İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Uygulama

BeautyPlus Nedir? Nasıl Kullanılır?

BeautyPlus dünya genelinde 800 milyon kişi tarafından tercih edilen kamera ve fotoğraf editörü uygulamalarından bir tanesidir.

Mükemmel fotoğrafları elde etmek için fotoğraf güzelleştirici özelliğini kullanabilirsiniz. Beautyplus 30’dan fazla düzenleme aracı sayesinde kolaylıkla mükemmel fotoğraflar elde edebilir, profesyonel sonuçlara sahip olabilirsiniz.

Beauty Plus Nedir?

Beauty Plus markası, global olarak dünyanın birçok ülkesinde çeşitli insanlara hizmet veren bir mobil cihaz uygulamasıdır. Fotoğrafların düzenlenmesinde yardımcı olan aynı zamanda çeşitli kamera filtreleri sunan akıllı cihaz uygulamasıdır. Dünya genelinde kullanıcı sayısına bakarsak 800 milyon kişi tarafından indirilmiş bir programdır.

Fotoğraflarınızda doğallığı ve profesyonelliği yakalamak daha önce BeautyPlus’la olduğu kadar kolay olmamıştı. Bu uygulama sayesinde istediğiniz an mükemmel görünen öz çekimler yapabileceksiniz. Uygulamada bulunan güçlü fotoğraf düzenleyiciyi kullanarak fotoğraflarınıza rötuş yapabileceksiniz.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Fotoğraflarda görmek istemediğiniz kırışıklıkları, sivilceleri veya lekeleri gidererek pürüzsüz bir görünüm elde edebilirsiniz. Resimlerinizde; gözleri daha parlak, dişleri daha beyaz, olduğundan daha ince yüz, çıkartma ekleme, resimden çıkarmak istediğiniz nesneleri silme, yeniden şekillendirilmiş vücut, istediğiniz model makyajlı görünüm, çeşitli filtreler ve özel efektler ekleme, kalem karalama ve daha pek çok özellikle fotoğraflarınızı zenginleştirmek için Beautyplus’ı kullanabilirsiniz.

Kolay Kullanımlı Güçlü Fotoğraf Editörü Beautyplus

Beautyplus ücretsiz ile fotoğraflarınızı rötuş yapabileceğiniz pek çok özellik bulunmaktadır. Bunlar:

 • Güzelleştirme: Uygulamanın bu özelliğini kullanarak selfie fotoğrafınızı istediğiniz an daha güzel bir görüntüye kavuşturabilirsiniz.
 • HD Rötuş: Uygulamanın bu özelliğini kullanarak sadece bir dokunuşla daha doğal ve dikkat çekici bir selfie fotoğrafı ortaya çıkarabilirsiniz.
 • Yükseklik: Uygulamanın bu özelliğini kullanarak boy ayarlama aracı sayesinde yüksekliği ayarlayarak vücudunuzu yeniden istediğiniz gibi şekillendirebilirsiniz.
 • İnce: Uygulamanın bu özelliğini kullanarak kalça, göğüs, bel, kol, yüz, veya istediğiniz bir parçayı inceltmek ve istediğiniz görüntüyü yakalayabilirsiniz..
 • Pürüzsüz: Uygulamanın bu özelliğini kullanarak fotoğraftaki ciltleri pürüzsüzleştirebilir ve gözeneklerinizi daha düzgün görünüme kavuşturarak mükemmel bir cilt görüntüsü ortaya çıkarabilirsiniz.
 • Yeniden Şekillendir: Uygulamanın bu özelliğini kullanarak gözler, burun, dudaklar gibi ince ayrıntılarda düzeltme yapabilirsiniz.
 • Gözler: Uygulamanın bu özelliğini kullanarak gözleri büyütüp,  aydınlatabilir ve koyu halkaları yok edebilirsiniz.
 • Diş Beyazlatma: Uygulamanın bu özelliğini kullanarak daha beyaz dişler yapabilir bu sayede dilediğinizce gülebilirsiniz.
 • Sökücü: Uygulamanın bu özelliğini kullanarak görüntü işleme teknolojileri ve yapay zekâ yardımı ile insanlar veya binalar gibi istemediğiniz nesneleri fotoğraflarınızdan kaldırabilirsiniz.
 • Bulanıklaştırma: Uygulamanın bu özelliğini kullanarak bulanıklaştırma fotoğraflarınıza derinlik ekleyebilirsiniz.
 • Çıkartma: Uygulamanın bu özelliğini kullanarak fotoğrafınızı daha şık ve güzel kılan oldukça farklı çıkartmalarla dikkatleri çekecek tasarımlar yapabilirsiniz.
 • AR Etiketi: Uygulamanın bu özelliğini kullanarak fotoğrafınıza biraz eğlence katabilirsiniz.  
 • Makyaj: Uygulamanın bu özelliğini kullanarak modaya uygun olarak ruj, kaş, göz farı, allık ve saç boyası içeren doğal ve şık makyaj denemeleri yapabilirsiniz.

Mükemmel bir fotoğraf yapabilmek için ayrı bir selfie kamerası satın almaya ihtiyacınız yok.  Beautyplus APK indirerek güçlü fotoğraf düzenleyiciyi, modaya uygun makyaj efektleri veya eğlenceli çıkartmalar ile fotoğraflarınızı hayallerinizdekilere çevirebilirsiniz. Tüm bunları keşfetmek için BeautyPlus’ı ücretsiz indirin!

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

En Çok Okunanlar

İlgili Yazılar

Çözüm

Birine Twitter bağlantısı göndermek zorunda kalmadan, videoyu paylaşabilmeniz için Twitter’dan video kaydetmenin mümkün olup olmadığı bu yazımızda açıklıyoruz. Twitter video indir yada kaydet seçeneğini...

Çözüm

Türkiye’nin en çok kullanılan ücretsiz online alışveriş sitelerinden bir tanesi Sahibinden.com’dur. Uygulamanın oldukça gelişmiş olması bazı kullanıcılara karmaşık geldiğinden ayarların yapılandırılması noktasında sorunlar yaşayan...

Uygulama

Sosyal medya kullanıcıların büyük bir çoğunluğu içeriklerin kişiselleştirilememesinden şikayetçidir. Touchapp, kullanıcılarına kişiselleştirilmiş bir deneyimin anahtarını sunuyor. Aralık ayında kullanıma sunulan uygulama her geçen gün...

İnceleme

Arada sırada pazarı ele geçiren bir işlemci gelir. Bu işlemciler, doğru anakart türüne eklendiğinde, raflardan erimesini sağlayan doğru fiyat, performans ve uyumluluk kombinasyonu sağlandığında harika...