İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

Blockchain Monster Hunt (BCMC) Coin Nedir? | Haber

BCMC coin, DODO BSC, QuickSwap ve Sushiswap’dan sonra Gate.io platformunda listelenmeye hazırlanıyor. Gate.io ön satış listesine eklenen kripto para birimini inceleyelim.

BlockChain Monster Coin (BCMC), tüm Blockchain Monster Hunters’ın aradığı nihai hazinedir. Oyuncular, avda avantaj sağlamak, hayat kurtarmak, statü kazanmak ve yönetime katılmak için BCMC’yi kullanabilecekler. BCMC HODLers’ın en üst kademesi de en kazançlı ödüller için canavarlara meydan okuyabilecek!

NFT ve blockchain oyunlarının popülaritesi son zamanlarda patladı. Bununla birlikte, şu anda piyasada bulunan oyunların hiçbiri, blok zinciri oyununun temel özü olması gereken faktörler olan, tamamen merkezi olmayan bir ekosistemi ve eksiksiz bir zincir içi deneyimi tam anlamıyla kucaklamamaktadır.

Blockchain Monster Hunt (BCMH), tamamen blockchain üzerinde çalışan dünyanın ilk çok zincirli oyunudur. Pokémon-GO’dan ilham alan BCMH, oyuncuların canavarları avlamak ve savaşmak için blok zincirinde sürekli olarak yepyeni yerleri keşfetmelerine olanak tanır. Blok zincirindeki her blok, sınırlı sayıda canavarın (aynı DNA geninden ve nadirlikte) var olabileceği benzersiz bir dijital alandır. Oyuncular ve koleksiyoncular, bu eşsiz canavarları yakalama ve para kazanma şansı için avlanabilir veya savaşabilir.

Advertisement. Scroll to continue reading.

BCMC Coin Nedir?

BCMC, kullanıcıların oyun içinde kazanmak ve harcamak için oynayabileceği bir ERC-20 jetonudur. Kullanıcılar, 3. taraf platformlar aracılığıyla jetonlarını köprülemeye gerek kalmadan BCMC’yi herhangi bir zincire taşımakta özgürdür.

BCMC Coin Nasıl Alınır?

BCMC maksimum arz miktarı 1.000.000.000 BCMC token’dir. BCMCToken satın almak için Gate.io borsasına bağlantıdan komisyon indirimli olarak kayıt olabilirsiniz.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

En Çok Okunanlar

İlgili Yazılar

Kripto Para

SATS, Binance’te listelendiğinin duyurulmasından bu yana işlem hacmi ve sahiplerinin ilgisindeki artışla %155 büyüme kaydetti.  Binance’in geri sayımına göre SATS, 1 saat 15 dakika içinde Binance’te...

Kripto Para

TerraUSD (USTC), Terra blok zincirinin merkezi olmayan ve algoritmik stablecoin’idir. Değeri ABD Dolarına sabitlenmiş, ölçeklenebilir, getiri sağlayan bir madeni paradır. TerraUSD, Terra topluluğuna değer sunmak ve Dai gibi...

Kripto Para

SAIL, Solana’da inşa edilen yeni bir ekosistemin ana hizmet belirteci olacak. gSAIL, dSAIL, vSAIL ve nSAIL için kullanılacaktır. SAIL’i tutmak, tüm SAIL ekosistem platformunda daha fazla...

Kripto Para

NADA Protocol Token, dünyanın en iyi 100 oyun geliştiricisinden biri olan NADA digital Co., Ltd. tarafından geliştirilen ve sağlanan blockchain tabanlı NFT mobil oyunlarının...