İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Çözüm

Çin’den alınan ürünlerde kargo takibi nasıl oluyor?

Kripto para çekilişleri, güncel gelişmeler ve yorumlar için Twitter adresimi takip edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: Alternatif Coinler Listeleyen Köklü Kripto Para Borsaları (Bu borsalarda 1 Dolar Yatırımla 10.000 adet ve üzeri coin alabilirsiniz.)

Bir çoğumuz çin sitelerinden alışveriş yapmıştır. Milyonlarca ürün seçeneği ve cazip fiyatları ile Dx.com, Aliexpress.com, Alibaba.com gibi siteler ülkemizde oldukça çok tercih edilmektedir. Buradaki en büyük sıkıntı ise uzun kargo süreleridir. Yaklaşık bir ay ile iki ay arasındaki kargo süreleri ürün takibi oldukça zorlaştırıyor.

Çin sitelerinden alınan ürünlerin kargo takibi aslında oldukça basittir. Bu sıkıntının farkına çok daha önceden varıldığı için kullanışlı bir sistem geliştirilmiş.

www.17track.net sitesine çinden aldığınız ürünün kargo takip numarasını girdiğinizde ürünün hangi konumda olduğunu rahatlıkla görebilirsiniz. Ayrıca 17track uygulamasını telefonlarınıza indirerek güncel kargo durumu hakkında gelen bildirimleri alma şansınız olacaktır. Ben Aliexpress.com'dan aldığım ürünlerin kargo takibini bu uygulama ile yapıyorum ve gayet iyi çalışıyor.

Sizden gelenler;

Çin'den aldığım ürün nerde? Çin'den kargom gelmedi nerde olabilir? Çin kargoları takibi nasıl yapılır? Yurtdışından gelen ürünlerde kargo takip etme nasıl oluyor? Çin kargosu ürünüm nerde? Çin'den alışveriş yaptım ürün nerde? Alibaba kargo takip nasıl oluyor? Dx kargo takibi nasıl oluyor? Aliexpress kargo takibi nasıl oluyor? 

Popüler kripto para birimleri hakkında güncel gelişmelere ve özet bilgilere anında ulaşmak için yeni Twitter adresimi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Yazılar