İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

Blocktix (TIX) coin nedir? Geleceği var mı?

Blocktix Sistemi  Eğlence, Konser, Etkinlik gibi organizasyonların bilet dağıtımı, bilet transferi ve promosyonları bir çatı altında toplayan merkezi olmayan bir platform olarak düşünülebilir.

Blocktix yukarıda bahsedilen sorunların tümüne çözümler sunan tek bir hizmettir, aynı zamanda dağıtıcılar ve satış kanalları için çok düşük, nominal bir ücret alır böylece, piyasadaki diğer verimsiz sistemlere harcanan komisyonları ortadan kaldırmış oluyorlar.

Daha önce de belirtildiği gibi eğlence endüstrisi müşterilere adil fırsatlar ve makul bilet değerleri sağlama konusunda yetersiz kalıyor yada satış kanalları tarafından yüksek komisyonlar alınıyor.  Buna bir tepki olarak piyasaya bu sorunları çözme kabiliyetine sahip bir sistemi barındıran Blocktix teknolojisi sunuldu.

Blocktix platformu eğlence sektörünün cazip bir gelir kaynağı olmasından dolayı yatırımcıların oldukça fazla dikkatini çekmektedir.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Sadece Amerikan Ekonomisi baz alındığında Ekonomiye eğlence sektörünün sağladığı 106 milyar dolarlık katkı, otomobil üretiminin yarattığı miktardan ( 78 milyar dolar ) daha fazla…

TIX coin satın almak ve yatırım yapmak için Üye OL → Binance.com

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar