İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Uygulama

Burun Estetiği Deneme Uygulaması | Estetik Sonrası

Burun estetiği ameliyatı yaptırmak isteyen binlerce insanın kafasındaki en büyük soru işareti estetik sonrasında burnunun ve yüz hatlarının nasıl görüneceğidir. Burun görüşünü temel olarak etkilediğinden estetik sonrasında oldukça belirgin farklılıklar oluyor. Bu konuda estetik operasyon yaptırmadan önce zaten burun estetiği programları ile size belirli oranda(%80) operasyon sonrası burnunuzun nasıl olacağı gösteriliyor.

Estetik duruşun yanı sıra nefes alma zorlukları sebebi ile ameliyat olacak hastalarda hazır ameliyat olmuşken burnunu yaptırmak isteyebiliyor. Bu konuda eğer herhangi bir uzmana gitmeden ameliyat sonrası burnunuzun nasıl görüneceğini merak ediyorsanız. Burun estetiği deneme programından yararlanabilirsiniz.

Burun Estetiği Deneme Uygulaması

Burun estetiği ameliyat simülatörü sayesinde bir çok burun şeklini kendi yüzünüzde deneme şansınız var. Bu sayede estetik yaptırdıktan sonra burnunuzun nasıl görüneceği, yüzünüze ne derece uyum sağlayacağı hakkında fikir sahibi olabilirsiniz.

Şunu unutmamak gerekiyor bu uygulamalar her ne kadar size görünüm açısından kolaylık sağlasa da bir uzmandan mutlaka destek almak gerekiyor. Burun yapısının hangi estetik operasyona uygun olduğuna uzmanlar karar verecektir.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Estetik operasyon öncesinde detaylı fotoğraflar çekilir, en sağlıklı ve en iyi görünüm için hangi operasyonların uygulanabileceği hasta ile paylaşılır. Kullandığınız estetik deneme uygulamasındaki görüntüleri uzmanlara danışarak benzer bir operasyon için destek isteyebilirsiniz. Sağlığınız açısından bir sorun olmadığı durumlarda sizin isteğinize göre hareket edilecektir.

Estetik Ameliyat Simülatörü

Estetik deneme uygulamasını vücut dönüştürmelerini taklit etmek, sosyal medyadaki görünümünüzü iyileştirmek için kullanabilirsiniz. Tek yapmanız gereken görüntüsünü bozmak istediğiniz vücut parçalarını sürüklemek, büyütmek ya da küçültmek.

Farklı bir burun, çene, dudaklar, daha fazla kasla nasıl görüneceğinizi öğrenmeniz bir kaç dakikanızı alacaktır. Herhangi bir şeyi tekrar şekillendirebilir ya da küçültebilirsiniz!

Estetik uygulaması pürüzsüz dönüştürmeler üreten güçlü bir fotoğraf bozma algoritmasına sahiptir. Bu sayede ufak dokunuşlarla istediğiniz etkiyi hızlıca oluşturabilirsiniz.

Telefon için burun estetiği uygulamasını kullanmaya başlayarak burnunuzun görünümünüzü ne kadar değiştirdiğini hemen öğrenebilirsiniz.

Estetik uygulama programını bağlantıdan indirebilirsiniz.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Çözüm

Birine Twitter bağlantısı göndermek zorunda kalmadan, videoyu paylaşabilmeniz için Twitter’dan video kaydetmenin mümkün olup olmadığı bu yazımızda açıklıyoruz. Twitter video indir yada kaydet seçeneğini...

Çözüm

Türkiye’nin en çok kullanılan ücretsiz online alışveriş sitelerinden bir tanesi Sahibinden.com’dur. Uygulamanın oldukça gelişmiş olması bazı kullanıcılara karmaşık geldiğinden ayarların yapılandırılması noktasında sorunlar yaşayan...

Uygulama

Sosyal medya kullanıcıların büyük bir çoğunluğu içeriklerin kişiselleştirilememesinden şikayetçidir. Touchapp, kullanıcılarına kişiselleştirilmiş bir deneyimin anahtarını sunuyor. Aralık ayında kullanıma sunulan uygulama her geçen gün...

İnceleme

Arada sırada pazarı ele geçiren bir işlemci gelir. Bu işlemciler, doğru anakart türüne eklendiğinde, raflardan erimesini sağlayan doğru fiyat, performans ve uyumluluk kombinasyonu sağlandığında harika...