İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

BitBay (BAY) coin nedir?

BitBay , hızlı para yatırma, hızlı para yatırma çekme ve gelişmiş ticaret araçları sunan bir şifreleme ticaret platformudur. BitBay, Polonya Zlotisi (PLN) ile ticaret yapabileceğiniz birkaç borsadan biridir. Kullanıcılar ayrıca, şifreli para birimlerini kullanarak Polonya ATM’lerinden PLN’yi çekebilir.

BitBay ile ilgili önemli bir özellik herhangi bir doğrulamaya ihtiyaç duymamasıdır. Doğrulama olmadan bir hesap oluşturabilirsiniz (150.000 EUR’dan daha düşük bir ticaret onaysız olarak yapabilirsiniz).

Bazı diğer borsalar gibi BitBay da mağazalarda ve lokantalarda kripto para birimleri ile ödeme yapmanızı sağlayan bir bankamatik kartı sunmaktadır . Banka kartı yalnızca Polonya kullanıcıları tarafından kullanılabilir.

PLN’ye ek olarak BitBay kullanıcılara, Bitcoin, Ethereum, Litecoin ve Lisk coin ile ticaret imkanı sağlıyor . BitBay ayrıca USD ve EURO da destekliyor.

Advertisement. Scroll to continue reading.

BitBay’in merkezi Polonya’nın Katowice kentindedir.

BitBay Nasıl Kullanılır

BitBay ile işlem yapmak oldukça basittir.

→ Bir hesap oluşturuyorsunuz. 150.000 EUR’dan daha düşük bir miktarda işlem yapıyorsanız, doğrulama yapmanız gerekmez.

→ Hesabınıza seçtiğiniz para biriminde para yatırırsınız. Desteklenen para birimleri PLN, EUR, USD, Bitcoin ve Litecoin’dir.

→ Ticarete başlayın. Bir teklif yerleştirin veya anlık işlem seçeneği kullanın.

Advertisement. Scroll to continue reading.

BitBay’ın çok önemli bir ortaklık programı var. BitBay pazarına dahil ettiğiniz kullanıcıların her işleminden %20 komisyon ödemesi alabilirsiniz.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

En Çok Okunanlar

İlgili Yazılar