresimi takip edebilirsiniz. Follow @yeaslan İlginizi Çekebilir: Alternatif Coinler Listeleyen Köklü Kripto Para Borsaları (Bu...

Çözüm

Kripto para çekilişleri, güncel gelişmeler ve yorumlar için Twitter adresimi takip edebilirsiniz. Follow @yeaslan İlginizi Çekebilir: Alternatif Coinler Listeleyen Köklü Kripto Para Borsaları (Bu...

HABER

Dünyanın En İnce Android Telefonları Kripto para çekilişleri, güncel gelişmeler ve yorumlar için Twitter adresimi takip edebilirsiniz. Follow @yeaslan İlginizi Çekebilir: Alternatif Coinler Listeleyen...

HABER

En İyi Telefon Modelleri Kripto para çekilişleri, güncel gelişmeler ve yorumlar için Twitter adresimi takip edebilirsiniz. Follow @yeaslan İlginizi Çekebilir: Alternatif Coinler Listeleyen Köklü...