İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

BOBA Coin Nedir? | BOBA Network Nedir? | Haber | Yorum

Boba, Enya ekibi tarafından OMG Vakfı’na temel katkıda bulunanlar olarak inşa edilen bir L2 Ethereum ölçeklendirme ve büyütme çözümüdür. Boba, gaz ücretlerini azaltan, işlem hacmini iyileştiren ve akıllı sözleşmelerin yeteneklerini genişleten yeni nesil Ethereum Katman 2 İyimser Toplama ölçeklendirme çözümüdür. Boba, topluluk tarafından yönlendirilen likidite havuzları tarafından desteklenen hızlı çıkışlar sunarak İyimser Toplama çıkış süresini yedi günden yalnızca birkaç dakikaya indirirken, LP’lere teşvikli verim çiftçiliği fırsatları sunuyor.

Boba’nın genişletilebilir akıllı sözleşmeleri, Ethereum ekosistemindeki geliştiricilerin, AWS Lambda gibi web ölçeğinde altyapıda yürütülen kodu çağıran dApp’ler oluşturmasını sağlayarak zincir üzerinde yürütülmesi çok pahalı veya imkansız olan algoritmaların kullanılmasını mümkün kılacaktır.

BOBA Netwrok Nedir?

Boba Network, Optimism tarafından yapılan harika açık kaynak çalışması ile Enya ekibinin takas tabanlı rampa, hızlı çıkış, zincirler arası köprüleme ve diğer özellikler üzerindeki araştırma ve geliştirme çabalarını birleştiren bir Optimistic Rollup’tur.

Boba Ağı Güvenli mi?

Advertisement. Scroll to continue reading.

Boba Ağı, Ethereum zinciri kadar güvenlidir. İyimser Toplamalar, Ethereum’un kendisi “canlı” olduğu (işlemleri aktif olarak sansürlemediği) sürece güvenlidir. Bu güvenlik modeli, Boba Optimism tabanlı zincirde yayınlanan kötü işlem sonuçlarını ortaya çıkarmak için kullanıcılara ödeme yapıldığı bir “dolandırıcılık kanıtları” sistemi tarafından desteklenmektedir.

BOBA Coin Nedir?

BOBA, topluluk girişimleri ve ağın geleceği için yön için kullanılacak olan Boba DAO’nun yönetimi için kullanılacaktır. Her bir BOBA coin sahibi, Boba Network’e yatırdıkları her token için bir oy alacaktır. Token sahipleri, yönetişim yönergelerine uygun olarak DAO’daki teklifler için teklif sunmaya, oy vermeye ve oyları devretmeye hak kazanacaktır.

Boba Network üzerinde stake edilen BOBA jetonları, topluluk tarafından yönetilen bir zincir üzeri dağıtım yoluyla ağ tarafından kazanılan işlem ücretlerinin bir kısmını da alacaktır. Ücret paylaşımı düzenlemelerinin zamanlaması ve özellikleri, bir Boba DAO yönetişim teklifinde paylaşılacak ve ağ, bu tür ayrıntıların belirlenmesine yardımcı olacak kadar uzun süre sabit bir durumda çalıştıktan sonra bir DAO oylamasına tabi olacaktır.

BOBA Coin Nasıl Alınır?

BOBA Coin satın almak için Gate.io borsasına bağlantıdan komisyon indirimli olarak kayıt olabilirsiniz.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Aylık kripto para çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

En Çok Okunanlar

İlgili Yazılar

Kripto Para

Hasaki, kullanıcıları belirteç ödülleri aracılığıyla müdahale eğitimine katılmaya teşvik etmeyi planlıyor. Verileri etiketlemeye ve düzenlemeye yardımcı olmak için Hsaki’nin yanıtlarının doğruluğu hakkında geri bildirim...

Kripto Para

KlimaDAO, karbon destekli, algoritmik kripto para birimi KLIMA belirteci aracılığıyla iklim eylemini yönlendirmek ve manifestolarını yerine getirmek için merkezi olmayan otonom bir Kuruluştur. Protokol...

Kripto Para

Affyn (FYN), Oynaması Ücretsiz, Oynat ve Kazan mobil oyunuyla blockchain destekli bir Metaverse projesi inşa eden Singapur merkezli bir şirkettir. Coğrafi konum belirleme yeteneğinden ve...

Kripto Para

GoMining(GMT), madenciliği basit ve herkes için erişilebilir hale getirmeyi misyon edinmiş bir şirkettir. Yaklaşık 6 yıldır 2017 yılından beri sektörün içindeler. İki önemli ürünleri var....