İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

Bholdus (BHO) Coin Nedir? | Yorum | Haber | Geleceği

Birçok kripto para varlığı geleneksel para birimlerinin değerlerini zamanla kayıp edeceğini ya da gereksizleşeceğini savunur ve buna çözüm üretmek amacı ile kripto para çıkarır. Fakat şu ana kadar Bholdus (BHO) coin başarısına ulaşmış bir coin bulunmuyor denebilir. “Bholdus, benzeri görülmemiş işlem hacmi ve güvenliği ile DeFi uygulamalarına ve NFT’lere adanmış bir blok zinciridir.

Hem kripto hem de geleneksel finansın karşılaştığı en kritik sorunlardan bazılarını çözmek için her iki dünyanın en iyilerini bir araya getirerek gerçek dünya varlıkları ile kripto alanı arasında köprü olmayı hedefliyoruz.” Kısaca kendilerini tanıttıkları kısa bir cümle budur.

Bholdus (BHO) Coin Hedefi Nedir?

Bholdus Blockchain Ağı birlikte çalışabilir, çeşitli dijital varlık ekonomileri ve Binance, Ethereum ve Polkadot gibi Defi Ağları ile çapraz zincirlidir. Aslında büyük bir projenin başlangıcı denebilecek bir tanım. Bholdus (BHO) coin internet sitesinde kendilerini tanıtırken birçok işlemde bulunduklarını ve özellikle köprü görevi olarak sağlam ilerlediklerini söylediklerini görüyoruz.

Birçok işletme için Bholdus (BHO) coin borç verme ya da borç alma aracı olarak kendisini öner sürüyor diyebiliriz. En büyük sloganları ise “Gerçek dünya için DeFi” ve aslında bu işlem için yeterli altyapı sahipleri. Tanımları ve proje bu işlem için uygun olurken tanıtım aşamasında çok şık bir yol haritası çizilmiş. Ocak 2021 ile Aralık 2021 arasında güncellemeler denetlemeler ve listelemeler ile güzel bir yol haritası planı hazırlanmış.

Bholdus (BHO) Coin Güncelleme Almaya Devam Ediyor

Topluluklarını önemseyen ve buna büyük özen gösteren iyi bir kripto para ekibi geçtiğimiz günlerde alınmış olan güncelleme için şöyle bir duyuru’ da bulundu; “Bholdus, Akıllı Sözleşme özelliklerimizin Sürüm 1.0’dan Sürüm 2.0’a, 07:00 AM – 7/10/2021 – 23:59PM 8/10/2021 (GMT+7) arasında güncelleneceğini size bildirmek ister . Bu yükseltme, Certik’in denetim standartlarını karşılamak ve tüm kullanıcılar için güvenliği daha da artırmak amacıyla yapılmaktadır.

Bu güncellemenin tüm yatırımcıların operasyonları üzerinde hiçbir etkisi yoktur.” Güncellemeler 2021 son çeyrek yani yol haritasına göre Aralık 2021 tarihine kadar devam edecek. Güncellemenin yanı sıra listeleme ile ilgili iyileştirmeler ile fiyat da artacaktır. Şu an da ₺0.6276 fiyatı ile listeleniyor. Kripto para birimleri arasında ise 2732. sıradadır.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Yazılar

Kripto Para

Luna Rush, blockchain teknolojisine dayalı yeni başlatılan bir RPG oyunudur. Seviye Atlamaya ve Stratejiye Odaklanmış nihai boşta oyun deneyiminin tadını çıkarın! Luna Rush, Anime...

Kripto Para

Xoil Wars, öğrenmesi on dakika ve ustalaşması ömür boyu süren dijital bir tahsil edilebilir kart oyunudur. Oyuncular ana üslerinde savaşan robotlardan oluşan sert takımlar kurabilir,...

Kripto Para

Sanal gerçeklik ve artırılmış gerçeklik endüstrileri son birkaç yılda muazzam bir şekilde büyüdü. Ancak, ana akım haline gelmeden önce çözülmesi gereken birçok sorun var. Bu sorunların...

Kripto Para

Kripto para birimi ve blok zinciri tabanlı platformların ortaya çıkmasıyla birlikte, küresel finansal manzara, günlük çığır açan yeniliklerle benzeri görülmemiş bir oranda değişim yaşıyor. Sonuç...