İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

BTL Coin Nedir? | Bitlocus Nedir? | BTL Coin Hakkında Bilgiler

Bitlocus, son kullanıcıların fiat varlıklarını doğrudan kripto ile etkileşime girmeden kolayca DeFi alanına yatırmalarına olanak tanıyan eksiksiz bir yatırım ekosistemidir. Platform, tamamen AML ve KYC uyumlu ve birkaç itibari para yatırma/çekme seçeneğine sahip mevcut merkezi borsa (2018’de kurulan Bitlocus CEX) üzerine inşa edilmiştir. 

Bitlocus, kripto dostu bir bankacılık hizmeti olan Payrico ve Ginger Fund ile ortaktır. Son kullanıcılara, risk seviyelerine göre kategorize edilecek güvenilir DeFi projelerinden Tier 1 yatırım seçenekleri sunulur. Bitlocus platformu üzerinden yapılan DeFi yatırımları için de garanti fonu seçeneği olacaktır.

Neden Bitlocus?

  • Basit Kullanıcı Arayüzü: DeFi’ye yatırım yapmak artık çok kolay. Bitlocus, kullanıcılar için süreci yalnızca birkaç adıma kısaltır. Ayrıca, kullanıcı arayüzü herhangi bir üst düzey teknik beceri veya kripto bilgisi gerektirmez.
  • Maliyet Yönetimi: Platformu kullanırken maliyet önemli ölçüde azalır. Ayrıca Bitlocus, itibari paradan kriptoya dönüştürme ücretini tamamen ortadan kaldırır. Ek olarak, DeFi protokolüne yatırım yapmak yalnızca %0,5 gibi düşük bir ücrete mal olur.
  • Riskleri Azaltma: Gelişmiş koruma sistemi, DeFi ile ilişkili yatırım risklerini neredeyse sıfıra indirir. Özellikle Bitlocus, kullanıcıları Ponzi planlarından, dolandırıcılıklardan ve anormal döviz kurundan (örneğin, EUR’dan USD’ye dönüştürme) koruyacaktır.

BTL Coin Nedir?

BTL, Bitlocus platformunun yerel belirtecidir. BTL tokeni satın almak, Tier 1 DeFi protokolleri için kripto topluluğuna fayda sağlayacak bir Fiat-DeFi ağ geçidi oluşturmak için harika bir fırsat sunarken, token sahiplerine BTL ekosisteminin kendini korumasına yardımcı olmak için ödüller kazanmaları için bir ortam sağlar.

BTL Coin Nasıl Alınır?

Toplam arz miktarı 500,000,000 BTL token’dir. BTL token satın almak için Gate.io borsasına bağlantıdan komisyon indirimli olarak kayıt olabilirsiniz.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Aylık kripto para çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

En Çok Okunanlar

İlgili Yazılar

Kripto Para

Hasaki, kullanıcıları belirteç ödülleri aracılığıyla müdahale eğitimine katılmaya teşvik etmeyi planlıyor. Verileri etiketlemeye ve düzenlemeye yardımcı olmak için Hsaki’nin yanıtlarının doğruluğu hakkında geri bildirim...

Kripto Para

KlimaDAO, karbon destekli, algoritmik kripto para birimi KLIMA belirteci aracılığıyla iklim eylemini yönlendirmek ve manifestolarını yerine getirmek için merkezi olmayan otonom bir Kuruluştur. Protokol...

Kripto Para

Affyn (FYN), Oynaması Ücretsiz, Oynat ve Kazan mobil oyunuyla blockchain destekli bir Metaverse projesi inşa eden Singapur merkezli bir şirkettir. Coğrafi konum belirleme yeteneğinden ve...

Kripto Para

GoMining(GMT), madenciliği basit ve herkes için erişilebilir hale getirmeyi misyon edinmiş bir şirkettir. Yaklaşık 6 yıldır 2017 yılından beri sektörün içindeler. İki önemli ürünleri var....