İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

Blockasset (BLOCK) Coin Nedir? BLOCK Coin Hakkında Bilgiler

Blockasset, taraftarları en sevdikleri sporculara daha önce hiç olmadığı kadar bağlayan, sporcular tarafından doğrulanmış bir NFT platformu ve ekosistemidir. Özel sporcu içeriğinin, gerçek dünyadaki NFT hizmetinin ve topluluk yönetiminin gücünden yararlanan Blockasset, hem sporcular hem de spor hayranları için go-to-platform yaratıyor.

  • NFT Başlatma Paneli: Blockasset, seçkin sporcular için NFT fırlatma rampasıdır. Solana üzerine inşa edilen Blockasset, kullanıcı deneyimine öncelik verir. Blockasset’te sporcular, hayranlarına başka hiçbir yerde bulunmayan bir NFT ve fan bağlantısı deneyimi verilmesini sağlayabilir.
  • Pazar Yeri: Pazar yeri ekosistemin merkezidir düşük ücretler, hızlı işlem süreleri, itibari para ödemeleri ve özel atlet sayfalarıyla Blockasset pazar yeri, hayranlar için hayranlar için inşa edilmiştir.
  • Block Token: Ekosistemi birbirine bağlayan yerel para birimi. BLOCK yardımcı programı jetonu, NFT’leri indirimli olarak satın almak, ekosistemi yönetmek ve özel sporcu NFT’lerine, avantajlarına ve ödüllerine erişmek için kullanılabilir.
  • Oyun: Dünyaca ünlü sporcularımızın pazarlama gücü ve etkisi ile Blockasset, dünya çapındaki spor hayranlarına ve oyunculara küresel fırsat ve ek gelir akışları sağlayan bir dizi spor tabanlı oyna-kazan oyunu yayınlayacak.

Block Coin Nedir?

BLOCK, Blockasset ekosistemini birbirine bağlayan yerel para birimidir. BLOCK token sahipleri ekosistemi yönetecekler. BLOK sahipleri proje iyileştirmeleri için teklifler sunabilecek ve bunlara oy verebilecek, ayrıca sporcu içeriği ve NFT imzaları hakkında teklifte bulunabilecek ve oy kullanabilecekler.

BLOCK belirteci, gerçek dünya sporcularının eklendiği gelecekteki Blockasset spor P2E oyunları için yerel para birimi olacaktır.

BLOCK Coin Nasıl Alınır?

Block coin satın almak için Gate.io borsasına bağlantıdan komisyon indirimli olarak kayıt olabilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Yazılar

Kripto Para

Shopping.io, kullanıcıların büyük e-ticaret web sitesindeki ürünleri tek bir yerde aramasına, alışveriş yapmasına ve ödeme yapmasına olanak tanır! Kripto harcayabilmek için birden fazla sitede hesap...

Kripto Para

Hydraverse, bir metaverse oyna-kazan PVP ejderha yarışı oyunudur. Oyuncular, daha sonra benzersiz ejderhalar yaratan ejderha yumurtalarını açma şansına sahip olurlar. Bu ejderhalar yarışa katılabilir...

Kripto Para

Gate.io borsasına yeni girecek kripto paralar arasında listelenen ZKT coin hakkında merak edilen bilgileri birlikte inceleyelim. zkTube, zkRollup konseptine dayanmaktadır. Kısacası, zkRollup, tüm fonların ana...

Kripto Para

ORBLER, dünyanın her yerinden insanların zevk alabileceği gerçek zamanlı bir savunma oyunudur. Bir oyuncu, bir desteye 5 ORB kaydederek oyunun tadını çıkarabilir. Bazen bir...