İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

Blockasset (BLOCK) Coin Nedir? BLOCK Coin Hakkında Bilgiler

Blockasset, taraftarları en sevdikleri sporculara daha önce hiç olmadığı kadar bağlayan, sporcular tarafından doğrulanmış bir NFT platformu ve ekosistemidir. Özel sporcu içeriğinin, gerçek dünyadaki NFT hizmetinin ve topluluk yönetiminin gücünden yararlanan Blockasset, hem sporcular hem de spor hayranları için go-to-platform yaratıyor.

  • NFT Başlatma Paneli: Blockasset, seçkin sporcular için NFT fırlatma rampasıdır. Solana üzerine inşa edilen Blockasset, kullanıcı deneyimine öncelik verir. Blockasset’te sporcular, hayranlarına başka hiçbir yerde bulunmayan bir NFT ve fan bağlantısı deneyimi verilmesini sağlayabilir.
  • Pazar Yeri: Pazar yeri ekosistemin merkezidir düşük ücretler, hızlı işlem süreleri, itibari para ödemeleri ve özel atlet sayfalarıyla Blockasset pazar yeri, hayranlar için hayranlar için inşa edilmiştir.
  • Block Token: Ekosistemi birbirine bağlayan yerel para birimi. BLOCK yardımcı programı jetonu, NFT’leri indirimli olarak satın almak, ekosistemi yönetmek ve özel sporcu NFT’lerine, avantajlarına ve ödüllerine erişmek için kullanılabilir.
  • Oyun: Dünyaca ünlü sporcularımızın pazarlama gücü ve etkisi ile Blockasset, dünya çapındaki spor hayranlarına ve oyunculara küresel fırsat ve ek gelir akışları sağlayan bir dizi spor tabanlı oyna-kazan oyunu yayınlayacak.

Block Coin Nedir?

BLOCK, Blockasset ekosistemini birbirine bağlayan yerel para birimidir. BLOCK token sahipleri ekosistemi yönetecekler. BLOK sahipleri proje iyileştirmeleri için teklifler sunabilecek ve bunlara oy verebilecek, ayrıca sporcu içeriği ve NFT imzaları hakkında teklifte bulunabilecek ve oy kullanabilecekler.

BLOCK belirteci, gerçek dünya sporcularının eklendiği gelecekteki Blockasset spor P2E oyunları için yerel para birimi olacaktır.

BLOCK Coin Nasıl Alınır?

Block coin satın almak için Gate.io borsasına bağlantıdan komisyon indirimli olarak kayıt olabilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Yazılar

Kripto Para

Binance USD, dünyanın en büyük işlem hacmine sahip ve önde gelen kripto para borsası Binance tarafından desteklenen, dolar destekli bir stabil coin’dir . Binance tarafından çıkartıldığı ilk günden günümüze...

Kripto Para

Synchrony, bir ekosistemin ilkellerine farklı şekillerde maruz kalmak için tek tıklamalı çözümler üreten zincir üstü araç setlerini değerlendirmek ve optimize etmek için karmaşık bir...

Kripto Para

DeFi For You, kredi geri ödendiğinde veya bir tasfiye eşiği aşıldığında serbest bırakılan akıllı sözleşmelerde kripto ve NFT teminat paketlerini güvence altına alarak kredi...

Kripto Para

Zodium, LINE FRIENDs’ın eski kurucu ortağı ve üyeleri tarafından yaratılan, animasyonlu 3D karakter NFT’ye dayanan bir “Kazanmak İçin Oyna” projesidir. 12 zodyak hayvanının ve...