İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

Blocktix (TIX) coin nedir? Geleceği var mı?

Kripto para çekilişleri, güncel gelişmeler ve yorumlar için Twitter adresimi takip edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: Alternatif Coinler Listeleyen Köklü Kripto Para Borsaları (Bu borsalarda 1 Dolar Yatırımla 10.000 adet ve üzeri coin alabilirsiniz.)

Blocktix Sistemi  Eğlence, Konser, Etkinlik gibi organizasyonların bilet dağıtımı, bilet transferi ve promosyonları bir çatı altında toplayan merkezi olmayan bir platform olarak düşünülebilir.

Blocktix yukarıda bahsedilen sorunların tümüne çözümler sunan tek bir hizmettir, aynı zamanda dağıtıcılar ve satış kanalları için çok düşük, nominal bir ücret alır böylece, piyasadaki diğer verimsiz sistemlere harcanan komisyonları ortadan kaldırmış oluyorlar.

Daha önce de belirtildiği gibi eğlence endüstrisi müşterilere adil fırsatlar ve makul bilet değerleri sağlama konusunda yetersiz kalıyor yada satış kanalları tarafından yüksek komisyonlar alınıyor.  Buna bir tepki olarak piyasaya bu sorunları çözme kabiliyetine sahip bir sistemi barındıran Blocktix teknolojisi sunuldu.

Blocktix platformu eğlence sektörünün cazip bir gelir kaynağı olmasından dolayı yatırımcıların oldukça fazla dikkatini çekmektedir.

Sadece Amerikan Ekonomisi baz alındığında Ekonomiye eğlence sektörünün sağladığı 106 milyar dolarlık katkı, otomobil üretiminin yarattığı miktardan ( 78 milyar dolar ) daha fazla…

TIX coin satın almak ve yatırım yapmak için Üye OL → Binance.com

Popüler kripto para birimleri hakkında güncel gelişmelere ve özet bilgilere anında ulaşmak için yeni Twitter adresimi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Yazılar