İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

CHER Coin Nedir? | Cherry Token Nedir? | CHER Hakkında Bilgiler

Cherry Token, Gate.io borsasında Startup başlatan kripto paralar arasında yerini almıştır. Toplamda 5 günlük bir talep toplama sonrasında borsada listelenecektir. Bu yazımızda Cherry Token hakkında merak edilenleri paylaşacağız.

Cherry Projesi, veri işlemleri için optimize edilmiş bir katman bir blok zinciri ağı geliştiren Merkezi Olmayan Otonom bir organizasyondur. Cherry, verileri işleyen merkezi olmayan uygulamalar için amaca özel bir altyapı görevi görür. Substrate üzerine kuruludur, ikinci katman ölçeklenebilirliği sağlamak için en son teknoloji kriptografik standartları uygular ve Cherry Virtual Machine’in dizinlenmiş sorgulanabilir veri depolama ve referanslama tesisi ile yerel olarak ara yüz oluşturmasına olanak tanıyan düğüm düzeyinde bir IPFS entegrasyonuna sahiptir.

IPFS iletişim mekanizmasına yönelik bu yeni yerel düğüm, akıllı sözleşmelerin çalışma zamanında verilerin güncellenmiş durumuyla etkileşime girmesine olanak tanır. Bu gelişmiş özellikler, çekirdek alt yapıda önceden oluşturulmuş olarak gelir ve Cherry’nin birlikte çalışabilirlik kanalları aracılığıyla diğer blok zincirlerinde erişilebilir. 

Cherry veya en ünlü merkezi olmayan ağların çoğu üzerine kurulu merkezi olmayan uygulamalar, dApp’lerini artırmak için artık Cherry’nin özelliklerinden yararlanabilir. Veri işleme entegre web3 uygulamalarının karmaşıklıklarının çoğu, bu nedenle, çekirdeğe soyutlanarak, akıllı sözleşme geliştiricilerinin zengin bir temel katman araç setine güvenmesine ve nihayetinde müşterilerine en iyi hizmeti sunmaya odaklanmasına olanak tanır.

Advertisement. Scroll to continue reading.

CHER Coin Nedir?

CHER, Cherry Projesi içerisinde yardımcı program belirteci olarak kullanılmaktadır. CHER maksimum arz miktarı 600.000.000 token olarak sınırlandırılmıştır. Gelecekte bu miktar kesinlikle aşılmayacaktır.

CHER Coin Nasıl Alınır?

CHER Token satın almak için Gate.io borsasına bağlantıdan komisyon indirimli olarak kayıt olabilirsiniz.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Kripto Para

MetaElfLand, E-Spor on-chain oyunlarının piyasada gelişmesiyle ekip bu hazineyi keşfetmeye karar verdi. Profesyonel Aktüer Üyelerin de yardımıyla MetaElfLand, tüm dünyadaki oyunculara uzun soluklu, adil ve...

Kripto Para

Typelt, kullanıcıların onu günlük yazma aktivitelerini gerçekleştirmek için kullanarak pasif bir gelir elde etmelerini sağlayan devrim niteliğinde yeni bir klavyedir. Bu yenilikçi klavye, klavye temalarını,...

Kripto Para

NADA Protocol Token, dünyanın en iyi 100 oyun geliştiricisinden biri olan NADA digital Co., Ltd. tarafından geliştirilen ve sağlanan blockchain tabanlı NFT mobil oyunlarının...

Kripto Para

Hatom: HTM, farklı bir ürün yelpazesi aracılığıyla DeFi ortamını canlandırmak gibi belirgin bir amacı olan MultiversX’in ilk likidite protokolü olarak hizmet ediyor. Organik ve...