İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

HABER

Başka Telefona Sızma Yöntemleri

Bir çoğumuz dönem dönem farklı bir telefona gelen aramaları, mesajları kontrol etmek yada telefonun gittiği konumları görmek istemişizdir. Kullanıcıların bu merak dolu taleplerini göz ardı etmeyen bir çok firma uygulama geliştirirken bu uygulamaların çoğu ücretli üyelik ve sıfır fayda ile sonuçlanıyor.

Ücretsiz başka bir telefona sızma uygulaması adı altında yayınlanan uygulamaların çoğu emin olabilirsiniz sadece sizin telefonunuza sızılmasına neden olur.

Bu makalemizde farklı bir telefona sızma konusunda tüm gerekli bilgilendirmeleri yapıyor olacağız. Şunu belirtelim başka bir kişinin telefonundaki özel verilere erişmek doğrudan suç teşkil etmektedir. Bu kişi eşiniz yada çocuğunuz olsa bile kişisel verilerin korunması kanunu, özel hayat ve gizlilik ilkeleri aynen geçerli olacaktır.

Her türlü yasal sorumluluğu göze alıyorsanız başka bir telefona sızma yöntemleri konusunda sizi bilgilendirelim. Öncelikle başka bir telefondaki bilgilere erişmek için her ne olursa olsun o telefona bir yükleme yada ayar yapmak durumundayız.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Başka Numaranın WhatsApp Mesajlarını Görme

WhatsApp mesajlarını okumak istediğimiz bir numara var ise karşı taraf anlamadan kullandığımız bir bilgisayarda WhatsApp Web için giriş yapabilir ve oturumunu açık bırakabiliriz. Daha sonra gelen tüm mesajarı buradan takip edebilirsiniz.

Başka Telefon Konum Geçmişini Öğrenme

Farklı bir telefonun daha önce bulunduğu konumları görmek için bir çok uygulama vardır. Karşı tarafa uygulama kurduğunuzda konum servisi açık olduğu sürece takip edebilirsiniz. Apple’da iPhonu’mu bul uygulaması direkt olarak bu işlevi yerine getirmektedir.

Aynı zamanda iPhone konum geçmişini öğrenme önemli konumlar bölümünden daha önce gidilen konumları tespit edebilirsiniz.

Başka Telefonu Dinleme

Ücretsiz telefon dinleme uygulamalarının neredeyse tamamı telefonunuza boşuna indireceğiniz uygulamalardır. Operatörler dinlemeye karşı şifreli olduğundan sadece kendi aramalarınızı kayıt altına alabilirsiniz. Farklı telefona kuracağınız uygulamalar ise görüşme öncesinde kayıt alındığı bildirimini verecektir.

Popüler aramalar; Başka telefonu dinleme, başka telefona gelen mesajları okuma, başka telefonun konumunu bulma, başka telefona nasıl sızılır, başka telefona uzaktan bağlanma, telefon nasıl dinlenir?

Advertisement. Scroll to continue reading.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

En Çok Okunanlar

İlgili Yazılar