İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

Breakout (BRX) coin nedir?

Breakout, çok para birimlik blok zinciri olarak adlandırılan, çeşitli para birimlerini destekleyen merkezi olmayan bir blok köprüsü platformudur . Ayrıca, Breakout zincirindeki her bir para birimi Bitcoin benzeri bir giriş ve çıkış mekanizması üzerinden aktarılabilir. Platform, Bahis Kanıtı (PoE) ve İş Kanıtı (PoW) kavramlarını benimser, bu özelliklerin bu yönlerinin farklı paralar üretebileceği ilk blok zinciri haline gelmesini sağlar.

Breakout, tanıtım amaçlı olarak BRX’leri borçlandırma yöntemi ile dağıtmıştır. Ancak kredi harcamalarıyla ilgili sıkı hükümlerle hareket etmektedir. Örneğin, alıcılar para değişimlerini borsalarda satamazlar. Kredilerin ödül puanları veya teşvikler olarak kullanılması gerekiyor. Kredinin şartlarına göre, borç alanın açık pazarda net bir alıcı olması teşvik edilir. Buna ek olarak, BRX’in fiyatı, kredi geri ödeme süresi boyunca artarsa, alıcıya ek ödeme verilmez.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

En Çok Okunanlar

İlgili Yazılar