İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

Blockchain Monster Hunt (BCMC) Coin Nedir? | Haber

BCMC coin, DODO BSC, QuickSwap ve Sushiswap’dan sonra Gate.io platformunda listelenmeye hazırlanıyor. Gate.io ön satış listesine eklenen kripto para birimini inceleyelim.

BlockChain Monster Coin (BCMC), tüm Blockchain Monster Hunters’ın aradığı nihai hazinedir. Oyuncular, avda avantaj sağlamak, hayat kurtarmak, statü kazanmak ve yönetime katılmak için BCMC’yi kullanabilecekler. BCMC HODLers’ın en üst kademesi de en kazançlı ödüller için canavarlara meydan okuyabilecek!

NFT ve blockchain oyunlarının popülaritesi son zamanlarda patladı. Bununla birlikte, şu anda piyasada bulunan oyunların hiçbiri, blok zinciri oyununun temel özü olması gereken faktörler olan, tamamen merkezi olmayan bir ekosistemi ve eksiksiz bir zincir içi deneyimi tam anlamıyla kucaklamamaktadır.

Blockchain Monster Hunt (BCMH), tamamen blockchain üzerinde çalışan dünyanın ilk çok zincirli oyunudur. Pokémon-GO’dan ilham alan BCMH, oyuncuların canavarları avlamak ve savaşmak için blok zincirinde sürekli olarak yepyeni yerleri keşfetmelerine olanak tanır. Blok zincirindeki her blok, sınırlı sayıda canavarın (aynı DNA geninden ve nadirlikte) var olabileceği benzersiz bir dijital alandır. Oyuncular ve koleksiyoncular, bu eşsiz canavarları yakalama ve para kazanma şansı için avlanabilir veya savaşabilir.

BCMC Coin Nedir?

BCMC, kullanıcıların oyun içinde kazanmak ve harcamak için oynayabileceği bir ERC-20 jetonudur. Kullanıcılar, 3. taraf platformlar aracılığıyla jetonlarını köprülemeye gerek kalmadan BCMC’yi herhangi bir zincire taşımakta özgürdür.

BCMC Coin Nasıl Alınır?

BCMC maksimum arz miktarı 1.000.000.000 BCMC token’dir. BCMCToken satın almak için Gate.io borsasına bağlantıdan komisyon indirimli olarak kayıt olabilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Yazılar

Kripto Para

Kadena, blockchain’in dünyanın etkileşim ve işlem yapma biçiminde devrim yaratabileceği fikri üzerine kuruldu. Kadena, blockchain’in herkes için çalışmasını sağlayan bir teknoloji geliştiriyor. Kadena ekosistemi,...

Kripto Para

CEEK, müzik sanatçılarını, sporcuları ve diğer dijital içerik yaratıcılarını doğrudan sanal dünyalardaki hayranlarına bağlar. CEEK Smart, şu anda bir tiyatro, konser arenası, spor kompleksi,...

Kripto Para

Real Realm, milyonlarca kullanıcısı olan bir savaş strateji oyunudur. Blok zinciri dünyasındaki muazzam potansiyelin farkında olan Real Realm, benzersiz algoritmalarla doğal olarak Ücretsiz Oyna...

Kripto Para

ShopNEXT, Binance Pay ve Binance Smart Chain tarafından desteklenen, mağazadan kazanılan bir kripto alıştırma platformudur. ShopNEXT ortaklarında alışveriş yaparken kullanıcılar ücretsiz kripto para (Bitcoin, Ethereum,...