İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

Binance Alternatifi Borsalar | En İyi Kripto Para Borsaları

Geleceğin para birimi olarak tanımlanan kripto paraların gün geçtikçe sayısı artmaktadır. Sayısız kripto paranın bulunduğu kripto para borsalarında adından sıkça bahsettiren popüler kripto paralar dışında yüzlerce coin bulunmaktadır. Halk arasında patlayacak coinler yada yükselecek coinler olarak sıklıkla bahsedilen coinlerin bir çoğu henüz popüler olmamış kripto paralardır. Peki potansiyeli yüksek kripto paralar hangi borsalardan alınır?

Kripto para borsaları incelendiğinde en popüler kripto paraların büyük borsalarda işlem gördüğü net bir şekilde gözlemlenmektedir. Bu noktada kripto paraları ön satışta yada bu büyük borsalara girmeden satın almak çok daha karlı olacaktır. Peki alt coinler hangi borsadan alınır?

Bu makalemizde düşük bütçe ile geleceğin coinlerini alabileceğiniz siteleri sizler için hazırladık. En iyi kripto para borsaları ve uygulamaları ile geleceğe yatırım yapabilirsiniz. Özellikle dünyanın en büyük kripto para borsası Binance benzeri uygulamalar çok sorulduğundan bu makaleyi hazırladığımız belirterek devam edelim.

Binance Alternatifi Borsalar

En İyi Kripto Para Borsaları

Binance Borsası

Binance, dünyanın en büyük kripto para borsasıdır. Milyonlarca yatırımcı tarafından tercih edilen Binance’da bin üzerinde işlem çifti bulunmaktadır. Buna rağmen çoğu kullanıcı Binance’a girmeden önce coinleri nereden alabileceğini merak etmektedir. Bu arayışın farkında olan Binance, Launchpad ile kullanıcılarına bu imkanı platform içerisinde sunmaya başlamıştır.

Binance Güvenli mi?

Advertisement. Scroll to continue reading.

Binance borsası global olarak en çok kullanılan borsaların başında geliyor. 2018 yılından itibaren işlem hacmi olarak dünyanın en büyük kripto para borsasıdır. Milyonlarca yatırımcının bulunduğu borsa üst düzey güvenlik önlemleri ile korunmaktadır. Binance Kayıt OL

Binance Yorum

Binance borsası özellikle teknolojisi ve ekibi sağlam olmayan projeleri listelememesi ile yatırımcılarını korumaya özen gösteriyor. Bu açıdan bakıldığında yatırım yapılacak başlıca borsalardan bir tanesidir. Ancak bir kripto para Binance’a gireceği açıklandığı an zaten büyük bir yükseliş yaşadığından yeni listelemeler kullanıcıları memnun etmiyor. Kullanıcıların ilgisi bu nedenle Binance alternatifi borsalara kayıyor.

Huobi Borsası

Huobi, Bitcoin, Ethereum, Litecoin ve çeşitli dijital para birimleri ile işlem yapmanızın yanı sıra henüz daha büyük borsalarda boy göstermemiş yüksek potansiyele sahip coinlerin listelendiği dünyanın en büyük kripto para borsalarından bir tanesidir.

Huobi Güvenli mi?

Huobi borsası, 2013 yılından itibaren kripto para ticaretine imkan vermektedir. Kurulduğu ilk günden günümüze kadar gelen süreçte olumsuz yorumlar çok az sayıdadır. Güvenli bir borsada ucuz coin arayanların gönül rahatlığı ile üye olabileceği bir borsadır.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Huobi Bonus Nasıl Kazanılır?

Huobi borsasına yeni üyelik açtığınızda hoş geldin bonusu bölümündeki görevleri tamamlayarak 170 dolar değerinde komisyon kartı kazanabilirsiniz. Bu ödül sayesinde 2 hafta içerisinde yaptığınız işlemlerin ödemeleri bu komisyon kartından çekilecek ve ücret vermeyeceksiniz. Huobi Kayıt OL

Huobi Yorum

Huobi borsası Binance’a alternatif olabilecek ara yüzü en kullanışlı, uygun fiyatlı potansiyel coinlerin olduğu ve güvenilir borsalardan bir tanesi olarak ön plana çıkıyor.

KuCoin Borsası

KuCoin, 2017 yılında kurulmuştur. Genellikle temeli sağlam kripto paralar daha büyük borsalara açılmadan önce burada listelenmektedir. Piyasaya yeni çıkacak ve düşük tutarlı coin listesi arıyorsanız mutlaka ziyaret etmenizi tavsiye ederiz.

KuCoin Güvenli mi?

Advertisement. Scroll to continue reading.

KuCoin borsası yaklaşık 5 yıldır kripto para ticaretine aracılık yapan şirket bugüne kadar kullanıcı şikayetlerini ve güvenlik açıklarını sıklıkla denetleyerek platformu güncellenmektedir. Mobil uygulaması ve site bağımsız şirketler tarafından güvenlik önlemleri açısından oldukça fazla denetlenmektedir.

KuCoin Yorum

Platform işlem ücretleri açısından rakiplerine göre oldukça avantajlı diyebiliriz. En düşük kripto para komisyon ücreti bu borsada olabilir. Mobil uygulaması çok kullanışlı ve hacim olarak gayet yeterli duruyor. KuCoin Kayıt OL

Coinbase Borsası

Coinbase, kripto para alım satım işlemleri için 2012 yılında kurulmuştur. Şuan için işlem hacmine göre ABD’nin en büyük kripto para borsasıdır. Aynı zamanda Çin merkezli kripto para borsalarına göre Binance’dan sonra en büyük ikinci kripto para borsasıdır.

Coinbase Güvenli Mi?

Borsa gerek yasalara uygun hareket etmesi gerekse ABD’de aldığı izinlerle güvenlik konusunda kullanıcılarına oldukça fazla teminat vermektedir. Coinbase Kayıt OL

Advertisement. Scroll to continue reading.

Coinbase Yorum

Coinbase borsasına bir kripto paranın girebilmesi için çok fazla aşamadan geçmesi gerekiyor. Öncelikle projenin doğruluğu ön satış politikası ve kullanıcı yorumları baz alınıyor. Buna göre bu borsada listelenmesi kararlaştırılıyor. Yani herhangi bir kripto para Coinbase borsasına girene kadar belirli bir aşamaya gelmiş oluyor. Eğer ileride yükselecek coin almak istiyorsanız uygun olabilir ancak kısa vadeli yüksek potansiyelli coinler bu borsada yok diyebiliriz.

Alternatif kripto para borsaları ve yeni çıkan coin listeleyen borsaları sürekli olarak makalemize ekleyeceğiz. Önceliğimiz platformların güvenli olmasıdır. Takipte kalın.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

1 Comment

1 Comment

  1. MehmetCan

    Ağustos 20, 2021 at 3:30 pm

    Binance alternatifi borsa yoktur. Binance farklı bir boyutta çoğu borsada alım satım arasındaki makas bile çok fazla oluyor.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

En Çok Okunanlar

İlgili Yazılar

Kripto Para

SATS, Binance’te listelendiğinin duyurulmasından bu yana işlem hacmi ve sahiplerinin ilgisindeki artışla %155 büyüme kaydetti.  Binance’in geri sayımına göre SATS, 1 saat 15 dakika içinde Binance’te...

Kripto Para

TerraUSD (USTC), Terra blok zincirinin merkezi olmayan ve algoritmik stablecoin’idir. Değeri ABD Dolarına sabitlenmiş, ölçeklenebilir, getiri sağlayan bir madeni paradır. TerraUSD, Terra topluluğuna değer sunmak ve Dai gibi...

Kripto Para

EDU Coin, Binance Launchpad listesine eklenmesiyle birlikte ön satışa katılmak isteyen tüm yatırımcıların ilgisini çekmeyi başardı. Bu yazımızda Open Campus ve EDU Coin hakkındaki...

Kripto Para

Avalanche (AVAX) ağı, yüksek hızlı işlemleri, düşük ücretleri ve ölçeklenebilirliği desteklemek amacıyla tasarlanmış bir blok zinciri platformudur. Avantajlı özelliklerine sahip olan bu ağ, çeşitli...