İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

Blockstack (STX) Coin Nedir?

Kripto para çekilişleri, güncel gelişmeler ve yorumlar için Twitter adresimi takip edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: Alternatif Coinler Listeleyen Köklü Kripto Para Borsaları (Bu borsalarda 1 Dolar Yatırımla 10.000 adet ve üzeri coin alabilirsiniz.)

Blockstack (STX), ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) tarafından onaylanmış ilk token projesidir. Blockstack, tarafların yeni nesil adil ve güvenilir bir ortamda etkileşime geçmesini sağlayan Uygulama Madenciliği Programı olarak bilinmektedir. STX, Blockstack ağında dolaşımı serbest bırakılan merkeziyetsiz kripto para birimidir?

Blockstack’ın App Mining Programı sayesinde yetenekli uygulama geliştiricilerin kolaylıkla finansman sağlaması düşünülüyor. Böylelikle uygulama geliştiricileri sermaye olmadan geliştirdikleri uygulamayı kullanıcıların hizmetine sunabilecekler.

Şu anda bu programdan oluşturulan en iyi uygulamalardan biri Blockchain üzerine kurulu bir belge yönetim hizmeti olan Graphite Docs olarak görülüyor.

Geçtiğimiz sekiz ay boyunca, platformdan başlatılan uygulamalar yaklaşık 10 kat arttı. Tüm bu gelişmelerin ardından kısa sürede oldukça fazla ilgi gören Blockstack platformunun kripto para birimi STX coin geçtiğimiz gün Binance borsasında listelendi.

Blockstack (STX) coin satın almak ve yatırım yapmak için Üye OL → Binance.com

Popüler kripto para birimleri hakkında güncel gelişmelere ve özet bilgilere anında ulaşmak için yeni Twitter adresimi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Yazılar