İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Uygulama

Burun Estetiği Deneme Uygulaması | Estetik Sonrası

Burun estetiği ameliyatı yaptırmak isteyen binlerce insanın kafasındaki en büyük soru işareti estetik sonrasında burnunun ve yüz hatlarının nasıl görüneceğidir. Burun görüşünü temel olarak etkilediğinden estetik sonrasında oldukça belirgin farklılıklar oluyor. Bu konuda estetik operasyon yaptırmadan önce zaten burun estetiği programları ile size belirli oranda(%80) operasyon sonrası burnunuzun nasıl olacağı gösteriliyor.

Estetik duruşun yanı sıra nefes alma zorlukları sebebi ile ameliyat olacak hastalarda hazır ameliyat olmuşken burnunu yaptırmak isteyebiliyor. Bu konuda eğer herhangi bir uzmana gitmeden ameliyat sonrası burnunuzun nasıl görüneceğini merak ediyorsanız. Burun estetiği deneme programından yararlanabilirsiniz.

Burun Estetiği Deneme Uygulaması

Burun estetiği ameliyat simülatörü sayesinde bir çok burun şeklini kendi yüzünüzde deneme şansınız var. Bu sayede estetik yaptırdıktan sonra burnunuzun nasıl görüneceği, yüzünüze ne derece uyum sağlayacağı hakkında fikir sahibi olabilirsiniz.

Şunu unutmamak gerekiyor bu uygulamalar her ne kadar size görünüm açısından kolaylık sağlasa da bir uzmandan mutlaka destek almak gerekiyor. Burun yapısının hangi estetik operasyona uygun olduğuna uzmanlar karar verecektir.

Estetik operasyon öncesinde detaylı fotoğraflar çekilir, en sağlıklı ve en iyi görünüm için hangi operasyonların uygulanabileceği hasta ile paylaşılır. Kullandığınız estetik deneme uygulamasındaki görüntüleri uzmanlara danışarak benzer bir operasyon için destek isteyebilirsiniz. Sağlığınız açısından bir sorun olmadığı durumlarda sizin isteğinize göre hareket edilecektir.

Estetik Ameliyat Simülatörü

Estetik deneme uygulamasını vücut dönüştürmelerini taklit etmek, sosyal medyadaki görünümünüzü iyileştirmek için kullanabilirsiniz. Tek yapmanız gereken görüntüsünü bozmak istediğiniz vücut parçalarını sürüklemek, büyütmek ya da küçültmek.

Farklı bir burun, çene, dudaklar, daha fazla kasla nasıl görüneceğinizi öğrenmeniz bir kaç dakikanızı alacaktır. Herhangi bir şeyi tekrar şekillendirebilir ya da küçültebilirsiniz!

Estetik uygulaması pürüzsüz dönüştürmeler üreten güçlü bir fotoğraf bozma algoritmasına sahiptir. Bu sayede ufak dokunuşlarla istediğiniz etkiyi hızlıca oluşturabilirsiniz.

Telefon için burun estetiği uygulamasını kullanmaya başlayarak burnunuzun görünümünüzü ne kadar değiştirdiğini hemen öğrenebilirsiniz.

Estetik uygulama programını bağlantıdan indirebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Yazılar

Uygulama

Elinizde bulunan belgeleri taratarak mobil ortamlara geçirmek istediğinizde eskisi gibi yazıcıları veyahut ekstra başka elektronik cihazları kullanmanıza bu tarz uygulamalar ile gerek kalmamaktadır. Eski...

Uygulama

Prequel uygulaması, fotoğraflarınızın daha iyi görünmesi için çeşitli araçlar sunan bir programdır. Yaratıcı efektler, fotoğraflara eklenecek parıltılar ve ışıltılar aynı zamanda bunların çok daha...

Uygulama

Bu uygulama, mobil cihaz kullanıcıları için yapılmış video ve müziklerin yönetimi için kullanılan bir araçtır. Günümüzde birçok insan akıllı cihazlarından neredeyse hayatının her noktasında...

Uygulama

Sosyal medyanın toplumlar içerisindeki kullanımı her geçen gün büyük bir ivme ile artış göstermektedir. Bu artış birçok insanın sosyal çevresinin dijital ortamlara kaymasına vesile...