İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

Chiliz (CHZ) Coin nedir?

Socios.com’un futbol takımları ile taraftarlar arasındaki bağı arttırarak taraftarların kulüpler üzerindeki etkisini arttırmak için hayata geçirilen bir platformdur. Bu bağlamda Socios 2.0 projesi Futbol Endüstrisinde Fan Kulüplerini Tokenize etmek amacı ile hayata geçirildi.

Chiliz (CHZ), Socios.com üzerinde kullanılan dijital para birimidir. Chiliz (CHZ), çoğu kesim tarafından futbolun ve taraftarların dijital para birimi olarak adlandırılmaktadır.

Şirket CEO’su bu büyük proje için “Futbol takımları için yeni bir hayran katılım ekosistemi inşa ederken para kazanabilecekleri tamamen yeni bir ekonomi yaratacak . Bunun, yerleşik bir sektör olan Futbol Endüstrisinde belirli bir düzeyde rahatsızlık getireceğini biliyoruz , ancak ilk katılımlarla birlikte kulüp yönetiminde taraftarların söz sahibi olması, şeffaflık ve yeni bir demokratik düzen herkes tarafından desteklenecektir.” açıklamasını yapmıştı.

Chiliz (CHZ), kısa vadede dünyaca ünlü bir çok kulüple (Paris Saint-Germain (PSG), Liverpool, Juventus, Galatasaray) anlaşma sağladı. Yakın zamanda ülkemizde Galatasaray ile anlaşma yapan Chiliz tüm ülkelerde benzer girişimlerde bulunmaya başladı.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Galatasar ile Chiliz arasında yapılan anlaşma kulüp tarafından bütün yayın organlarında duyuruldu.

Kulüp tarafından yapılan açıklama: Galatasaray Taraftar Token’ıFan Token OfferingTM adlı bir işlem vasıtasıyla 2020’nin ilk çeyreğinde Socios.com üzerinden satın alınabilecek. Taraftarlarımız bu blokzincir sistemi üzerinden aynı zamanda Socios.com’un kendine ait token’ı olan dijital para niteliğindeki Chiliz’i (CHZ) de kullanabilecek ve kriptopara borsaları üzerinden doğrudan uygulama-içi dijital cüzdanlarına aktarabilecek. Yani Taraftar Token’larını satın alma süreci son derece zahmetsiz bir süreç içinde, herhangi bir e-ticaret alışverişinden farksız olarak işleyecek.

Ayrıca Yönetim Kurulu Üyesi Dorukhan Acar anlaşma ile alakalı şunları söyledi: Galatasaray olarak Socios.com projesine katılmaktan ve bu heyecanlı yolculuğa başlamaktan büyük memnuniyet duyuyoruz. Bu yeni iş birliği taraftar etkileşimi ve küresel taraftar kitlemize erişimimiz açısından bizim için yeni bir fırsatlar dünyası yaratacak olmakla birlikte dijital dönüşüm stratejimizin de bir diğer önemli kilometre taşı olacak.”

Chiliz (CHZ) Coin 06.09.2019 tarihinde Binance borsasında işlem görmeye başlamıştır.

Chiliz (CHZ) coin almak ve yatırım yapmak için Üye OL → Binance.com

Advertisement. Scroll to continue reading.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

1 Comment

1 Comment

  1. Murat

    Mart 14, 2021 at 1:22 pm

    Bu coini ilk çıktığında güzel bir proje başlattıkları için gelecek gördüğüm coinler arasına eklemiştim al sat yaptık tutmadık uçtu gitti.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

En Çok Okunanlar

İlgili Yazılar