İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

Blockasset (BLOCK) Coin Nedir? BLOCK Coin Hakkında Bilgiler

Blockasset, taraftarları en sevdikleri sporculara daha önce hiç olmadığı kadar bağlayan, sporcular tarafından doğrulanmış bir NFT platformu ve ekosistemidir. Özel sporcu içeriğinin, gerçek dünyadaki NFT hizmetinin ve topluluk yönetiminin gücünden yararlanan Blockasset, hem sporcular hem de spor hayranları için go-to-platform yaratıyor.

  • NFT Başlatma Paneli: Blockasset, seçkin sporcular için NFT fırlatma rampasıdır. Solana üzerine inşa edilen Blockasset, kullanıcı deneyimine öncelik verir. Blockasset’te sporcular, hayranlarına başka hiçbir yerde bulunmayan bir NFT ve fan bağlantısı deneyimi verilmesini sağlayabilir.
  • Pazar Yeri: Pazar yeri ekosistemin merkezidir düşük ücretler, hızlı işlem süreleri, itibari para ödemeleri ve özel atlet sayfalarıyla Blockasset pazar yeri, hayranlar için hayranlar için inşa edilmiştir.
  • Block Token: Ekosistemi birbirine bağlayan yerel para birimi. BLOCK yardımcı programı jetonu, NFT’leri indirimli olarak satın almak, ekosistemi yönetmek ve özel sporcu NFT’lerine, avantajlarına ve ödüllerine erişmek için kullanılabilir.
  • Oyun: Dünyaca ünlü sporcularımızın pazarlama gücü ve etkisi ile Blockasset, dünya çapındaki spor hayranlarına ve oyunculara küresel fırsat ve ek gelir akışları sağlayan bir dizi spor tabanlı oyna-kazan oyunu yayınlayacak.

Block Coin Nedir?

BLOCK, Blockasset ekosistemini birbirine bağlayan yerel para birimidir. BLOCK token sahipleri ekosistemi yönetecekler. BLOK sahipleri proje iyileştirmeleri için teklifler sunabilecek ve bunlara oy verebilecek, ayrıca sporcu içeriği ve NFT imzaları hakkında teklifte bulunabilecek ve oy kullanabilecekler.

BLOCK belirteci, gerçek dünya sporcularının eklendiği gelecekteki Blockasset spor P2E oyunları için yerel para birimi olacaktır.

BLOCK Coin Nasıl Alınır?

Block coin satın almak için Gate.io borsasına bağlantıdan komisyon indirimli olarak kayıt olabilirsiniz.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

En Çok Okunanlar

İlgili Yazılar

Kripto Para

NanoByte, kripto-cüzdanları e-para, kredi kartları, sigorta ve diğer yatırımlar gibi FIAT ürünleriyle uyumlu hale getirerek kripto para birimini geleneksel/geleneksel para birimi sistemine bağlamayı amaçlamaktadır....

Kripto Para

Gate.io Startup listelemesine eklenen ASTO Coin hakkında merak edilenleri sizler için derliyoruz. Altered State Machine (ASTO), Dinamik NFT’ler tarafından desteklenen yapay zeka için Merkezi...

Kripto Para

Web 2.0’a elveda deyin ve web 3.0 ile geleceğe girin. Web’i tamamen yeni bir bakış açısıyla keşfetmenizi sağlayan yerleşik kripto özellikleri içeren tamamen sürükleyici...

Kripto Para

Black Stallion, çeşitli zırhlı savaş araçları ve uçakların yanı sıra ek silahlarla (örneğin Drone’lar) dolu bir oyun evrenidir. MBG evreninde, taret gibi tank parçaları, tankın...