İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

Blockasset (BLOCK) Coin Nedir? BLOCK Coin Hakkında Bilgiler

Blockasset, taraftarları en sevdikleri sporculara daha önce hiç olmadığı kadar bağlayan, sporcular tarafından doğrulanmış bir NFT platformu ve ekosistemidir. Özel sporcu içeriğinin, gerçek dünyadaki NFT hizmetinin ve topluluk yönetiminin gücünden yararlanan Blockasset, hem sporcular hem de spor hayranları için go-to-platform yaratıyor.

  • NFT Başlatma Paneli: Blockasset, seçkin sporcular için NFT fırlatma rampasıdır. Solana üzerine inşa edilen Blockasset, kullanıcı deneyimine öncelik verir. Blockasset’te sporcular, hayranlarına başka hiçbir yerde bulunmayan bir NFT ve fan bağlantısı deneyimi verilmesini sağlayabilir.
  • Pazar Yeri: Pazar yeri ekosistemin merkezidir düşük ücretler, hızlı işlem süreleri, itibari para ödemeleri ve özel atlet sayfalarıyla Blockasset pazar yeri, hayranlar için hayranlar için inşa edilmiştir.
  • Block Token: Ekosistemi birbirine bağlayan yerel para birimi. BLOCK yardımcı programı jetonu, NFT’leri indirimli olarak satın almak, ekosistemi yönetmek ve özel sporcu NFT’lerine, avantajlarına ve ödüllerine erişmek için kullanılabilir.
  • Oyun: Dünyaca ünlü sporcularımızın pazarlama gücü ve etkisi ile Blockasset, dünya çapındaki spor hayranlarına ve oyunculara küresel fırsat ve ek gelir akışları sağlayan bir dizi spor tabanlı oyna-kazan oyunu yayınlayacak.

Block Coin Nedir?

BLOCK, Blockasset ekosistemini birbirine bağlayan yerel para birimidir. BLOCK token sahipleri ekosistemi yönetecekler. BLOK sahipleri proje iyileştirmeleri için teklifler sunabilecek ve bunlara oy verebilecek, ayrıca sporcu içeriği ve NFT imzaları hakkında teklifte bulunabilecek ve oy kullanabilecekler.

BLOCK belirteci, gerçek dünya sporcularının eklendiği gelecekteki Blockasset spor P2E oyunları için yerel para birimi olacaktır.

BLOCK Coin Nasıl Alınır?

Block coin satın almak için Gate.io borsasına bağlantıdan komisyon indirimli olarak kayıt olabilirsiniz.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Kripto Para

MetaElfLand, E-Spor on-chain oyunlarının piyasada gelişmesiyle ekip bu hazineyi keşfetmeye karar verdi. Profesyonel Aktüer Üyelerin de yardımıyla MetaElfLand, tüm dünyadaki oyunculara uzun soluklu, adil ve...

Kripto Para

Typelt, kullanıcıların onu günlük yazma aktivitelerini gerçekleştirmek için kullanarak pasif bir gelir elde etmelerini sağlayan devrim niteliğinde yeni bir klavyedir. Bu yenilikçi klavye, klavye temalarını,...

Kripto Para

NADA Protocol Token, dünyanın en iyi 100 oyun geliştiricisinden biri olan NADA digital Co., Ltd. tarafından geliştirilen ve sağlanan blockchain tabanlı NFT mobil oyunlarının...

Kripto Para

Hatom: HTM, farklı bir ürün yelpazesi aracılığıyla DeFi ortamını canlandırmak gibi belirgin bir amacı olan MultiversX’in ilk likidite protokolü olarak hizmet ediyor. Organik ve...