İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

Binance Tarafından Duyurulan Harmony (One) Token Nedir?

Dünya’nın en büyük kripto borsalarından biri olan Binance geçtiğimiz günlerde Binance Launchpad platformunda yeni bir token satışının gerçekleşeceğini duyurdu. Harmony Protocol isimli proje yüksek verimlilik, düşük gecikme süresi ve düşük masraf tutarları sunarken; işletmelere, geri ödenebilir token’ların ve geri ödenemeyen varlıkların pazarlarını inşa etmelerinde yardımcı olmayı planlıyor. Harmony’nin en büyük hedefi: hızlı ve güvenli blok zinciri mimarisinin merkezi olmayan pazarlardaki milyonlarca kullanıcıyı desteklemesini sağlamak. Test ağını (2.0) geçen ay yayınlayan Harmony, ana ağını 2019’un ikinci veya üçüncü çeyreğinde yayınlamayı planlıyor.

Binance Launchpad üzerinden yapılan duyuruya göre token satışı tamamen yeni kurallarla birlikte 19 Mayıs tarihinde gerçekleştirilecek. Harmony (One) token satışı ile birlikte Binance Launchpad platformunda beşinci kez kripto projesi yayınlanmış olacak.

Binance tarafından yapılan açıklamaya göre satışın daha adil ve herkesi kapsayacak şekilde olmasını sağlamak amacıyla kurallarda bazı değişikliklere gidildiği belirtildi. Sürecin daha transparan bir şekilde gerçekleşmesini isteyen Binance’ın açıkladığı yeni kurallara göre BNB stokları yaklaşık bir hafta sürecek devirler şeklinde hesaplanacak.

Kullanıcıların BNB stoklarına göre piyango şeklinde düzenlenecek olan satış 19 Mayıs’ta başlayacak.

Advertisement. Scroll to continue reading.

ONE coin satın almak ve yatırım yapmak için Üye OL → Binance.com

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

En Çok Okunanlar

İlgili Yazılar