İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

Bluzelle (BLZ) coin nedir?

Bluzelle, merkezi olmayan internet için tasarlanmış bir veri depolama platformudur. Çözüm, yüksek güvenilirlik, kurumsal düzeyde ölçeklenebilirlik ve yüksek performans hızları sunmayı taahhüt eder.

Singapur’da kurulu olan şirket A Serisi finansmanını 1.5 milyon dolar artırdı. Birçoğu, 2014 yılında kurulan yeni bir merkezileştirilmiş blok zincir depolama sağlayıcısı Storj’le karşılaştırılıyorlar.

Bluzelle’nin amacı, yeni ve merkezi olmayan internet ile kullanıcıların internetten daha fazla verim elde etmesini sağlamaktır.

Bluzelle Nasıl Çalışır?

Bluzelle, blokçu için orta katmanlı bir depolama çözümü yaratıyor. Açıkçası blokçu sadece bir protokoldür, tıpkı internet bir iletişim protokolü gibidir. Bu protokolün tümünden yararlanmak için katmanlı uygulamalara ihtiyacımız var. Bluzelle’ın fırsat gördüğü yer budur.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Bluzelle’in ilk hedefi merkezi olmayan bir veritabanı ağı oluşturmaktır.

Bluzelle veritabanı ağı, donanım kaynaklarını ağa kiralayarak üreticilere getiri elde etme fırsatı içerir.

Ekosistem Bluzelle coin kullanımı etrafında döner. Tüketiciler veritabanı servislerine erişmek için belirteçler varken, üreticiler kaynaklarını paylaşma karşılığında tokens kazanacaklar.

Bluzelle Özellikleri

Bluzelle aşağıdaki özelliklerin hepsini temel alıyor;

Yüksek Güvenilirlik: Bluzelle, tüm dünyadaki düğümlere küçük veri parçalarını depolar ve herhangi bir arıza noktasını ortadan kaldırır.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Kurumsal Ölçeklenebilirlik: Bluzelle, verileri kurumsal düzeyde ölçeklenebilirlik sağlayabilen benzersiz, dağıtılmış ve akıllı bir şekilde saklar.

Yüksek Hız: Bluzelle yüksek performans hızlarını vurgular. Bu hızları sağlamak için Bluzelle, performans metriklerini karşılamak için tüketicinin verilerini parçalayan düğümlerin sayısını ve konumunu dinamik olarak ayarlayacaktır.

Sonuç

Bluzelle, merkezi olmayan internet ve kurumsal kullanım için merkezi olmayan bir veri depolama çözümü oluşturan bir Singapur ve Vancouver merkezli şirkettir. Şirketin depolama sistemi Storj gibi seçenekler gibi çalışır. Müşteriler, dünya çapında bilgisayar kaynakları üzerinde belirteçler harcayabilir veya kullanılmayan bilgisayar kaynakları için belirteçler kazanabilir.

BLZ coin alım satım yapmak için Üye OL → Binance.com

Advertisement. Scroll to continue reading.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

En Çok Okunanlar

İlgili Yazılar