İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

BSW Coin Nedir? | Biswap Nedir? | BSW Coin Hakkında Bilgiler

Biswap, üç tip yönlendirme sistemi ve en düşük platform işlem ücretleri (%0,1) ile piyasadaki ilk merkezi olmayan değişim platformudur. Binance Akıllı Zincir ağında BEP-20 jetonlarını takas etmek için merkezi olmayan bir değişim platformudur. Bu ağ, üstün hızı ve çok daha düşük ağ işlem maliyetlerini garanti eder.

Yüksek kaliteli ürünler ve hizmetler aracılığıyla merkezi olmayan finansmana gerçek değer, adalet ve yenilik sağlamaya büyük önem veriyorlar. Biswap hızlı, güvenlidir ve herkes token takas edebilir ve kazanabilir.

Biswap Launchpool Nedir?

Biswap Launchpool, bir kullanıcının diğer projelerin jetonlarını ücretsiz olarak kazanmak için BSW jetonlarını stake etmesine izin verir. Alınan jeton sayısı, bir kullanıcının havuza abone olduğu jetonların sayısına ve havuzda stake edilen toplam BSW jetonlarının miktarına bağlıdır.

Bir kullanıcı, genellikle yaklaşık 30 gün (tartışmaya tabi) olmak üzere belirli bir süre boyunca yeni jetonu kazanabilir. Bir kullanıcının kazandığı jetonlar her 3 saniyede bir hesaplanır ve bir kullanıcı bekleyen ödülleri istediği zaman toplayabilir.

Biswap Neden Tercih Ediliyor?

 • Küresel Erişim: Dünya genelinde 100.000’den fazla kullanıcıya erişin.
 • Likidite: Biswap Launchpool’da başlatılan projeler listelenecek ve yüksek ticaret likiditesine sahip olacak.
 • Jeton Dağıtımı: Simgeniz, simgenizi tutan büyük bir kullanıcı tabanına anında dağıtılacaktır.
 • Ticaret Yarışması: Biswap, jetonunuzla işlem hacmini en üst düzeye çıkarmak için projenize özel bir turnuva düzenleyecektir.
 • Pazarlama Desteği: Projeniz tüm sosyal medya platformlarımızda 50K+’ın üzerinde bir izleyici kitlesiyle tanıtılacaktır.
 • Yeni fırsatlar: Jetonunuz ayrıca yüksek APR ile Biswap Çiftliklerine eklenebilir.

Biswap Exchange Nedir?

Biswap Exchange , bir kullanıcının Binance Akıllı Zincir ağında iki jeton alışverişi yapmasına izin veren otomatik bir piyasa yapıcıdır (AMM). Borsaya sağlanan likidite, jetonlarını Likidite Havuzlarında stake eden Likidite Sağlayıcılardan (“LP’ler”) gelir. Karşılığında, bir kullanıcı “Çiftliklerde” BSW jetonları kazanmak için de stake edilebilecek LP jetonları alır.

Bir kullanıcı borsada token takası (ticareti) yaptığında, %0,1’lik bir işlem ücreti alınır ve bu işlem aşağıdaki şekilde bölünür:

 • %0,05 likidite sağlayıcılarına ücret ödülü şeklinde iade edilir.
 • BSW token yakma için %0,05 kullanılır.

BSW Coin Nedir?

BSW coin, Biswap platformunun yerel yönetişim belirtecidir. Maksimum arz miktarı 600.000.000 jeton olarak sabitlenmiştir. Token yakma programı ile jeton değerinin korunması ve artması hedeflenmektedir.

Yakma pratiği, proje geliştiricilerinin piyasadan jeton satın almalarını veya halihazırda kendilerine sunulan arzın parçalarını yakmayı içerebilir. Burada, Biswap’ta yürürlükte olan beş deflasyonist mekanizma var.

 1. Yönlendiren olmayan hesaplardan elde edilen tüm ödüller, BSW belirteci yakma için kullanılır.
 2. Alım satım ücretlerinin %50’si, BSW tokenlerini piyasadan geri almak ve yakmak için kullanılır.
 3. BSW Otomatik Bileşik performans ücreti, jeton yakma için kullanılır.
 4. Satın alınan tüm piyango biletlerinin %13’ü jeton yakma için kullanılıyor.
 5. NFT satış gelirinden %10 yakılır.

600 milyon BSW jetonunun tahsisi aşağıdaki gibidir:

 • Çiftlikler / Fırlatma Havuzları: Blok başına %80,7
 • Yönlendirme Programı: blok başına %4,3
 • SAFU: Blok başına %1
 • Takım: blok başına %9
 • Yatırım Fonu: Blok başına %5

BSW Coin Nasıl Alınır?

BSW token satın almak için Gate.io borsasına bağlantıdan komisyon indirimli olarak kayıt olabilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Yazılar

Kripto Para

DOGAMÍ, tamamen yeni, güçlendirilmiş bir deneyim yaratmak için en son blok zinciri yeniliklerini mobil oyunla birleştirir: Petaverse.Dogamí, oynamak için kazanılan, Metaverse’e hazır, sanal bir...

Kripto Para

Kültür, sanat, oyun, eğlence ve etkinlikler aracılığıyla web3’te yeni bir ifade buldu. Blok zincirinin kültür üzerindeki etkisinin olasılıkları o kadar sonsuzdur ki, bunların hepsi henüz...

Kripto Para

Berry Data, BSC’de (Binance Smart Chain) şeffaf, topluluk tarafından doğrulanmış bir fiyat kehanetidir. Berry Data, zincir dışı veriler için güvenilir ve merkezi olmayan bir...

Kripto Para

Aleph Zero, anında kesinliğe sahip, gizliliği artıran, Hisse Kanıtı halka açık bir blok zinciridir. Kurumsal kullanıma hazır, yüksek performanslı ağ, eşler tarafından gözden geçirilmiş ve...