İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

CHER Coin Nedir? | Cherry Token Nedir? | CHER Hakkında Bilgiler

Cherry Token, Gate.io borsasında Startup başlatan kripto paralar arasında yerini almıştır. Toplamda 5 günlük bir talep toplama sonrasında borsada listelenecektir. Bu yazımızda Cherry Token hakkında merak edilenleri paylaşacağız.

Cherry Projesi, veri işlemleri için optimize edilmiş bir katman bir blok zinciri ağı geliştiren Merkezi Olmayan Otonom bir organizasyondur. Cherry, verileri işleyen merkezi olmayan uygulamalar için amaca özel bir altyapı görevi görür. Substrate üzerine kuruludur, ikinci katman ölçeklenebilirliği sağlamak için en son teknoloji kriptografik standartları uygular ve Cherry Virtual Machine’in dizinlenmiş sorgulanabilir veri depolama ve referanslama tesisi ile yerel olarak ara yüz oluşturmasına olanak tanıyan düğüm düzeyinde bir IPFS entegrasyonuna sahiptir.

IPFS iletişim mekanizmasına yönelik bu yeni yerel düğüm, akıllı sözleşmelerin çalışma zamanında verilerin güncellenmiş durumuyla etkileşime girmesine olanak tanır. Bu gelişmiş özellikler, çekirdek alt yapıda önceden oluşturulmuş olarak gelir ve Cherry’nin birlikte çalışabilirlik kanalları aracılığıyla diğer blok zincirlerinde erişilebilir. 

Cherry veya en ünlü merkezi olmayan ağların çoğu üzerine kurulu merkezi olmayan uygulamalar, dApp’lerini artırmak için artık Cherry’nin özelliklerinden yararlanabilir. Veri işleme entegre web3 uygulamalarının karmaşıklıklarının çoğu, bu nedenle, çekirdeğe soyutlanarak, akıllı sözleşme geliştiricilerinin zengin bir temel katman araç setine güvenmesine ve nihayetinde müşterilerine en iyi hizmeti sunmaya odaklanmasına olanak tanır.

Advertisement. Scroll to continue reading.

CHER Coin Nedir?

CHER, Cherry Projesi içerisinde yardımcı program belirteci olarak kullanılmaktadır. CHER maksimum arz miktarı 600.000.000 token olarak sınırlandırılmıştır. Gelecekte bu miktar kesinlikle aşılmayacaktır.

CHER Coin Nasıl Alınır?

CHER Token satın almak için Gate.io borsasına bağlantıdan komisyon indirimli olarak kayıt olabilirsiniz.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Kripto Para

Oceanland’da Neler Oldu?OLAND Coin Nedir? OLAND Coin BilgileriOLAND Coin Nasıl Alınır? Oceanland(OLAND), kripto ekonomisini oyun dünyasıyla birleştiren bir Play-to-Earn blok zinciri oyunudur. Oyuncular, ana karakter...

Kripto Para

VP Coin Nedir?VP Coin BilgileriVP Coin Nasıl Alınır? Vortex Protokolü(VP), mevcut depolama yöntemleri üzerinde yinelenir. C60’ın temel yapısına göre, orijinal protokol, bütünün tam bir kapalı...

Kripto Para

TRR Coin Nedir?TRR Coin BilgileriTRR Coin Nasıl Alınır? Terran(TRR), işletmeler olarak NFT kavramı hakkında farkındalığı yaymayı amaçlamaktadır. Ek olarak Terran, kullanıcılar için en verimli ve...

Kripto Para

Nimiq’in Misyon ve VizyonuNimiq Proje DurumuNIM Coin BilgileriNIM Coin Nasıl Alınır? Nimiq(NIM), kendi çeşitli uygulama ekosistemine sahip, web’e özgü, merkezi olmayan, sansüre dayanıklı bir...