İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

Binance Referans Kodu | Binance Kayıt Kampanyası

Kripto meraklılarının yönlendirme kodunu kullanarak Binance’e nasıl kaydolabilecekleri ve bonus kuponunu nasıl alabilecekleri konusunda adım adım bir kılavuz.

Binance referans kodu: 13569008 

Binance.com kripto borsasındaki yeni kullanıcılar kodu kullanabilir ve en iyi tavsiye promosyonu alım satım bonusunu alabilir.

Binance tavsiye bonusu ile kayıt olmak için buraya tıklayın.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Binance Hakkında

Binance, kripto para dünyasına dahil olan herkesin aşina olduğu bir platform olmasa da, kullanıcıların bilmediği birkaç özellik olabilir.

Elbette Binance, bir borsadan beklenen tüm standart özellikleri sunuyor. Tek fark, onlara diğerlerinden çok daha yüksek bir düzeyde sunmasıdır.

Örneğin, diğer platformlar gibi, kullanıcıların fiat para birimi için kripto para birimi satın almaları mümkündür. Ancak, mevcut ödeme yöntemleri çılgın ve kripto para birimine göre değişiyor.

Kullanıcılar kripto satın almak için P2P yolundan gitmeye istekliyse, 100’den fazla ödeme yöntemi mevcuttur. Bunlar yerel banka havalelerinden SWIFT ve PayPal’a kadar uzanır.

Ticaret söz konusu olduğunda, spot ve marjdan vadeli işlemlere ve takaslara kadar her şey mevcuttur. Strateji ticareti gibi kullanıcılara sunulan ek özellikler de vardır. Strateji ticareti, kullanıcıların stratejiyi otomatikleştirmelerine ve çok fazla girdi olmadan para kazanmalarına olanak tanır.

Büyük boyutu ve daha büyük düzenleyici incelemesi nedeniyle Binance, kapsamlı bir destek programına sahiptir. Sorumlu ticaret ve dolandırıcılıktan nasıl kaçınılacağı konusunda kapsamlı materyal mevcuttur.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Binance, kullanıcıların kripto para birimini para olarak kullanmalarına izin veren tüm standart finans özelliklerini sunmanın yanı sıra, yakın zamanda NFT’lere de geçti. 

Binance, maksimum likiditeye ve en büyük pazaryere sahip olmak isteyenler için mükemmel bir platformdur. Harika olan şey, yeni kullanıcıların mevcut en iyi kayıt bonusunu almak için Binance tavsiye kodunu kullanabilmesidir. 

Yönlendirme Kodunu Kullanarak Binance’e Nasıl Kayıt Olunur?

Binance’e kaydolmak kolaydır. Bununla birlikte, artan düzenleyici inceleme nedeniyle Binance, sıkı doğrulama kontrolleri gerektirir. Bu nedenle, yeni kullanıcıların kayıt olurken girdikleri bilgilerin doğruluğundan emin olmaları önemlidir.

Kripto meraklılarının yönlendirme kodunu kullanarak Binance’e nasıl kaydolabilecekleri ve bonus kuponu nasıl alacakları hakkında adım adım bir kılavuz burada.

 1. Binance web sitesine gidin ve sarı “Kayıt Ol” düğmesine tıklayarak kayıt işlemine başlayın.
 2. Doğru olduğundan emin olarak tüm bilgileri girin.
 3. Parolanın mümkün olduğunca güçlü olduğundan ve iki faktörlü kimlik doğrulamanın etkinleştirildiğinden emin olun.
 4. Borsa bir yönlendirme kimliği istediğinde şunu girin: 13569008
 5. Borsaya tam erişim elde etmek için tüm KYC doğrulamalarını tamamlayın.
 6. Bonusu almak için tüm gereksinimleri karşılayın.
 7. Hesabınıza giriş yapın ve borsayı kullanmaya başlayın.
 8. Ek kupon ödülleri için Binance tavsiye programına katılın.

Kullanıcılar Binance tavsiye programının bir parçası olduklarında, daha fazla ödül almaya hak kazanabilirler. 

Tavsiye programında sunulan komisyon indirimi oranları:

Advertisement. Scroll to continue reading.
 • Binance referans kodu 10
 • Binance referans kodu 20
 • Binance referans kodu 30
 • Binance referans kodu 40

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

En Çok Okunanlar

İlgili Yazılar

Kripto Para

SATS, Binance’te listelendiğinin duyurulmasından bu yana işlem hacmi ve sahiplerinin ilgisindeki artışla %155 büyüme kaydetti.  Binance’in geri sayımına göre SATS, 1 saat 15 dakika içinde Binance’te...

Kripto Para

TerraUSD (USTC), Terra blok zincirinin merkezi olmayan ve algoritmik stablecoin’idir. Değeri ABD Dolarına sabitlenmiş, ölçeklenebilir, getiri sağlayan bir madeni paradır. TerraUSD, Terra topluluğuna değer sunmak ve Dai gibi...

Kripto Para

SAIL, Solana’da inşa edilen yeni bir ekosistemin ana hizmet belirteci olacak. gSAIL, dSAIL, vSAIL ve nSAIL için kullanılacaktır. SAIL’i tutmak, tüm SAIL ekosistem platformunda daha fazla...

Kripto Para

NADA Protocol Token, dünyanın en iyi 100 oyun geliştiricisinden biri olan NADA digital Co., Ltd. tarafından geliştirilen ve sağlanan blockchain tabanlı NFT mobil oyunlarının...