İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

Civic (CVC) coin nedir? Toplam Arz ve Yorum

Civic (CVC) coin nedir? Kısa vadede kazandırma olasılığı nedir? Ne zaman çıktı ve hangi işlemler için kullanılmaktadır?

Civic, bireylere ve işletmelere kişisel kimlik bilgilerini kontrol etmek ve korumak için ihtiyaç duydukları araçları sağlayan blok zinciri tabanlı bir kimlik yönetimi çözümüdür. Civic (CVC), temelde Blockchain üzerinden tek seferde güvenli ve çok düşük maliyetli olarak kimlik doğrulama işlemini yapılmasını sağlıyor.

Platform, kullanıcılara kişisel verileri üzerinde daha fazla kontrol sunarak kimlik doğrulama hakkında düşünme şeklimizi değiştirecek ve aynı zamanda aşırı miktarda kişisel bilgiyi kullanmalarına gerek kalmadan geniş bir hizmet yelpazesine erişmelerine izin verecek şekilde tasarlanmıştır.

Civic’in kimlik doğrulama çözümü, gerçek zamanlı olarak kimlik kullanımını yetkilendirmek için dağıtılmış defter teknolojisini kullanır ve kullanıcı tarafından yetkilendirildikten sonra Civic ortaklarıyla az miktarda bilgi paylaşmak için kullanılır.

Civic’in Kurucuları Kimlerdir?

Civic, 2015 yılında Vinny Lingham ve Jonathan Smith tarafından ortaklaşa kuruldu.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Kurucusu Vinny Lingham login sistemlerin girişinde kullanılan doğrulama kodları ve geri bildirimlerin zamanımızdan ne kadar çaldığını düşünerek Civic sistemini geliştirmiştir. Bu sistem sayesinde her işlemde kişisel bilgilerin doğrulanmasına gerek kalmıyor.

Dolaşımda Kaç Civic (CVC) Coin Var?

Aralık 2020’nin sonlarından itibaren, dolaşımda olan tam olarak 670 milyon CVC jetonu var ve bu, maksimum 1 milyar CVC toplam arzının% 67’sini temsil ediyor.

Civic (CVC) Coin Yorum

Neredeyse her gün giriş yaptığımız sistemleri ve kullandığımız teknolojileri (Online bankalar, Sosyal medya hesapları, Borsalar) göz önünde bulundurduğumuzda civic teknolojisi geleceğe ışık tutuyor.

CVC coin satın almak ve yatırım yapmak için Üye OL → Binance.com

Advertisement. Scroll to continue reading.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

2 Yorum

2 Comments

  1. hüseyin

    Eylül 4, 2018 at 10:50 pm

    maliyetleri düşürmeyi amaç edinmiş yatırım yapılır

  2. fatih

    Eylül 4, 2018 at 10:50 pm

    binanceye yeni girmiş coinlerden henüz çıkışını yapmadı

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

En Çok Okunanlar

İlgili Yazılar