İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

BXH Coin Nedir? | BXH Token Hakkında Bilgiler

Gate.io borsasında listelenmesinin ardından yatırımcıların merak ettiği, “bxh coin nedir, bxh coin nasıl alınır, bxh coin yorum” sorularını yanıtlayacağız.

BXH, AI destekli verim çiftçiliği toplayıcısı ve çekirdek olarak avantajlı ticaret çiftleri DEX ile tek duraklı bir DeFi eko platformuna sahiptir.

AI Destekli Verim Çiftçiliği Toplayıcı: BXH, kullanıcılara farklı protokollerin gerçek zamanlı değişken getiri değişikliklerine göre fon dağıtımını otomatik olarak düzenleyen DeFi toplu finansal yönetim hizmetleri sağlamaya odaklanıyor.

BXH’nin DEX Platformu: En iyi ticaret derinliğini sağlamak için tasarlanmış bir dizi teşvikle birlikte otomatik piyasa oluşturma (AMM), topluluk özerkliği (DAO) ve platform madeni para rehin madenciliği (Stake) entegre ederek avantajlı ticaret çiftlerine odaklanır.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Çoklu Zincir Desteği: HECO, BSC, OEC, ETH.

BXH, kullanıcılara merkezi olmayan dijital ticaret, likidite madenciliği, hisse temettüleri vb. dahil olmak üzere çeşitli oyun yolları sunar.

BXH Token Nedir?

BXH belirteci, yüksek verimli akıllı havuzu HECO, BSC, OEC ve ETH, DEX ve daha fazla DeFi uygulamasına bağlamak için bir anahtardır. Yalnızca bir yönetişim işlevine sahip değildir, aynı zamanda airdrop hisseleri, başlık madenciliği hakları, temettü sermayesi gibi özellikleride bulunmaktadır.

Toplam 1 milyar jeton hacmi: Heco’da, sorun boyutu 390 milyon adettir; BSC’de konu boyutu 360 milyon adettir; OEC’de, ihraç büyüklüğü 150 milyon adettir; ETH’de konu boyutu 100 milyon adettir.

BXH Token Nasıl Alınır?

Advertisement. Scroll to continue reading.

BXH Token satın almak için Gate.io borsasına bağlantıdan komisyon indirimli olarak kayıt olabilirsiniz.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Kripto Para

MetaElfLand, E-Spor on-chain oyunlarının piyasada gelişmesiyle ekip bu hazineyi keşfetmeye karar verdi. Profesyonel Aktüer Üyelerin de yardımıyla MetaElfLand, tüm dünyadaki oyunculara uzun soluklu, adil ve...

Kripto Para

Typelt, kullanıcıların onu günlük yazma aktivitelerini gerçekleştirmek için kullanarak pasif bir gelir elde etmelerini sağlayan devrim niteliğinde yeni bir klavyedir. Bu yenilikçi klavye, klavye temalarını,...

Kripto Para

NADA Protocol Token, dünyanın en iyi 100 oyun geliştiricisinden biri olan NADA digital Co., Ltd. tarafından geliştirilen ve sağlanan blockchain tabanlı NFT mobil oyunlarının...

Kripto Para

Hatom: HTM, farklı bir ürün yelpazesi aracılığıyla DeFi ortamını canlandırmak gibi belirgin bir amacı olan MultiversX’in ilk likidite protokolü olarak hizmet ediyor. Organik ve...