İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

Blockstack (STX) Coin Nedir?

Blockstack (STX), ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) tarafından onaylanmış ilk token projesidir. Blockstack, tarafların yeni nesil adil ve güvenilir bir ortamda etkileşime geçmesini sağlayan Uygulama Madenciliği Programı olarak bilinmektedir. STX, Blockstack ağında dolaşımı serbest bırakılan merkeziyetsiz kripto para birimidir?

Blockstack’ın App Mining Programı sayesinde yetenekli uygulama geliştiricilerin kolaylıkla finansman sağlaması düşünülüyor. Böylelikle uygulama geliştiricileri sermaye olmadan geliştirdikleri uygulamayı kullanıcıların hizmetine sunabilecekler.

Şu anda bu programdan oluşturulan en iyi uygulamalardan biri Blockchain üzerine kurulu bir belge yönetim hizmeti olan Graphite Docs olarak görülüyor.

Geçtiğimiz sekiz ay boyunca, platformdan başlatılan uygulamalar yaklaşık 10 kat arttı. Tüm bu gelişmelerin ardından kısa sürede oldukça fazla ilgi gören Blockstack platformunun kripto para birimi STX coin geçtiğimiz gün Binance borsasında listelendi.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Blockstack (STX) coin satın almak ve yatırım yapmak için Üye OL → Binance.com

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar