İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Uygulama

CamScanner Nedir? Nasıl Kullanılır?

Elinizde bulunan belgeleri taratarak mobil ortamlara geçirmek istediğinizde eskisi gibi yazıcıları veyahut ekstra başka elektronik cihazları kullanmanıza bu tarz uygulamalar ile gerek kalmamaktadır.

Eski zamanlarda çeşitli yazılı olan belgeleri dijital ortamlara aktarmak istediğinizde kimi zaman kırtasiyeye gitmek kimi zamanda yazıcılarla uğraşmanız gerekmekteydi. Günümüzde ise artık bu işlemler yerine çok hızlı bir şekilde kamerası olan akıllı cihazlarından taratma işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Camscanner mobil uygulaması, kişilere sunmuş olduğu hizmetleri oldukça basit bir şekilde sağlamaktadır. Bu sayede kişiler, işlemlerini hızlı bir şekilde gerçekleştirebilmektedir. Özellikle acil olan işlerde hiçbir şekilde bir zaman kaybına yol açmamaktadır. Tarama konusundaki tüm ihtiyaçlara karşılık verebilecek bir uygulamadır.

Birçok mobil cihaz ile uyumlu olan bu program hem telefonlarda hem de tabletler de aktif bir şekilde hizmet vermektedir. Fotoğrafını çekeceğiniz dosyaları istediğiniz formata dönüştürebileceğiniz harika bir araçtır. Bu dosyaları tekrardan yazarak vakit kaybetmek veyahut başka işlemlerle ile olayı uzatmak yerine bu tarz programlar ile işlerinizi çok hızlı bir şekilde çözebilmektesiniz. Uygulama kendi bünyesinde taranmış uygulamaların depolanması için de bir özellik sunmaktadır. Bu sayede işleriniz kaybolmadan uzun süre telefonunuzda güvenli bir şekilde saklanacaktır. Aynı zamanda sonradan bu içerikler üzerinde çeşitli düzenlemeleri de hayata geçirebilmektesiniz. Türkiye içerisinde bu sektörde en çok tercih edilen uygulama olarak insanlara hizmetlerini sunmaya devam etmektedir.

CamScanner Özellikleri Nelerdir?

Bu uygulama telefonlara ücretsiz bir şekilde indirilebilmektedir. Hem IOS işletim sistemine sahip mobil cihazlar için hem de Android işletim sistemine sahip mobil cihazlar için bu program sorunsuz bir şekilde çalışmaktadır. Öte yandan uygulama içerisinde kullanım sırasında çeşitli reklamlar ortaya çıkmaktadır. Eğer bu reklamlardan kurtulmak istiyorsanız profesyonel özelliklerini satın alabilirsiniz. Telefonlarınıza uygulama marketlerinde uygulama içi satın alım yaparak bu profesyonel modu yükleyebilmektesiniz. Öte yandan eğer Android cihazlarınız varsa internet üzerinden Camscanner pro apk dosyalarını aratarak telefonunuza ücretli sürümü yükleyebilmektesiniz.  Uygulama taratılan her dosya için yüksek çözünürlük kalitesini sağladığı için piyasa içerisinde rakiplerinden çok net bir şekilde ayrılabilmektedir.

Advertisement. Scroll to continue reading.

CamsSanner Nasıl Kullanılır?

Uygulamayı telefonlarınıza, uygulama marketinden veyahut internet üzerinden indirip kurduktan sonra ilk olarak yapmanız gereken e postanız ile programa kaydolmanızdır. Daha sonrasında istediğiniz belgeleri taratmak için uygulamada yer alan fotoğraf makinesi simgesine bir kez basınız. Kamerayı belgelere net bir şekilde odaklayarak çekimlerinizi teker teker gerçekleştirin. İşlemler bittiğinde onay simgesine bir kez basınız ve sonrasında taramalarınız bir arada PDF formatında telefonunuza kaydolmuş olacaktır. Aynı zamanda belgelerinizi kaydetmeden önce isimlerini değiştirebilmektesiniz. Belgelerinizi program üzerinden doğrudan bulut hesaplarınıza gönderebilmektesiniz. PDF haline gelen dosyaları istediğiniz taktirde direkt yazdırma butonundan bağlandığınız yazıcıya aktarabilmektesiniz. Uygulama sizlere en iyi görüntü kalitesini sunmak için çok iyi bir yazılım ile kodlanmıştır.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

En Çok Okunanlar

İlgili Yazılar

Çözüm

Birine Twitter bağlantısı göndermek zorunda kalmadan, videoyu paylaşabilmeniz için Twitter’dan video kaydetmenin mümkün olup olmadığı bu yazımızda açıklıyoruz. Twitter video indir yada kaydet seçeneğini...

Çözüm

Türkiye’nin en çok kullanılan ücretsiz online alışveriş sitelerinden bir tanesi Sahibinden.com’dur. Uygulamanın oldukça gelişmiş olması bazı kullanıcılara karmaşık geldiğinden ayarların yapılandırılması noktasında sorunlar yaşayan...

Uygulama

Sosyal medya kullanıcıların büyük bir çoğunluğu içeriklerin kişiselleştirilememesinden şikayetçidir. Touchapp, kullanıcılarına kişiselleştirilmiş bir deneyimin anahtarını sunuyor. Aralık ayında kullanıma sunulan uygulama her geçen gün...

İnceleme

Arada sırada pazarı ele geçiren bir işlemci gelir. Bu işlemciler, doğru anakart türüne eklendiğinde, raflardan erimesini sağlayan doğru fiyat, performans ve uyumluluk kombinasyonu sağlandığında harika...