İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Çözüm

Çin’den alınan ürünlerde kargo takibi nasıl oluyor?

Bir çoğumuz çin sitelerinden alışveriş yapmıştır. Milyonlarca ürün seçeneği ve cazip fiyatları ile Dx.com, Aliexpress.com, Alibaba.com gibi siteler ülkemizde oldukça çok tercih edilmektedir. Buradaki en büyük sıkıntı ise uzun kargo süreleridir. Yaklaşık bir ay ile iki ay arasındaki kargo süreleri ürün takibi oldukça zorlaştırıyor.

Çin sitelerinden alınan ürünlerin kargo takibi aslında oldukça basittir. Bu sıkıntının farkına çok daha önceden varıldığı için kullanışlı bir sistem geliştirilmiş.

www.17track.net sitesine çinden aldığınız ürünün kargo takip numarasını girdiğinizde ürünün hangi konumda olduğunu rahatlıkla görebilirsiniz. Ayrıca 17track uygulamasını telefonlarınıza indirerek güncel kargo durumu hakkında gelen bildirimleri alma şansınız olacaktır. Ben Aliexpress.com'dan aldığım ürünlerin kargo takibini bu uygulama ile yapıyorum ve gayet iyi çalışıyor.

Sizden gelenler;

Advertisement. Scroll to continue reading.

Çin'den aldığım ürün nerde? Çin'den kargom gelmedi nerde olabilir? Çin kargoları takibi nasıl yapılır? Yurtdışından gelen ürünlerde kargo takip etme nasıl oluyor? Çin kargosu ürünüm nerde? Çin'den alışveriş yaptım ürün nerde? Alibaba kargo takip nasıl oluyor? Dx kargo takibi nasıl oluyor? Aliexpress kargo takibi nasıl oluyor? 

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

En Çok Okunanlar

İlgili Yazılar