İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

CEZO (CEZ) coin nedir? Toplam Arz Ne Kadar?

Kripto paralar hayatımıza gireli neredeyse 10 yıldan fazla bir zaman geçti. İlk başlayan kripto paranın bir birim fiyatı neredeyse dünyanın en pahalı para birimi oldu. Bu nedenle kripto paraların geleceğin yatırımı olduğunu düşünen yazılımcılar yeni kripto para birimlerini kurmaya başladılar. CEZ Coin’de bu şekilde ortaya çıktı. Bu noktada en çok merak edilenlerden bir tanesi CEZ kurucusu kimdir sorusu olmaktadır. Çünkü kurucusu belli olmayan bir işlemin yatırımcıya daha az güven verdiği aşikardır. Bu konudan Bitcoin’i hariç tutuyoruz. CEZ token nedir?

Cezo (CEZ), Ethereum ağında çalışan bir kripto para birimidir. CEZO, karmaşık hesaplamaların gerektirdiği bir ekosistem sağlamak için merkezi olmayan işletim sistemi altyapısı oluşturan Dapp temelli bağımsız bir işletim sistemidir.

CEZ Kurucuları Kimlerdir?

CEZO ya da CEZ coin ekibi resmi internet sitesinde şu şekilde verilmektedir.

  • Manuel Silva – Geliştirici
  • Anthony Francis – CEO
  • David Cavalli – Ön Uç Web Geliştiricisi
  • Peter Chen – Mühendis
  • Albert Morawski – Yazılım Mühendisi

Bu ekip kripto paranın başında bulunan ve yazılımında bulunan ekip olarak bilinmektedir.

CEZ Coin Toplam Arz Miktarı Ne Kadardır?

Her kripto paranın belirli bir miktarda piyasaya giriş miktarı bulunmaktadır. Bu miktarı belirleyen çeşitli durumlar söz konusudur. Ancak bilinen şekli ile şu şekilde olmaktadır. Kripto para ya üretiliş aşamasında direkt olarak belirli adette piyasaya sunulur. Yada kripto para birimi herhangi bir borsaya giriş yapmadan önce madencilik yapar gibi, kullanıcıları tarafından kazılır. Bu kazım işlemi belirli bir coin sayısına erişene kadar devam eder. Belirlenen kullanıcı sayısına ulaşıldıktan sonra kazım işlemi biter ve artık paranın tam değerleme aşamasına geçilir.

Advertisement. Scroll to continue reading.

CEZ coin direkt olarak 7,920,000,000 CEZ coin toplam arz miktarı ile piyasaya girmiştir. Bu noktadan sonra artık tüm işlemler var olan bu coinler üzerinden devam etmektedir. Tüm kripto para birimleri benzer iki aşamadan geçtikten sonra piyasaya girer ve değerlenme dönemine başlar.

CEZ Coin Geleceği Nedir?

CEZ coin yorum olarak söylenebilecek birçok konu bulunmakla beraber, resmi sitesinde geleceğine dair bazı açıklamalar yapılmıştır. Bu nedenle geleceği ne olur sorusundan ziyade teknolojisine ve altyapısına bakmak daha akıllıca olacaktır. Özellikle pandemi gibi süreçlerin devam edeceği söylenirken, yerel para birimleri yerine dijital para birimleri daha fazla değer kazanmaya başladı. Gelinen noktada ilk çıkan kripto paranın evrimi, tüm kripto para evriminin küçük bir göstergesi konumundadır.

CEZ Coin Nereden Satın Alınır?

Kripto para satın almak ve yatırım yapmak için Üye OL → Binance.com

Advertisement. Scroll to continue reading.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Kripto Para

TerraUSD (USTC), Terra blok zincirinin merkezi olmayan ve algoritmik stablecoin’idir. Değeri ABD Dolarına sabitlenmiş, ölçeklenebilir, getiri sağlayan bir madeni paradır. TerraUSD, Terra topluluğuna değer sunmak ve Dai gibi...

Kripto Para

Bitcoin halving, Bitcoin madencilik ödüllerinin yarıya indirildiği bir olaydır. Bitcoin’in protokolüne göre, her 210,000 blokta bir (yaklaşık olarak 4 yılda bir) gerçekleşir. Bu durumda,...

Kripto Para

Avalanche (AVAX) ağı, yüksek hızlı işlemleri, düşük ücretleri ve ölçeklenebilirliği desteklemek amacıyla tasarlanmış bir blok zinciri platformudur. Avantajlı özelliklerine sahip olan bu ağ, çeşitli...

Kripto Para

SAIL, Solana’da inşa edilen yeni bir ekosistemin ana hizmet belirteci olacak. gSAIL, dSAIL, vSAIL ve nSAIL için kullanılacaktır. SAIL’i tutmak, tüm SAIL ekosistem platformunda daha fazla...