İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

BORA Coin Nedir? | BORA Coin Hakkında Bilgiler

BORA, oyunları ve dijital içeriği dağıtarak ve ikili blok zinciri yapısı ve tescilli belirteç mekanizması kullanarak kullanıcı etkileşimini teşvik ederek mevcut endüstri sorunlarını çözmek için tasarlanmış bir DApp platformudur. Platformun jetonu BORA token olarak bilinir. 

BORA, içeriğin güvenli ve şeffaf dağıtımını sağlayan ve blok zincirindeki dijital varlıkların değerini koruyan ve kilidini açan bir çözüm sunar. Ayrıca BORA platformu, içerik sağlayıcılar tarafından bağımsız blok zinciri uygulamasına izin vermek için modüler bir mimari kullanılarak tasarlanmıştır.

Bu, her hizmetin verilerinin ve işlemlerinin platformdaki diğer hizmetleri etkilemeden bağımsız olarak çalışmasını garanti eder. Bu arada kullanıcılar, tek bir birleşik kullanıcı deneyimi aracılığıyla BORA ekosistemi tarafından sağlanan çeşitli içerik hizmetlerinden yararlanabilir.

Kullanıcı kimliği, hesaplar ve varlıklar ekosistem içinde tamamen entegre ve karşılıklı olarak uyumludur ve BORA platformu, bu içerik hizmetlerinin faaliyetlerini sorunsuz bir şekilde ele alacak performans ve ölçeklenebilirliğe sahiptir.

Advertisement. Scroll to continue reading.

BORA Coin Nedir?

Bora coin, platformun kripto para birimi olarak bilinmektedir. Maksimum arz miktarı 1.205.750.000 jeton olarak sabitlenmiştir.

Gate.io borsasında listelenmesinin ardından adından sıkça söz ettiren kripto para birimleri arasında yerini almıştır.

Bora Coin Nasıl Alınır?

BORA token satın almak için Gate.io borsasına bağlantıdan komisyon indirimli olarak kayıt olabilirsiniz.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Kripto Para

NanoByte, kripto-cüzdanları e-para, kredi kartları, sigorta ve diğer yatırımlar gibi FIAT ürünleriyle uyumlu hale getirerek kripto para birimini geleneksel/geleneksel para birimi sistemine bağlamayı amaçlamaktadır....

Kripto Para

Gate.io Startup listelemesine eklenen ASTO Coin hakkında merak edilenleri sizler için derliyoruz. Altered State Machine (ASTO), Dinamik NFT’ler tarafından desteklenen yapay zeka için Merkezi...

Kripto Para

Web 2.0’a elveda deyin ve web 3.0 ile geleceğe girin. Web’i tamamen yeni bir bakış açısıyla keşfetmenizi sağlayan yerleşik kripto özellikleri içeren tamamen sürükleyici...

Kripto Para

Black Stallion, çeşitli zırhlı savaş araçları ve uçakların yanı sıra ek silahlarla (örneğin Drone’lar) dolu bir oyun evrenidir. MBG evreninde, taret gibi tank parçaları, tankın...