İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

Bean Cash | BitBean (BITB) coin nedir?

Bean Cash daha önce BitBean olarak biliniyordu ancak en son dijital para birimi araçlarını ve ağını tanıtırken mevcut takma adıyla yeniden isimlendirildi Bean Cash, Şubat 2015’ten bu yana geliştirilmekte olan bir blockchain teknolojisidir. 20 megabaytlık yeni bir blok boyutu sınırını uygulayan ilk kripto para birimi olarak bilinir.

Bean Cash ayrıca, Gavin Andersen’in önerisine dayanan ölçeklenebilirliğini sınırlayan Bitcoin ile ortak bir sorunu çözmek için tasarlanmıştır. Cryptocurrency Bitcoin Proof-of-Work (PoW) sisteminin enerji israfını en aza indirirken Mine of Bean (PoB) kullanarak ICO tokenlerini kullanan cryptocurrency bloğu ödül sistemine öncülük etmektedir.

BitBean Artıları;

  • Cryptocurrency madencilik platformunda daha büyük bir blok boyutu sınırı uygulayarak , Bean Cash, sadece güç açısından verimli değil aynı zamanda Bitcoin’inkinden daha ucuz ve daha ölçeklenebilir olan statik blockchain blok ödüllerini kullanan öncü bir şirkettir.
  • Bean Cash , BitBean’in dijital kripto para piyasası için övgüyle söz ettiren sağlam ve olgun blok zinciri platformunu devralmıştır. Piyasadaki diğer zincirlerin çoğu, blockchain protokolünü değiştirmek için hardfork, transaction-rollback ve Bitcoin’ın SegWit’ını kullanırken, Bean Cash hiçbir zaman işlem hacmini zorlamaz yada geri almaz.
  • Blockchain bütünlüğünü korumak için Bean Cash bir ICO öncesi veya swap üzerinde plan yapmaz Çoğu yorumcuya göre, bu, kripto para biriminin en belirleyici özelliği.
  • Bean Cash blockchain platformunda uygulanan büyük boyutlu dosya işlemlerini gerçek zamanlı olarak daha hızlı bir şekilde çözmektedir.

Aylık kripto para çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

En Çok Okunanlar

İlgili Yazılar