İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

BunnyPark (BP) Coin Nedir? | Geleceği ve Toplam Arz

Kripto para birimleri hayatımızın bir parçasını olma yolunda her geçen gün gelişmeye devam ediyor. Her ay yüzlerce yeni alt coin ve proje duyuruluyor ve borsalarda işleme açılıyor. Kripto paralar hakkında herhangi bir bilgisi olmayanlar ise bu yeni coinler hakkında çok daha fazla araştırma yapıyor. Alt coinleri araştırmadan önce kripto paralar konusunda bilgi sahibi olmak gerekiyor. Bu yazımızda Gate platformunda yeni tanıtılan BunnyPark (BP) coin’den bahsedeceğiz.

BunnyPark (BP) Coin Nedir?

BunnyPark, NFT geliştirme standartlarının, çeşitli oyun oynamanın, ürün kurallarının ve uygulama değerlerinin bir dizi standart akıllı sözleşmeye dönüştürülmesine olanak tanıyan NFT SaaSization ve ürün standardizasyonuna odaklanan BSC’de dağıtılan bir DeFi + NFT projesidir.

Fırsat ve eğlenceye sahip yeni, güvenli bir DeFi+NFT SaaS (Hizmet Olarak Yazılım) uygulaması olan BunnyPark, Binance Akıllı Zincirinde devreye alındı. BunnyPark, geliştiricilere dost ve açıktır, bu da ana akım ve yenilikçi DeFi+NFT ürünleriyle uyumlu olmayı mümkün kılar. Sadece DEX, oracle, likidite kanıtı, Park oyunlaştırma, NFT ve sosyal ağ değildir. BunnyPark NFT SaaS standardı sayesinde, kullanıcılar her türlü dağıtılmış NFT uygulamasını (Dapps) hızla oluşturabilir ve birleştirebilir.

BunnyPark, token yönetişim hakları yerine NFT kullanan tek blok zinciri platformudur. Açık standartlar, benzersiz bir NFT oluşturmak ve bunu kullanıcılara dağıtmak için “Build By Park” aracılığıyla geleneksel ve Defi yeniliklerini, oyunları, film ve televizyonu, müziği, e-sporu, medya akışını, IP ve analiz ekonomisini vb. destekleyecektir.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Kullanıcı dostu ve açık bir platform olarak BunnyPark, gizlilik hesaplarını destekleyecektir. Böylece kullanıcılar, bazı temel altyapıları tekrar tekrar inşa etmeden paylaşabilecekler.

BunnyPark oyununu oynayarak Park inşa edip token ödüllerini kazana bilirsiniz. Oyun içi farm sistemi ile ödül havuzlarından BP token elde edebilirsiniz.

BunnyPark Token

 • Akıllı Sözleşme Adresi: 0xacb8f52dc63bb752a51186d1c55868adbffee9c1
 • Zincir: BinanceSmartChain (BEP-20)
 • İlk Çıkış: 100BP/BLOCK
 • İlk İmha: 0

Piyasada kaç adet BP coin vardır? BP coin toplam arz miktarı 26.000.000 BP token olarak açıklanmıştır.

NFT para yatırma havuzu, ödülleri sabit olan Klasik Kartlar için ödül sağlamak için kullanılır, bu da para yatırma havuzundaki büyük miktarda BP’nin uzun süre kilitleneceği anlamına gelir.

BP Coin Nasıl Alınır?

BunnyPark ile şu anda işlem yapılan en büyük borsalar BitZ, BKEX, MEXC, CoinW, Gate.io platformlarıdır. Bağlantıdan komisyon indirimi ile kayıt olabilirsiniz.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Kripto para birimleri ve alt coinler hakkında mutlaka birkaç farklı kaynaktan araştırma yapmanızı öneriyoruz.

Yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

3 Yorum

3 Comments

 1. Cenk

  Ağustos 29, 2021 at 1:11 pm

  Genellikle oyunların içerisinde kullanılan coinler daha işlevsel oluyor.

 2. Can Batur

  Ağustos 31, 2021 at 5:54 pm

  Bp coin yorumları genelde hep olunlu yönde

 3. Can

  Eylül 1, 2021 at 7:25 pm

  Uçuşa geçti bp hızlı yükseliyor

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Kripto Para

NanoByte, kripto-cüzdanları e-para, kredi kartları, sigorta ve diğer yatırımlar gibi FIAT ürünleriyle uyumlu hale getirerek kripto para birimini geleneksel/geleneksel para birimi sistemine bağlamayı amaçlamaktadır....

Kripto Para

Gate.io Startup listelemesine eklenen ASTO Coin hakkında merak edilenleri sizler için derliyoruz. Altered State Machine (ASTO), Dinamik NFT’ler tarafından desteklenen yapay zeka için Merkezi...

Kripto Para

Web 2.0’a elveda deyin ve web 3.0 ile geleceğe girin. Web’i tamamen yeni bir bakış açısıyla keşfetmenizi sağlayan yerleşik kripto özellikleri içeren tamamen sürükleyici...

Kripto Para

Black Stallion, çeşitli zırhlı savaş araçları ve uçakların yanı sıra ek silahlarla (örneğin Drone’lar) dolu bir oyun evrenidir. MBG evreninde, taret gibi tank parçaları, tankın...