İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

Cashbet (CBC) coin nedir?

CashBet Coin, iGaming içinde kullanılan dijital para olarak çıkartılmıştır. Şirket, 2012 yılında Oakland, Kaliforniya’da kuruldu. Şirket hizmet verdiği 5 yılda %500‘den fazla büyüyen bir iGaming kumar platformudur. Hızla büyüyen platform için Cashbet kendi kripto para birimini başlatmaya karar verdi. CBC Coin bu şekilde piyasaya çıkmıştır.

CBC Coin, kripto oyun endüstrisinde ortak bir sorunu çözmek için yaratıldı.Bu sorunlar güven, hız ve maliyet. Bitcoin gibi dijital paraların çoğu, hızlı ve düşük tutardaki işlemleri mümkün kılacak kadar iyi değiller.Bunun ynında bazı şirketler kendi müşterilerini bile dolandırmaktadır.

Ethereum Blockchain’i kullanan Cashbet Coin ile tüm paralar %100 güvenli ve hızlı akıllı sözleşmeler yoluyla aktarılacaktır. Bu şirketin kendi oyuncularını kesinlikle aldatmayacağı anlamına gelir böylece oyuncular kendilerini daha güvende hissederler.

Platform, blok zinciri entegrasyonu, online oyunlar, Ethereum blockchain tarafından kanıtlanmış adil oyun sistemi ve güvenli bankacılık hizmeti sunmaktadır.

Advertisement. Scroll to continue reading.

CBC Coin, Kumarhanede yapılan işlemlerin şu anda olduğundan daha hızlı ve daha güvenli olmasını sağlayacaktır. Bu şirketin ölçeklenebilirliğini artıracak ve muhtemelen daha başarılı hale getirecektir, dolayısıyla şirkete daha fazla yatırım yapılacaktır.

Tüm bu özellikler oyuncuları korumaya ve kendilerini güvende hissettikleri bir ortam yaratmaya katkıda bulunuyorlar.

CBC coin satın almak ve yatırım yapmak için Üye OL → Binance.com

Advertisement. Scroll to continue reading.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar