İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

Bholdus (BHO) Coin Nedir? | Yorum | Haber | Geleceği

Birçok kripto para varlığı geleneksel para birimlerinin değerlerini zamanla kayıp edeceğini ya da gereksizleşeceğini savunur ve buna çözüm üretmek amacı ile kripto para çıkarır. Fakat şu ana kadar Bholdus (BHO) coin başarısına ulaşmış bir coin bulunmuyor denebilir. “Bholdus, benzeri görülmemiş işlem hacmi ve güvenliği ile DeFi uygulamalarına ve NFT’lere adanmış bir blok zinciridir.

Hem kripto hem de geleneksel finansın karşılaştığı en kritik sorunlardan bazılarını çözmek için her iki dünyanın en iyilerini bir araya getirerek gerçek dünya varlıkları ile kripto alanı arasında köprü olmayı hedefliyoruz.” Kısaca kendilerini tanıttıkları kısa bir cümle budur.

Bholdus (BHO) Coin Hedefi Nedir?

Bholdus Blockchain Ağı birlikte çalışabilir, çeşitli dijital varlık ekonomileri ve Binance, Ethereum ve Polkadot gibi Defi Ağları ile çapraz zincirlidir. Aslında büyük bir projenin başlangıcı denebilecek bir tanım. Bholdus (BHO) coin internet sitesinde kendilerini tanıtırken birçok işlemde bulunduklarını ve özellikle köprü görevi olarak sağlam ilerlediklerini söylediklerini görüyoruz.

Birçok işletme için Bholdus (BHO) coin borç verme ya da borç alma aracı olarak kendisini öner sürüyor diyebiliriz. En büyük sloganları ise “Gerçek dünya için DeFi” ve aslında bu işlem için yeterli altyapı sahipleri. Tanımları ve proje bu işlem için uygun olurken tanıtım aşamasında çok şık bir yol haritası çizilmiş. Ocak 2021 ile Aralık 2021 arasında güncellemeler denetlemeler ve listelemeler ile güzel bir yol haritası planı hazırlanmış.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Bholdus (BHO) Coin Güncelleme Almaya Devam Ediyor

Topluluklarını önemseyen ve buna büyük özen gösteren iyi bir kripto para ekibi geçtiğimiz günlerde alınmış olan güncelleme için şöyle bir duyuru’ da bulundu; “Bholdus, Akıllı Sözleşme özelliklerimizin Sürüm 1.0’dan Sürüm 2.0’a, 07:00 AM – 7/10/2021 – 23:59PM 8/10/2021 (GMT+7) arasında güncelleneceğini size bildirmek ister . Bu yükseltme, Certik’in denetim standartlarını karşılamak ve tüm kullanıcılar için güvenliği daha da artırmak amacıyla yapılmaktadır.

Bu güncellemenin tüm yatırımcıların operasyonları üzerinde hiçbir etkisi yoktur.” Güncellemeler 2021 son çeyrek yani yol haritasına göre Aralık 2021 tarihine kadar devam edecek. Güncellemenin yanı sıra listeleme ile ilgili iyileştirmeler ile fiyat da artacaktır. Şu an da ₺0.6276 fiyatı ile listeleniyor. Kripto para birimleri arasında ise 2732. sıradadır.

Yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

En Çok Okunanlar

İlgili Yazılar

Kripto Para

NanoByte, kripto-cüzdanları e-para, kredi kartları, sigorta ve diğer yatırımlar gibi FIAT ürünleriyle uyumlu hale getirerek kripto para birimini geleneksel/geleneksel para birimi sistemine bağlamayı amaçlamaktadır....

Kripto Para

Gate.io Startup listelemesine eklenen ASTO Coin hakkında merak edilenleri sizler için derliyoruz. Altered State Machine (ASTO), Dinamik NFT’ler tarafından desteklenen yapay zeka için Merkezi...

Kripto Para

Web 2.0’a elveda deyin ve web 3.0 ile geleceğe girin. Web’i tamamen yeni bir bakış açısıyla keşfetmenizi sağlayan yerleşik kripto özellikleri içeren tamamen sürükleyici...

Kripto Para

Black Stallion, çeşitli zırhlı savaş araçları ve uçakların yanı sıra ek silahlarla (örneğin Drone’lar) dolu bir oyun evrenidir. MBG evreninde, taret gibi tank parçaları, tankın...