İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

Blockchain Monster Hunt (BCMC) Coin Nedir? | Haber

BCMC coin, DODO BSC, QuickSwap ve Sushiswap’dan sonra Gate.io platformunda listelenmeye hazırlanıyor. Gate.io ön satış listesine eklenen kripto para birimini inceleyelim.

BlockChain Monster Coin (BCMC), tüm Blockchain Monster Hunters’ın aradığı nihai hazinedir. Oyuncular, avda avantaj sağlamak, hayat kurtarmak, statü kazanmak ve yönetime katılmak için BCMC’yi kullanabilecekler. BCMC HODLers’ın en üst kademesi de en kazançlı ödüller için canavarlara meydan okuyabilecek!

NFT ve blockchain oyunlarının popülaritesi son zamanlarda patladı. Bununla birlikte, şu anda piyasada bulunan oyunların hiçbiri, blok zinciri oyununun temel özü olması gereken faktörler olan, tamamen merkezi olmayan bir ekosistemi ve eksiksiz bir zincir içi deneyimi tam anlamıyla kucaklamamaktadır.

Blockchain Monster Hunt (BCMH), tamamen blockchain üzerinde çalışan dünyanın ilk çok zincirli oyunudur. Pokémon-GO’dan ilham alan BCMH, oyuncuların canavarları avlamak ve savaşmak için blok zincirinde sürekli olarak yepyeni yerleri keşfetmelerine olanak tanır. Blok zincirindeki her blok, sınırlı sayıda canavarın (aynı DNA geninden ve nadirlikte) var olabileceği benzersiz bir dijital alandır. Oyuncular ve koleksiyoncular, bu eşsiz canavarları yakalama ve para kazanma şansı için avlanabilir veya savaşabilir.

Advertisement. Scroll to continue reading.

BCMC Coin Nedir?

BCMC, kullanıcıların oyun içinde kazanmak ve harcamak için oynayabileceği bir ERC-20 jetonudur. Kullanıcılar, 3. taraf platformlar aracılığıyla jetonlarını köprülemeye gerek kalmadan BCMC’yi herhangi bir zincire taşımakta özgürdür.

BCMC Coin Nasıl Alınır?

BCMC maksimum arz miktarı 1.000.000.000 BCMC token’dir. BCMCToken satın almak için Gate.io borsasına bağlantıdan komisyon indirimli olarak kayıt olabilirsiniz.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Aylık kripto para çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

En Çok Okunanlar

İlgili Yazılar

Kripto Para

Hasaki, kullanıcıları belirteç ödülleri aracılığıyla müdahale eğitimine katılmaya teşvik etmeyi planlıyor. Verileri etiketlemeye ve düzenlemeye yardımcı olmak için Hsaki’nin yanıtlarının doğruluğu hakkında geri bildirim...

Kripto Para

KlimaDAO, karbon destekli, algoritmik kripto para birimi KLIMA belirteci aracılığıyla iklim eylemini yönlendirmek ve manifestolarını yerine getirmek için merkezi olmayan otonom bir Kuruluştur. Protokol...

Kripto Para

Affyn (FYN), Oynaması Ücretsiz, Oynat ve Kazan mobil oyunuyla blockchain destekli bir Metaverse projesi inşa eden Singapur merkezli bir şirkettir. Coğrafi konum belirleme yeteneğinden ve...

Kripto Para

GoMining(GMT), madenciliği basit ve herkes için erişilebilir hale getirmeyi misyon edinmiş bir şirkettir. Yaklaşık 6 yıldır 2017 yılından beri sektörün içindeler. İki önemli ürünleri var....