İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

BORA Coin Nedir? | BORA Coin Hakkında Bilgiler

BORA, oyunları ve dijital içeriği dağıtarak ve ikili blok zinciri yapısı ve tescilli belirteç mekanizması kullanarak kullanıcı etkileşimini teşvik ederek mevcut endüstri sorunlarını çözmek için tasarlanmış bir DApp platformudur. Platformun jetonu BORA token olarak bilinir. 

BORA, içeriğin güvenli ve şeffaf dağıtımını sağlayan ve blok zincirindeki dijital varlıkların değerini koruyan ve kilidini açan bir çözüm sunar. Ayrıca BORA platformu, içerik sağlayıcılar tarafından bağımsız blok zinciri uygulamasına izin vermek için modüler bir mimari kullanılarak tasarlanmıştır.

Bu, her hizmetin verilerinin ve işlemlerinin platformdaki diğer hizmetleri etkilemeden bağımsız olarak çalışmasını garanti eder. Bu arada kullanıcılar, tek bir birleşik kullanıcı deneyimi aracılığıyla BORA ekosistemi tarafından sağlanan çeşitli içerik hizmetlerinden yararlanabilir.

Kullanıcı kimliği, hesaplar ve varlıklar ekosistem içinde tamamen entegre ve karşılıklı olarak uyumludur ve BORA platformu, bu içerik hizmetlerinin faaliyetlerini sorunsuz bir şekilde ele alacak performans ve ölçeklenebilirliğe sahiptir.

Advertisement. Scroll to continue reading.

BORA Coin Nedir?

Bora coin, platformun kripto para birimi olarak bilinmektedir. Maksimum arz miktarı 1.205.750.000 jeton olarak sabitlenmiştir.

Gate.io borsasında listelenmesinin ardından adından sıkça söz ettiren kripto para birimleri arasında yerini almıştır.

Bora Coin Nasıl Alınır?

BORA token satın almak için Gate.io borsasına bağlantıdan komisyon indirimli olarak kayıt olabilirsiniz.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Kripto Para

MetaElfLand, E-Spor on-chain oyunlarının piyasada gelişmesiyle ekip bu hazineyi keşfetmeye karar verdi. Profesyonel Aktüer Üyelerin de yardımıyla MetaElfLand, tüm dünyadaki oyunculara uzun soluklu, adil ve...

Kripto Para

Typelt, kullanıcıların onu günlük yazma aktivitelerini gerçekleştirmek için kullanarak pasif bir gelir elde etmelerini sağlayan devrim niteliğinde yeni bir klavyedir. Bu yenilikçi klavye, klavye temalarını,...

Kripto Para

NADA Protocol Token, dünyanın en iyi 100 oyun geliştiricisinden biri olan NADA digital Co., Ltd. tarafından geliştirilen ve sağlanan blockchain tabanlı NFT mobil oyunlarının...

Kripto Para

Hatom: HTM, farklı bir ürün yelpazesi aracılığıyla DeFi ortamını canlandırmak gibi belirgin bir amacı olan MultiversX’in ilk likidite protokolü olarak hizmet ediyor. Organik ve...