İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

Cashbet (CBC) coin nedir?

Kripto para çekilişleri, güncel gelişmeler ve yorumlar için Twitter adresimi takip edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: Alternatif Coinler Listeleyen Köklü Kripto Para Borsaları (Bu borsalarda 1 Dolar Yatırımla 10.000 adet ve üzeri coin alabilirsiniz.)

CashBet Coin, iGaming içinde kullanılan dijital para olarak çıkartılmıştır. Şirket, 2012 yılında Oakland, Kaliforniya’da kuruldu. Şirket hizmet verdiği 5 yılda %500‘den fazla büyüyen bir iGaming kumar platformudur. Hızla büyüyen platform için Cashbet kendi kripto para birimini başlatmaya karar verdi. CBC Coin bu şekilde piyasaya çıkmıştır.

CBC Coin, kripto oyun endüstrisinde ortak bir sorunu çözmek için yaratıldı.Bu sorunlar güven, hız ve maliyet. Bitcoin gibi dijital paraların çoğu, hızlı ve düşük tutardaki işlemleri mümkün kılacak kadar iyi değiller.Bunun ynında bazı şirketler kendi müşterilerini bile dolandırmaktadır.

Ethereum Blockchain’i kullanan Cashbet Coin ile tüm paralar %100 güvenli ve hızlı akıllı sözleşmeler yoluyla aktarılacaktır. Bu şirketin kendi oyuncularını kesinlikle aldatmayacağı anlamına gelir böylece oyuncular kendilerini daha güvende hissederler.

Platform, blok zinciri entegrasyonu, online oyunlar, Ethereum blockchain tarafından kanıtlanmış adil oyun sistemi ve güvenli bankacılık hizmeti sunmaktadır.

CBC Coin, Kumarhanede yapılan işlemlerin şu anda olduğundan daha hızlı ve daha güvenli olmasını sağlayacaktır. Bu şirketin ölçeklenebilirliğini artıracak ve muhtemelen daha başarılı hale getirecektir, dolayısıyla şirkete daha fazla yatırım yapılacaktır.

Tüm bu özellikler oyuncuları korumaya ve kendilerini güvende hissettikleri bir ortam yaratmaya katkıda bulunuyorlar.

CBC coin satın almak ve yatırım yapmak için Üye OL → Binance.com

Popüler kripto para birimleri hakkında güncel gelişmelere ve özet bilgilere anında ulaşmak için yeni Twitter adresimi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Yazılar