İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

BSCEX Coin Nedir? Toplam Arz Ve Yorum

Kripto para borsasının son dönemlerde gündem ismi olan BSCEX Coin, pek çok yatırımcının yükü miktarda satın alıp kar elde ettiği bir sanal para oldu. Hal böyle olunca BSCEX coin hakkında pek çok durum da merak edilmeye başlandı. Özellikle coin hakkında hiç bilgi sahibi olmayan bireyler BSCEX Coin nedir gibi araştırmalar yapmaya başladı.

BSCex, Binance Akıllı Zincir (BSC) üzerinde çalışan, merkezi olmayan, gözetim altında olmayan kripto para borsası merkezli bir ekosistemdir. BSCex’in misyonu, Binance’in zincir dışı hizmetlerini blok zincirinde kullanılabilir hale getirmek, BSC üzerindeki uygulamaları geliştirmek ve kullanıcılarımızın token kazanmasına ve diğer birçok ekonomik fayda sağlamasına olanak tanıyan merkezi olmayan finansın özelliklerini tanıtmaktır.

BSCex teknolojisi, Çapraz Likidite Katmanı 2 olarak adlandırılan benzersiz teknolojiye odaklanmaktadır. Bu teknoloji, kripto tüccarları ve getiri için daha iyi likidite ve getiri çiftliği hizmetleri sağlamak için Pancakeswap, BakerySwap, BurgerSwap gibi BSC’deki popüler AMM’lerin likiditesini kullanır. 

BSCX belirteci, Liquidity Mining tarafından basılır. BSCex ekosisteminin yönetişim ve eşitlik belirtecidir. BSCX sahibi kullanıcılar, likidite çiftçiliği, IDO (LaunchpadX), LaunchpoolX ve token sahiplerimizin ekonomik faydalarını garanti eden BSCex ekosisteminin diğer birçok zincir içi faaliyetlerine katılabilir. BSCX sözleşmesi, hiç kimsenin ekosistemimizin adilliğini engellememesini sağlamak için tamamen adil bir dağıtım mekanizması benimser.

Advertisement. Scroll to continue reading.

BSCEX Coin Piyasaya Çıkış

BSCEX, daha öncesinde kurulmuş olsa da kripto para borsasına 5 Ocak 2021 tarihinde girdi. Yeni olsa da kurucusunun ve ekibinin hızlı gelişimiyle ve şirketine verdiği önem ile giderek gelişti. Yalnızca 2 ayda müthiş bir ivme yakalayan BSCEX coin kripto para dünyasında adını hızlıca duyurdu. Toplu alım satımlarda inanılmaz kar ettiren BSCEX’in ilk alıcıları karlarını %200’ün üzerine çıkartı.

Piyasa değeri henüz belli olmayan BSCEX, maksimum arzı olan 9,983,396 BSCEX’e yükseldiğinde 1,526,102,349 TL piyasa değerinde olacak. Bu durum ise kendisine yatırım yapanlara bir hayli kazandıracağından dolayı fazlasıyla yatırımcı BSCEX’i tercih ediyor. Hacmi yükselişte olan BSCEX’in hacim değeri 84,392,787 TL olarak piyasada bulunuyor.

Şimdiye kadar en düşük değeri 4.55 TL olan BSCEX, en yüksek değeri olarak 231.10TL gördü ve bu durum yalnızca 2 ay içerisinde gerçekleşti. 11 Mart 2021 152 TL civarında bulunuyor.

BSCEX Coin Toplam Arz

BSCEX Toplam arz rekoru şimdiye kadar 4,882,107 TL oldu. Maksimum arzı 9,983,396 milyon TL olan BSCEX ya da BSCX’in toplam arzı ise 4,882,107 milyon TL olarak değer gördü. Dolaşan arzı henüz belli olmasa da toplam arzı ve maksimum arzı bilinen BSCEX’in toplam arza yakın bir dolaşan arzı olacağı düşünülüyor.

Dolaşan arzın ve piyasa değerinin henüz belirlenmemesinin sebebi ise Coin’in yeni çıkmasından kaynaklanmaktadır.

Advertisement. Scroll to continue reading.

BSCEX Yorum

İnsanların güvenini kısa sürede kazanan BSCEX hakkında yorum yapmak şuanki konumu açısından çok mümkün görünmüyor. Daha uzun soluklu proje takibi ve yenilikçi stratejilerin yakından izlenmesi gerekiyor.

Şuan için herhangi bir forumda ya da BSCEX satan bir sitenin yorumlarında kripto para ile ilgili kötü ve aşağılayıcı bir yorum bulmak hemen hemen imkansız.

Kripto para alım satım yapmak için Üye OL → Binance.com

Advertisement. Scroll to continue reading.

Aylık kripto para çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

En Çok Okunanlar

İlgili Yazılar

Kripto Para

Hasaki, kullanıcıları belirteç ödülleri aracılığıyla müdahale eğitimine katılmaya teşvik etmeyi planlıyor. Verileri etiketlemeye ve düzenlemeye yardımcı olmak için Hsaki’nin yanıtlarının doğruluğu hakkında geri bildirim...

Kripto Para

KlimaDAO, karbon destekli, algoritmik kripto para birimi KLIMA belirteci aracılığıyla iklim eylemini yönlendirmek ve manifestolarını yerine getirmek için merkezi olmayan otonom bir Kuruluştur. Protokol...

Kripto Para

Affyn (FYN), Oynaması Ücretsiz, Oynat ve Kazan mobil oyunuyla blockchain destekli bir Metaverse projesi inşa eden Singapur merkezli bir şirkettir. Coğrafi konum belirleme yeteneğinden ve...

Kripto Para

GoMining(GMT), madenciliği basit ve herkes için erişilebilir hale getirmeyi misyon edinmiş bir şirkettir. Yaklaşık 6 yıldır 2017 yılından beri sektörün içindeler. İki önemli ürünleri var....