İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

Budbo (BUBO) coin nedir?

Kripto para çekilişleri, güncel gelişmeler ve yorumlar için Twitter adresimi takip edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: Alternatif Coinler Listeleyen Köklü Kripto Para Borsaları (Bu borsalarda 1 Dolar Yatırımla 10.000 adet ve üzeri coin alabilirsiniz.)

Budbo 2.0 , kullanıcıların, dağıtıcıların ve kuryelerin birbirleriyle etkileşimde bulunma ve veri alışverişi yapma şeklini değiştirmeye yardımcı olacak şekilde tasarlanmış yeni, açık, şeffaf ve herkes tarafından doğrulanabilir bir platformdur.

  • Değer varlıkları
  • Sözleşmeler

Budbo uygulaması, blockchain ağından yararlanır ve böylece büyüme ve sosyal destek açısından neredeyse bitmeyen olasılıklara sahiptir. Budbo 2.0 tarafından sunulan bazı hizmetler arasında ürün eşleştirmesi, doğrudan organik reklam, anında ödemeler, verimli tedarik zinciri ve envanter yönetimi bulunur.

Budbo öne çıkan özellekleri nelerdir?

Anında İzleme: kullanıcılar ücretsiz mobil uygulaması aracılığıyla ‘Gerçek Zamanlı GPS izleme’ seçeneğine sahiptir.

Güncel Bilgi: Budbo, en alakalı veri setlerinin hepsinin belirli bir zamanda uygulama tarafından kullanıldığından emin olmak için ‘Özel API etkileşimleri’ni kullanır.

Veriye dayalı kararlar: Karmaşık analitik verilerin karşılaştırılması yoluyla, Budbo gerektiğinde akıllı iş tercihleri ​​yapabilmektedir.

Yasal: Şirketin tüm kolaylaştırıcıları, sıkı devlet ve Federal yasalara tam uyum içinde yürütmek için yapılır

Güvenli: Tüm hassas veriler güvenli bir bulut sunucusunda saklanır.

BuBo Jetonları, bu uygulamaya özgü para birimi olacaktır. Budbo ekosistemini güçlendirmek ve teşvik etmek için kullanılabilecek bir dijital varlık olarak hizmet edecektir. 

Budbo şuan için HitBtc borsasında işlem görmektedir.

Popüler kripto para birimleri hakkında güncel gelişmelere ve özet bilgilere anında ulaşmak için yeni Twitter adresimi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Yazılar