İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

Budbo (BUBO) coin nedir?

Budbo 2.0 , kullanıcıların, dağıtıcıların ve kuryelerin birbirleriyle etkileşimde bulunma ve veri alışverişi yapma şeklini değiştirmeye yardımcı olacak şekilde tasarlanmış yeni, açık, şeffaf ve herkes tarafından doğrulanabilir bir platformdur.

  • Değer varlıkları
  • Sözleşmeler

Budbo uygulaması, blockchain ağından yararlanır ve böylece büyüme ve sosyal destek açısından neredeyse bitmeyen olasılıklara sahiptir. Budbo 2.0 tarafından sunulan bazı hizmetler arasında ürün eşleştirmesi, doğrudan organik reklam, anında ödemeler, verimli tedarik zinciri ve envanter yönetimi bulunur.

Budbo öne çıkan özellekleri nelerdir?

Anında İzleme: kullanıcılar ücretsiz mobil uygulaması aracılığıyla ‘Gerçek Zamanlı GPS izleme’ seçeneğine sahiptir.

Güncel Bilgi: Budbo, en alakalı veri setlerinin hepsinin belirli bir zamanda uygulama tarafından kullanıldığından emin olmak için ‘Özel API etkileşimleri’ni kullanır.

Veriye dayalı kararlar: Karmaşık analitik verilerin karşılaştırılması yoluyla, Budbo gerektiğinde akıllı iş tercihleri ​​yapabilmektedir.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Yasal: Şirketin tüm kolaylaştırıcıları, sıkı devlet ve Federal yasalara tam uyum içinde yürütmek için yapılır

Güvenli: Tüm hassas veriler güvenli bir bulut sunucusunda saklanır.

BuBo Jetonları, bu uygulamaya özgü para birimi olacaktır. Budbo ekosistemini güçlendirmek ve teşvik etmek için kullanılabilecek bir dijital varlık olarak hizmet edecektir. 

Budbo şuan için HitBtc borsasında işlem görmektedir.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

En Çok Okunanlar

İlgili Yazılar