İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

Breakout (BRX) coin nedir?

Kripto para çekilişleri, güncel gelişmeler ve yorumlar için Twitter adresimi takip edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: Alternatif Coinler Listeleyen Köklü Kripto Para Borsaları (Bu borsalarda 1 Dolar Yatırımla 10.000 adet ve üzeri coin alabilirsiniz.)

Breakout, çok para birimlik blok zinciri olarak adlandırılan, çeşitli para birimlerini destekleyen merkezi olmayan bir blok köprüsü platformudur . Ayrıca, Breakout zincirindeki her bir para birimi Bitcoin benzeri bir giriş ve çıkış mekanizması üzerinden aktarılabilir. Platform, Bahis Kanıtı (PoE) ve İş Kanıtı (PoW) kavramlarını benimser, bu özelliklerin bu yönlerinin farklı paralar üretebileceği ilk blok zinciri haline gelmesini sağlar.

Breakout, tanıtım amaçlı olarak BRX’leri borçlandırma yöntemi ile dağıtmıştır. Ancak kredi harcamalarıyla ilgili sıkı hükümlerle hareket etmektedir. Örneğin, alıcılar para değişimlerini borsalarda satamazlar. Kredilerin ödül puanları veya teşvikler olarak kullanılması gerekiyor. Kredinin şartlarına göre, borç alanın açık pazarda net bir alıcı olması teşvik edilir. Buna ek olarak, BRX’in fiyatı, kredi geri ödeme süresi boyunca artarsa, alıcıya ek ödeme verilmez.

Popüler kripto para birimleri hakkında güncel gelişmelere ve özet bilgilere anında ulaşmak için yeni Twitter adresimi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Yazılar