İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

BXH Coin Nedir? | BXH Token Hakkında Bilgiler

Gate.io borsasında listelenmesinin ardından yatırımcıların merak ettiği, “bxh coin nedir, bxh coin nasıl alınır, bxh coin yorum” sorularını yanıtlayacağız.

BXH, AI destekli verim çiftçiliği toplayıcısı ve çekirdek olarak avantajlı ticaret çiftleri DEX ile tek duraklı bir DeFi eko platformuna sahiptir.

AI Destekli Verim Çiftçiliği Toplayıcı: BXH, kullanıcılara farklı protokollerin gerçek zamanlı değişken getiri değişikliklerine göre fon dağıtımını otomatik olarak düzenleyen DeFi toplu finansal yönetim hizmetleri sağlamaya odaklanıyor.

BXH’nin DEX Platformu: En iyi ticaret derinliğini sağlamak için tasarlanmış bir dizi teşvikle birlikte otomatik piyasa oluşturma (AMM), topluluk özerkliği (DAO) ve platform madeni para rehin madenciliği (Stake) entegre ederek avantajlı ticaret çiftlerine odaklanır.

Çoklu Zincir Desteği: HECO, BSC, OEC, ETH.

BXH, kullanıcılara merkezi olmayan dijital ticaret, likidite madenciliği, hisse temettüleri vb. dahil olmak üzere çeşitli oyun yolları sunar.

BXH Token Nedir?

BXH belirteci, yüksek verimli akıllı havuzu HECO, BSC, OEC ve ETH, DEX ve daha fazla DeFi uygulamasına bağlamak için bir anahtardır. Yalnızca bir yönetişim işlevine sahip değildir, aynı zamanda airdrop hisseleri, başlık madenciliği hakları, temettü sermayesi gibi özellikleride bulunmaktadır.

Toplam 1 milyar jeton hacmi: Heco’da, sorun boyutu 390 milyon adettir; BSC’de konu boyutu 360 milyon adettir; OEC’de, ihraç büyüklüğü 150 milyon adettir; ETH’de konu boyutu 100 milyon adettir.

BXH Token Nasıl Alınır?

BXH Token satın almak için Gate.io borsasına bağlantıdan komisyon indirimli olarak kayıt olabilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Yazılar

Kripto Para

Xoil Wars, öğrenmesi on dakika ve ustalaşması ömür boyu süren dijital bir tahsil edilebilir kart oyunudur. Oyuncular ana üslerinde savaşan robotlardan oluşan sert takımlar kurabilir,...

Kripto Para

Sanal gerçeklik ve artırılmış gerçeklik endüstrileri son birkaç yılda muazzam bir şekilde büyüdü. Ancak, ana akım haline gelmeden önce çözülmesi gereken birçok sorun var. Bu sorunların...

Kripto Para

Kripto para birimi ve blok zinciri tabanlı platformların ortaya çıkmasıyla birlikte, küresel finansal manzara, günlük çığır açan yeniliklerle benzeri görülmemiş bir oranda değişim yaşıyor. Sonuç...

Kripto Para

Lootex misyonu, dijital yaratıcıların çalışmalarını korumalarına yardımcı olarak ve blok zinciri tarafından desteklenen bir ticaret platformu sağlayarak insanların sanal varlıklarını gerçeğe dönüştürmektir. Lootex, dijital yaratımın...