İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Uygulama

Beautyplus Nedir? Nasıl Kullanılır?

Beautyplus dünya genelinde 800 milyon kişi tarafından tercih edilen kamera ve fotoğraf editörü uygulamalarından bir tanesidir.

Mükemmel fotoğrafları elde etmek için fotoğraf güzelleştirici özelliğini kullanabilirsiniz. Beautyplus 30’dan fazla düzenleme aracı sayesinde kolaylıkla mükemmel fotoğraflar elde edebilir, profesyonel sonuçlara sahip olabilirsiniz.

Fotoğraflarınızda doğallığı ve profesyonelliği yakalamak daha önce Beautyplus’la olduğu kadar kolay olmamıştı. Bu uygulama sayesinde istediğiniz an mükemmel görünen öz çekimler yapabileceksiniz. Uygulamada bulunan güçlü fotoğraf düzenleyiciyi kullanarak fotoğraflarınıza rötuş yapabileceksiniz.

Fotoğraflarda görmek istemediğiniz kırışıklıkları, sivilceleri veya lekeleri gidererek pürüzsüz bir görünüm elde edebilirsiniz. Resimlerinizde; gözleri daha parlak, dişleri daha beyaz, olduğundan daha ince yüz, çıkartma ekleme, resimden çıkarmak istediğiniz nesneleri silme, yeniden şekillendirilmiş vücut, istediğiniz model makyajlı görünüm, çeşitli filtreler ve özel efektler ekleme, kalem karalama ve daha pek çok özellikle fotoğraflarınızı zenginleştirmek için Beautyplus’ı kullanabilirsiniz.

Kolay Kullanımlı Güçlü Fotoğraf Editörü Beautyplus

Beautyplus ücretsiz ile fotoğraflarınızı rötuş yapabileceğiniz pek çok özellik bulunmaktadır. Bunlar:

 • Güzelleştirme: Uygulamanın bu özelliğini kullanarak selfie fotoğrafınızı istediğiniz an daha güzel bir görüntüye kavuşturabilirsiniz.
 • HD Rötuş: Uygulamanın bu özelliğini kullanarak sadece bir dokunuşla daha doğal ve dikkat çekici bir selfie fotoğrafı ortaya çıkarabilirsiniz.
 • Yükseklik: Uygulamanın bu özelliğini kullanarak boy ayarlama aracı sayesinde yüksekliği ayarlayarak vücudunuzu yeniden istediğiniz gibi şekillendirebilirsiniz.
 • İnce: Uygulamanın bu özelliğini kullanarak kalça, göğüs, bel, kol, yüz, veya istediğiniz bir parçayı inceltmek ve istediğiniz görüntüyü yakalayabilirsiniz..
 • Pürüzsüz: Uygulamanın bu özelliğini kullanarak fotoğraftaki ciltleri pürüzsüzleştirebilir ve gözeneklerinizi daha düzgün görünüme kavuşturarak mükemmel bir cilt görüntüsü ortaya çıkarabilirsiniz.
 • Yeniden Şekillendir: Uygulamanın bu özelliğini kullanarak gözler, burun, dudaklar gibi ince ayrıntılarda düzeltme yapabilirsiniz.
 • Gözler: Uygulamanın bu özelliğini kullanarak gözleri büyütüp,  aydınlatabilir ve koyu halkaları yok edebilirsiniz.
 • Diş Beyazlatma: Uygulamanın bu özelliğini kullanarak daha beyaz dişler yapabilir bu sayede dilediğinizce gülebilirsiniz.
 • Sökücü: Uygulamanın bu özelliğini kullanarak görüntü işleme teknolojileri ve yapay zekâ yardımı ile insanlar veya binalar gibi istemediğiniz nesneleri fotoğraflarınızdan kaldırabilirsiniz.
 • Bulanıklaştırma: Uygulamanın bu özelliğini kullanarak bulanıklaştırma fotoğraflarınıza derinlik ekleyebilirsiniz.
 • Çıkartma: Uygulamanın bu özelliğini kullanarak fotoğrafınızı daha şık ve güzel kılan oldukça farklı çıkartmalarla dikkatleri çekecek tasarımlar yapabilirsiniz.
 • AR Etiketi: Uygulamanın bu özelliğini kullanarak fotoğrafınıza biraz eğlence katabilirsiniz.  
 • Makyaj: Uygulamanın bu özelliğini kullanarak modaya uygun olarak ruj, kaş, göz farı, allık ve saç boyası içeren doğal ve şık makyaj denemeleri yapabilirsiniz.

Mükemmel bir fotoğraf yapabilmek için ayrı bir selfie kamerası satın almaya ihtiyacınız yok.  Beautyplus APK indirerek güçlü fotoğraf düzenleyiciyi, modaya uygun makyaj efektleri veya eğlenceli çıkartmalar ile fotoğraflarınızı hayallerinizdekilere çevirebilirsiniz. Tüm bunları keşfetmek için BeautyPlus’ı ücretsiz indirin!

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Yazılar

Uygulama

Son zamanlarda sosyal medyada, ünlü isimlerin fotoğraflarının şarkı söylediği videolar internette tıklanma rekorları kırıyor. Peki nasıl oluyor da durağan fotoğraflar şarkı söyleyen videolara dönüşüyor....

Uygulama

Zoom, Microsoft Teams ve Skype üzerinden yapılan görüntülü toplantılara katıldığınızda kendi yüzünüzle değil de farklı bir yüz ile katılmanızı sağlayan yazılım Avatarify’dir. Tüm Dünya’yı...

Uygulama

Popüler kısa video paylaşım platformu TikTok yayıncıların ve takipçilerin ilgisini çekecek özellikleri platforma eklemeye devam ediyor. TikTok hediye gönderme seçeneği ile yayıncıları desteklemek için...

Uygulama

Son zamanlarda adından sıkça bahseden Tokkingheads, çoğu akıllı telefon kullanıcısının kullanmayı tercih edebileceği bir uygulamadır. Ancak uygulamayı ilk defa duyanlar ve henüz herhangi bir...