İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

Blockchain Monster Hunt (BCMC) Coin Nedir? | Haber

BCMC coin, DODO BSC, QuickSwap ve Sushiswap’dan sonra Gate.io platformunda listelenmeye hazırlanıyor. Gate.io ön satış listesine eklenen kripto para birimini inceleyelim.

BlockChain Monster Coin (BCMC), tüm Blockchain Monster Hunters’ın aradığı nihai hazinedir. Oyuncular, avda avantaj sağlamak, hayat kurtarmak, statü kazanmak ve yönetime katılmak için BCMC’yi kullanabilecekler. BCMC HODLers’ın en üst kademesi de en kazançlı ödüller için canavarlara meydan okuyabilecek!

NFT ve blockchain oyunlarının popülaritesi son zamanlarda patladı. Bununla birlikte, şu anda piyasada bulunan oyunların hiçbiri, blok zinciri oyununun temel özü olması gereken faktörler olan, tamamen merkezi olmayan bir ekosistemi ve eksiksiz bir zincir içi deneyimi tam anlamıyla kucaklamamaktadır.

Blockchain Monster Hunt (BCMH), tamamen blockchain üzerinde çalışan dünyanın ilk çok zincirli oyunudur. Pokémon-GO’dan ilham alan BCMH, oyuncuların canavarları avlamak ve savaşmak için blok zincirinde sürekli olarak yepyeni yerleri keşfetmelerine olanak tanır. Blok zincirindeki her blok, sınırlı sayıda canavarın (aynı DNA geninden ve nadirlikte) var olabileceği benzersiz bir dijital alandır. Oyuncular ve koleksiyoncular, bu eşsiz canavarları yakalama ve para kazanma şansı için avlanabilir veya savaşabilir.

BCMC Coin Nedir?

BCMC, kullanıcıların oyun içinde kazanmak ve harcamak için oynayabileceği bir ERC-20 jetonudur. Kullanıcılar, 3. taraf platformlar aracılığıyla jetonlarını köprülemeye gerek kalmadan BCMC’yi herhangi bir zincire taşımakta özgürdür.

BCMC Coin Nasıl Alınır?

BCMC maksimum arz miktarı 1.000.000.000 BCMC token’dir. BCMCToken satın almak için Gate.io borsasına bağlantıdan komisyon indirimli olarak kayıt olabilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Yazılar

Kripto Para

Luna Rush, blockchain teknolojisine dayalı yeni başlatılan bir RPG oyunudur. Seviye Atlamaya ve Stratejiye Odaklanmış nihai boşta oyun deneyiminin tadını çıkarın! Luna Rush, Anime...

Kripto Para

Xoil Wars, öğrenmesi on dakika ve ustalaşması ömür boyu süren dijital bir tahsil edilebilir kart oyunudur. Oyuncular ana üslerinde savaşan robotlardan oluşan sert takımlar kurabilir,...

Kripto Para

Sanal gerçeklik ve artırılmış gerçeklik endüstrileri son birkaç yılda muazzam bir şekilde büyüdü. Ancak, ana akım haline gelmeden önce çözülmesi gereken birçok sorun var. Bu sorunların...

Kripto Para

Kripto para birimi ve blok zinciri tabanlı platformların ortaya çıkmasıyla birlikte, küresel finansal manzara, günlük çığır açan yeniliklerle benzeri görülmemiş bir oranda değişim yaşıyor. Sonuç...